PDA

View Full Version : گفتگو: تشکیل نهاد حمایت از برنامه نویسان

صفحه : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11

vahid78
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 17:44 عصر
با سلام
دوستانی که عضو دپارتمان PHP هستند فردا باید آزمون بدند.
یوزر نیم و پسورد هم براشون اس ام اس شده.(و می شه!)
اگر کسی اس ام اس براش نیومده احتمالا گوشیشون در بلک لیست مخاربرات هستش با استفاده از آموزش های آقای شهرکی از بلک لیست درش بیارند.
با تشکر.

با سلام یوزر و پسورد برای من اس شد ولی اصلا نمیدونم کجا باید وارد بشم؟

MMSHFE
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 17:50 عصر
لینک هم ارسال خواهد شد. البته بعد از ارسال پیامکها بهم اطلاع داده شد که فقط برای ورود به رمز احتیاج دارین و نام کاربری توی سیستم نیست.

hamedarian2009
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 17:53 عصر
سلام من که عدد 1 برای عضویت تو دپارتمان PHP رو فرستادم اما هیچ پیامی برام نیومده و شمارم هم تو بلک لیست مخابرات نیست

Tarragon
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 18:54 عصر
شما به مرحله انتخاب دپارتمان رسیدید؟

moon_sky
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 19:55 عصر
سلام
من در نهاد ثبت نام کردم( از طریق پیامک و بعد اون ارسال نام و ... به ایمیل موردنظر) ولی جوابی دریافت نکردم.
الان یعنی عضویتم تایید نشده؟
برای امتحان فردا نمیتونم شرکت کنم؟

engmmrj
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 20:04 عصر
ساعت برگذاری چند است ؟

hamedarian2009
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 21:12 عصر
شما به مرحله انتخاب دپارتمان رسیدید؟
با تشکر رمز واسم ارسال شد. فردا ساعت چند و کجا امتحانه؟

Veteran
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 21:31 عصر
از این دست سوالات نپرسید دیگه :کف:
لینک ازمون فردا پیامک میشه،اطلاعات ازمون هم درج میشه

mahmod2000
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 22:29 عصر
یعنی ساعتش معلوم نیست هنوز؟
بگید که برنامه بچینم واسش که بیرون نباشیم

Veteran
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 22:45 عصر
یعنی ساعتش معلوم نیست هنوز؟
بگید که برنامه بچینم واسش که بیرون نباشیم
زمان : چهارم بهمن یک هزارو سیصد و نود 2 ساعت 12 تا 14
مکان : مصلی تهران

mahmod2000
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 22:52 عصر
احتمالا دیشب تو آب نمک خوسفیدی ها داداش:لبخندساده:
پس نمازجمعه هم افتادیم

Veteran
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:05 عصر
اقایون ازمون ساعت 12 تا 16 هستش

engmmrj
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:07 عصر
زمان : چهارم بهمن یک هزارو سیصد و نود 2 ساعت 12 تا 14
مکان : مصلی تهران
اگه فردا ما جا به مونیم تقصیر شماست !

mahmod2000
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:18 عصر
چهار ساعت بایدآزمون بدیم؟:افسرده:
یا تو این ساعتا میتونیم بیایم آزمون بدیم؟

Veteran
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:45 عصر
توی این ساعت میتونید بیاید ازمون بدید

Veteran
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:47 عصر
اگه فردا ما جا به مونیم تقصیر شماست !
نترس،جا نمیمونید! اطلاعات پیامک میشه !

mahdirabbani
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:50 عصر
می گم می شه برای نمونه یکی از پرسش ها را این جا بذارین که ما آشنا بشیم؟ آخه نمی دونیم چی به کجاست.

amin7x
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 23:59 عصر
آقا مهرداد این ایده من رو برسی کردید؟

rezaonline.net
جمعه 04 بهمن 1392, 00:02 صبح
می گم می شه برای نمونه یکی از پرسش ها را این جا بذارین که ما آشنا بشیم؟ آخه نمی دونیم چی به کجاست.
یکی از سوالا رو حذف کردم .
بفرمائید

خروجی اسکریپت زیر چیست؟

<?php
$a = array('a'=>40, 1=>36, 20);
array_rand($a);
echo $a[0];
?>
الف) خروجی ندارد
ب) 'a'
ج) یک مقدار تصادفی از $a
د) 20

dousti_design
جمعه 04 بهمن 1392, 00:26 صبح
یکی از سوالا رو حذف کردم .
بفرمائید

خروجی اسکریپت زیر چیست؟

<?php
$a = array('a'=>40, 1=>36, 20);
array_rand($a);
echo $a[0];
?>
الف) خروجی ندارد
ب) 'a'
ج) یک مقدار تصادفی از $a
د) 20

الان مثلا تو همین مورد اجازه سرچ کردن در مورد تابع array_rand رو داریم؟

mahdirabbani
جمعه 04 بهمن 1392, 00:29 صبح
سپاسگزارم.
آقا رضا شما که باید تو قرنطینه باشین:قهقهه:
یه پرسش دیگه ازتون دارم:
زمان هر سوال چقدره؟

MMSHFE
جمعه 04 بهمن 1392, 01:01 صبح
میتونید جستجو و تحقیق کنید. حتی میتونید تقلب کنید ولی دقت کنید که هدفتون در این آزمون نباید کسب نمره بالاتر باشه چون اصلاً قرار نیست نمره ها جایی بجز به خودتون اعلام بشه. هدف اینه که نقاط قوت و ضعفتون شناسایی بشه. هم برای شما و هم برای نهاد تا بدونیم توی کدوم بخشها باید به کاربران مختلف، خدمات آموزشی ارائه کنیم و توی چه بخشهایی مشکلی ندارن و میتونن توی پروژه ها همکاری کنن.

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 07:43 صبح
اقایون،یک نکته باید بگم! اونم اینکه بعد از ورود به ازمون،تحت هیچ شرایطی مرورگر رو نبندید ! چون Session ها از بین میره و دیگه شما مجاز به ورود دوباره نیستین !

Tarragon
جمعه 04 بهمن 1392, 09:15 صبح
با سلام
از دوستان خواهش می کنم این قدر اسپم نذارن توی این تاپیک(اولیش خودم) نگاه کنید تو این صفحه 3 یا 4 تا پست مفید هستش بقیه می شه بگی اسپم هستن.
اینجوری بخوایم حساب کنیم از این 51 صفحه و 2000 تا پست کمتر از 4 صفحه 100تا پست مفیده.
لطفا رعایت کنید.

MMSHFE
جمعه 04 بهمن 1392, 09:40 صبح
آزمون ساعت 12 شروع میشه. لینک هم برای دوستان ارسال شد.

mahmod2000
جمعه 04 بهمن 1392, 10:04 صبح
واسه ما که هنوز ارسال نشده جناب شهرکی

moon_sky
جمعه 04 بهمن 1392, 10:15 صبح
سلام
من در نهاد ثبت نام کردم( از طریق پیامک و بعد اون ارسال نام و ... به ایمیل موردنظر) ولی جوابی دریافت نکردم.
الان یعنی عضویتم تایید نشده؟
برای امتحان فردا نمیتونم شرکت کنم؟

منتظر جوابم !!

Jarvis
جمعه 04 بهمن 1392, 10:20 صبح
منتظر جوابم !!
در این مورد باید از طریق پیغام خصوصی با آقای شهرکی صحبت کنید

Jarvis
جمعه 04 بهمن 1392, 11:06 صبح
دلم نیومد اینو نگم!
یکی از دلایلی که آمار پست های این تاپیک اینقدر زیاد شده یک سری سوالات شخصی هستش!
قصد جسارت ندارم ولی الان آقا امین فرمودند :

با سلام
آقای شهرکی زمان شروع آزمون رو زده 12:23:20 !
درسته؟!
خب الان این سوال به نظر من ربطی به بقیه ی اعضا نداره و همونطور هم که خودتون آقای شهرکی رو مورد خطاب قرار دادید به آقای شهرکی مربوط میشه...
پس نتیجه میگیریم پیغام خصوصی رو برای این گذاشتن که خیلی راحت مسائل و سوالات رو بین خودمون مطرح کنیم!

معذرت میخوام که اینو میگم ولی سعی کنیم اینجا توی این تاپیک بیشتر مسائلی رو مطرح کنیم و به خاطرش پست بزنیم که به اولا به همه ی اعضا مربوط باشه و دوما ارزش پست زدن داشته باشه!

ممنون از همکاریتون.

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 11:14 صبح
ببینید دوستان،ازمون از 12 تا 4 هستش ! حالا اقای شخیله دیشب سیستم رو که داشتن تست میکردن به اشتباه زمان رو 12:23 زدن.
الان زمانش درست شد،میتونید وارد بشید.

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 11:32 صبح
متاسفانه به دلیل راست چین نکردن سوال ها ، سوال ها خوانا نیست !!

dousti_design
جمعه 04 بهمن 1392, 11:33 صبح
متاسفانه به دلیل راست چین نکردن سوال ها ، سوال ها خوانا نیست !!
من کپی میکنم تو ورد میخونم:لبخند:

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 11:35 صبح
من کپی میکنم تو ورد میخونم:لبخند:
روش خوبیه :لبخند:
ولی وقتی سیستم آزمون نهاد اینجوری باشه دیگه . . . !!

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 11:41 صبح
روش خوبیه :لبخند:
ولی وقتی سیستم آزمون نهاد اینجوری باشه دیگه . . . !!
حالا شما به بزرگی خودتون ببخشین! دیشب ی سری مشکلات پیش اومد،دیگه این ی مورد از قلم افتاد،بنده عذر میخوام.

sadegh1362
جمعه 04 بهمن 1392, 11:53 صبح
سلام
من به هیچ وجه نمیتونم وارد آزمون بشم
رمز رو میزنم میگه ورودی اشتباه است
باید چیکار کنم
مرورگر رو هم یک بار باز کردم؟....

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 11:53 صبح
سوال 17 مشکل داره ! یک گزینه 2 بار تکرار شده :قهقهه:

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 12:01 عصر
سلام
من به هیچ وجه نمیتونم وارد آزمون بشم
رمز رو میزنم میگه ورودی اشتباه است
باید چیکار کنم
مرورگر رو هم یک بار باز کردم؟....
ازمون رو انتخاب کنید(Radio) توی ستون ردیف
پسورد رو وارد کتید با دقت
وارد بشید.
اگر مشکلی پیش اومد،بیاید یاهو sir_sobhan@yahoo.com

Tarragon
جمعه 04 بهمن 1392, 12:07 عصر
با سلام
عزیزان این دفعه ی اوله که آزمون داره برگزار می شه قبول کنید همیشه نسخه اولیه نسخه عالی ای نیست اون که مایکرسافته بعد از یه مدت یه سرویس پک می ده بیرون چه برسه به اینجا! حالا صبر کنید انشالله آزمون بعدی کاملا درست می شه.

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 12:14 عصر
با سلام
عزیزان این دفعه ی اوله که آزمون داره برگزار می شه قبول کنید همیشه نسخه اولیه نسخه عالی ای نیست اون که مایکرسافته بعد از یه مدت یه سرویس پک می ده بیرون چه برسه به اینجا! حالا صبر کنید انشالله آزمون بعدی کاملا درست می شه.
مایکروسافت مشکل چپ چین راست چین نداره :قهقهه:

h.rezaee
جمعه 04 بهمن 1392, 12:17 عصر
جناب شهرکی اگه مشکل rtl برای سوال ها بر طرف می شد خیلی خوب بود، بعضی از سوال ها رو متوجه نمیشم.

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 12:21 عصر
دوما : اگر یکم دقت کنید شما همینارو توی notepad بزنید همین شکلی می شه پس اونا هم این مشکل رو دارند.
به این کار میگن توجیح یک کار اشتباه !

بهرحال اگر خیلی دوست دارید بگید سیستم مشکل داره شما خودتون سیستم رو می نوشتید که این مشکلات هم نباشه.
تا وقتی میشه از اسکریپت های آماده استفاد کرد چرا بیایم از اول اینکارو انجام بدیم ! به قول استاد شهرکی تا وقتی یک چرخ داریم و اون چرخ دست کار می کند چرا بیایم اون چرخ رو دوباره اختراع کنیم ؟!

Tarragon
جمعه 04 بهمن 1392, 12:24 عصر
مایکروسافت مشکل چپ چین راست چین نداره
اسم این چیه؟!

تا وقتی میشه از اسکریپت های آماده استفاد کرد چرا بیایم از اول اینکارو انجام بدیم ! به قول استاد شهرکی تا وقتی یک چرخ داریم و اون چرخ دست کار می کند چرا بیایم اون چرخ رو دوباره اختراع کنیم ؟!
می بینیید که چرخ ساخته شده یخوره مشکل داره! حالا اگر شما اجازه بدید تو ورژن بعدی چرخمون رفع مشکل بشه آگر نمی دید که هیچی !

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 12:31 عصر
اسم این چیه؟!

می بینیید که چرخ ساخته شده یخوره مشکل داره! حالا اگر شما اجازه بدید تو ورژن بعدی چرخمون رفع مشکل بشه آگر نمی دید که هیچی !
بهتره شخص اشتباه کننده جواب بده نه شما !

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 12:35 عصر
بهتره شخص اشتباه کننده جواب بده نه شما !
بنده عرض کردم،دیشب یکسری مشکلات پیش اومد و این مورد رو فراموش کردیم؛حالا شما با این قضیه کنار بیا،تا بعدا این مشکل رو برطرف کنیم.
اگر هم کنار نمیای و میخوای بحث بکنی،ازمون نده،من به رضا میگم شمارو به عنوان یک فوق حرفه ایی معرفی بکنه و بگه که ایشون نیاز به ازمون نداشتن و نفر اول ازمون اعلام هستند
ی سری سوالات نیاز RTL و یک سری ها LTR دارند،این مورد رو پیش بینی نکردیم و نمیدونستیم.
نسخه بعد درست میشه.

mahmod2000
جمعه 04 بهمن 1392, 12:46 عصر
آقا موقع آزمون با firebug توی source code بگردید دنبال کلاس .tblques و این رو بهش قابلیت direction:rtl بدید
حل میشه مشکل

engmmrj
جمعه 04 بهمن 1392, 13:06 عصر
سوال 69 جوابش بین گزینه ها نیست ! :لبخند:

vahid78
جمعه 04 بهمن 1392, 13:16 عصر
من نشستم تستا را زدم بعدش اتمام ازمون که زدم پرت شدم بیرون :|‌:|‌:|

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 13:23 عصر
من نشستم تستا را زدم بعدش اتمام ازمون که زدم پرت شدم بیرون :|‌:|‌:|
سیستم مثه خودم مقداری عصبیه ! شما ببخش :لبخند:
اطلاعات ثبت شده،نگران نباشید

Dead Space
جمعه 04 بهمن 1392, 14:30 عصر
یه سری مشکلات واقعا ابتدایی در آزمون بود که امیدوارم دیگه نبینیم این مشکلات رو.
بعد از ثبت نهایی به صفحه لاگین برگشتم اما خوب دوستمون میگه اطلاعات ثبت شده.

Tarragon
جمعه 04 بهمن 1392, 15:24 عصر
دوستان پس از تموم شدن آزمون با زدن رمز خودشون می تونن چک کنن که ثبت شده یا نه!

silencer
جمعه 04 بهمن 1392, 16:49 عصر
سلام، چرا ادم باید هر روز تاپیک رو بخونه ؟ واقعا چرا؟؟چند روز پیش که تاپیک رو خوندم نوشته بودیدهر کس خواست روز جمعه هر ساعتی میتونه شرکت کنه؟
من تازه از مسافرت اومدم وقت نکردم 2 صفحه اخر تاپیک رو بخونم، من به امید اینکه میتونم هر ساعت که خواستم شرکت کنم ساعت 5 به نت وصل شدم و میبینم وقت ازمون تموم شده، نمیتونستید حداقل توی اس ام اس ها بگید زمان ازمون تا ساعت 4 هست فقط گفتید شروع ازمون ساعت 12؟ من از کجا باید میدونستم نظرتون عوض میشه؟

thacker
جمعه 04 بهمن 1392, 17:05 عصر
راست میگه...
منم 10 دقیقه به 4 اومدم تند تند چند تا سوال جواب دادم و تا آخرشو نخوندم

dousti_design
جمعه 04 بهمن 1392, 18:18 عصر
من هم ساعت حدود 1 کار فوری برام پیش اومد رفتم. سوالای آخر بی پاسخ موند.
به نظر من http://notice.itadmins.ir/ رو آپدیت نگه دارید همه نیان اینجا تو تاپیک داستان بخونن! با این همه spam

rezaonline.net
جمعه 04 بهمن 1392, 18:36 عصر
سلام دوستان
تاریخ آزمون تا ساعت 24 امشب تمدید شد .
کسانیکه لاگین کرده بودند و پاسخی ثبت نشده بود ، دوباره میتونن آزمون بدن .
5 نفر از کاربران هم به بیش از ده سوال پاسخ نداده بودند ، اگر تمایل داشتند پیغام بدند تا دسترسی بدم دوباره بتونن آزمون بدن .
با تشکر

rezaonline.net
جمعه 04 بهمن 1392, 18:45 عصر
نام ها کاربری
NOVINSITE24

RZG1368

SMSOFTBPT

با بنده تماس بگیرن از طریق پیام خصوصی .

mahdirabbani
جمعه 04 بهمن 1392, 20:10 عصر
از کجا بدونیم ثبت شده یا نه؟

***BiDaK***
جمعه 04 بهمن 1392, 20:24 عصر
از کجا بدونیم ثبت شده یا نه؟رمزتو بزن دوباره وارد شو.میگه قبلا شرکت کردی

mahdirabbani
جمعه 04 بهمن 1392, 22:39 عصر
والا من پس از آزمون یه بار رمز را زدم وارد شد و یه بار دیگه زدم گفت شما قبلا آزمون داده اید.:گیج:

Veteran
شنبه 05 بهمن 1392, 10:10 صبح
ببینید دوستان
وقتی شما وارد ازمون میشید با ازمون میدید یا نمیدید.اگر ندادید ( اتمام ازمون نزدید)
دیگه مجاز به ورود دوباره نیستید.
توی امتحانات مدرسه، دانشگاه،اگر برگه سفید بدید، دوباره میزارن امتحان بدید؟
ادعا هم نکردیم بی نقص بوده کارمون،اما انتظار داریم شما کمک کنید تا کوبیدن، ماهم بلدیم بکوبیم، چه بسا بهتر از شما.
پس اگر موردی هست، به اقای شیخله یا من اطلاع بدید.

rash44
شنبه 05 بهمن 1392, 10:33 صبح
سلام
من هم سوالات رو جواب دادم و اتمام آزمون رو زدم . مجددا برای یکبار آزمون باز شد و هیچ کدام از جواب های من ثبت نشده بود و برای بار دوم دیگه باز نشد

navid3d_69
شنبه 05 بهمن 1392, 13:13 عصر
امتحان بعد نبود فقط مشکل rtl بود که اونم یه جورایی می شد حل کرد ولی اطلاع رسانی ضعیف بود من دیشب ساعت 11:15 دقیقه تازیه فهمیدم امتحانه و با رضا صحبت کردم امتحان دادم توند توند هی هم میگفت زود بده سشن بسته نشه : دی ولی خوب بود باید برای بعد ها سعی کنیم که بهتر بشه حتما

Tarragon
شنبه 05 بهمن 1392, 13:43 عصر
با سلام
آقا نتایج چی شد؟

sh.n.n786
یک شنبه 06 بهمن 1392, 19:31 عصر
اما انتظار داریم شما کمک کنید تا کوبیدن، ماهم بلدیم بکوبیم، چه بسا بهتر از شما.
آهان, فکر کنم یادت اومد همینو میخواهستم بشنوم :چشمک:

rezaonline.net
یک شنبه 06 بهمن 1392, 22:14 عصر
دوستانی که میخوان بدونن نتایج آزمونشون چه طور بوده ایمیلشون رو با پیغام خصوصی بفرستن برام

MMSHFE
یک شنبه 06 بهمن 1392, 23:26 عصر
نیازی نیست. فردا ایمیل همه اعضا رو در اختیار مدیران دپارتمان مربوطه میگذارم.

***BiDaK***
دوشنبه 07 بهمن 1392, 17:12 عصر
http://comments.persianblog.ir/images/I/105.gif

Dead Space
دوشنبه 07 بهمن 1392, 17:39 عصر
دقیقا از ساعت ۱ که آزمون شروع شد تا ۳:۳۰ ظهر من داشتم تست ها رو میزدم.در پایان ثبت هم زدم و اومدم به صفحه لاگین.
امروز که به آقا رضا پیغام دادن میگن امتحان شما ثبت نشده.
:لبخندساده:

Yashar1989
دوشنبه 07 بهمن 1392, 19:41 عصر
سلام
عکس پرسنلی هم فرستادم
اما هیچ ایمیلی دریافت نکردم

MMSHFE
دوشنبه 07 بهمن 1392, 20:23 عصر
ایمیل نمیاد. اطلاعات براتون پیامک میشه. اگه دریافت نکردین، شاید بخاطر این باشه که پیامک تبلیغاتی رو روی خطتون غیرفعال کردین.

Yashar1989
دوشنبه 07 بهمن 1392, 20:34 عصر
ایمیل نمیاد. اطلاعات براتون پیامک میشه. اگه دریافت نکردین، شاید بخاطر این باشه که پیامک تبلیغاتی رو روی خطتون غیرفعال کردین.
غیرفعال بود
فعال کردم
پیامک زدم
بعد پیامک اومد که عکسو ایمیل کن
بعد که عکس پرسنلی رو فرستادم دیگه هیچی دریافت نکردم

MMSHFE
دوشنبه 07 بهمن 1392, 20:48 عصر
مجدداً ارسال شد.

Yashar1989
دوشنبه 07 بهمن 1392, 21:16 عصر
مجدداً ارسال شد.

ممنون
انجام شد

mahdirabbani
دوشنبه 07 بهمن 1392, 21:26 عصر
پس نتیجه ی آزمون چی شد؟:متفکر:

rezaonline.net
سه شنبه 08 بهمن 1392, 00:02 صبح
مهرداد جان ، شما بیا یه جاشو درست کن .
اگر قراره چیزی هماهنگ بشه شما زحمتشو بکش .
در مورد آزمون هم به پیشنهاد آقا سبحان اینترنتی برگذار شد و اسکریپتشو خودشون نوشتن که البته ضعف هایی داشت .
بنده در جریان بودم که ایشون مشغله زیادی داشتن بهرحال پیش اومده دیگه.

حد اقل تجربه برگزاری 100 تا ازمون شهری دارم با برنامه تستا
:)

در ضمن شما هم جزو هیئت مدیره هستید ، پس بهتره شمام یه حرکتی انجام بدید .

MMSHFE
سه شنبه 08 بهمن 1392, 01:01 صبح
متأسفانه این هفته تماماً درگیر راه اندازی شرکت بودم و چند جا صحبت کردم تا اینکه بالأخره توی برج IT شیراز یکسری صحبتها شد و مکان مناسب و درخور شأنمون بود ولی در آخرین لحظه گفتن باید تا آخر این هفته صبر کنیم تا قیمت جدید رو از دفتر تهران استعلام کنن و همینجوری با همون قیمت قبلی قرار بود حدود 7 میلیون تومان پول پیش بدیم که گویا قراره بیشتر هم بشه. لطفاً اجازه بدین یکم ذهن خودم شخصاً آروم بشه و شرکت شیراز رو راه بندازیم. بنده به نوبه خودم قول میدم این ناهماهنگیها کم بشه. البته تو این مدت بیکار ننشستم و کارهای قسمت عضویت سایت نهاد که قوانین قراره داخلش قرار بگیره و اعضا بتونن حق عضویت رو پرداخت کنن و پیگیریهای لازم رو انجام بدن و بتونن در هر لحظه، گزارش حق عضویتها و میزان مشارکتشون در سود شرکت و... رو پیگیری کنن رو انجام دادم تا روال ثبت نام دیگه از این پیچیدگی خارج بشه و همه چیز مکانیزه بشه. ازطرفی با یک وکیل خبره در زمینه مسائل شرکتها و ادارات هم صحبت کردم و قراره بعنوان وکیل و مشاور حقوقی نهاد، باهامون همکاری داشته باشن. قبول دارم که آزمون اون طوری که باید، برگزار نشد. من آزمون رو ندیدم چطور برگزار میشه یا کدش به چه صورته ولی حداقل نظر شخصی من این بود که به دلیل طولانی بودن زمان برگزاری آزمون، یک فکری برای Expire نشده Session کاربران بشه چون گویا فقط کسانی که Session اونها منقضی نشده تونستن آزمون بدن. ازطرف دیگه ضرورتی نداره که تا وقتی فرد، دکمه پایان آزمون رو با موفقیت کلیک نکرده، دیگه نتونه وارد سیستم بشه. درواقع وظیفه ماست که جلوی کپی شدن سؤالات رو با هر روشی که صلاح میدونیم بگیریم (مثلاً تبدیل به عکس کنیم تا مشکل RTL و... هم از بین بره). اما بهرحال اولین تجربه برگزاری آزمون بود و خوب بعنوان شروع، خیلی هم بد نبوده. پیشنهاد من اینه که چون هدف آزمون، تعیین سطح و اعلام نمرات توی بورد و اعلان عمومی نیست و صرفاً میخوایم بدونیم تو چه زمینه هایی نیاز به آموزش هست و تو چه زمینه هایی تخصص کافی رو اعضا دارن که پروژه بهشون بدیم، اعضا بتونن تا وقتی که با موفقیت نتیجه شون ثبت نشده، هر چند بار که بخوان وارد آزمون بشن و البته ترتیبی اتخاذ بشه که هربار، سؤالات متفاوت یا حداقل ترتیب گزینه ها تغییر کنه.
شما هم آقا مهرداد عزیز، لطفاً مثل گذشته صبور باشین. من که مثلاً مدیرعامل هستم، هنوز نسخه اساسنامه به دستم نرسیده (البته دیدم و امضا کردم ولی نسخه اصلی دست آقای زراسوند هست که بخاطر بدنیا اومدن دخترشون، چند روزی در دسترس نیستن). ببینید این مسائل بالأخره خواه ناخواه پیش میاد و نباید بخاطر چنین مشکلات کوچکی، کلاً همه چیز رو بهم بریزیم. ضمناً پیشنهاد میکنم این حرفها رو توی Notice مطرح کنید. اعلام عمومی اونها وجهه خوبی نداره.
اون عبارت «یا من یا آقا مهرداد» که از بنده نقل قول کردین رو هم بخاطر این بیشتر بکار میبرم که درحال حاضر سه نفر هیئت مؤسس داریم که کارها باید با هماهنگی اونها انجام بشه و آقای زراسوند همونطور که گفتم، چند روزی Not Responding هستن و کارها باید با بنده یا شما هماهنگ بشه. هیئت مدیره که متشکل از مدیران دپارتمانهاست، هنوز به هماهنگی لازم نرسیدن چون مشغول برگزاری آزمون و کسب شناخت از اعضای خودشون هستن. ازطرف دیگه یک گلایه از اعضای محترم هم باید داشته باشم. اینهمه ما رو متهم به کم کاری میکنید، کدوم یکی از اعضا ایده هاشون رو مطرح کردن؟ آقای ناطقی فایل ایده های اعضا رو برام فرستادن و تو این مدت بجز اونهایی که توی شیراز صحبت شد، فقط دو تا ایده مطرح شده که یکیش اینقدر فضایی و توی شرایط مدینه فاضله بوده که با چندتا شرکت و برنامه نویس خارجی توی کانادا و امریکا و استرالیا و... هم که صحبت میکردم، میگفتن این پروژه رو اگه توی دانشگاه هاروارد و بوستون و استانفورد و... هم بخوایم اجرا کنیم، 10 سال زمان میبره! یکی دیگه هم تا حالا حداقل بیش از 20 مورد رو خودم سراغ دارم که توی همین ایران خودمون اجرا شده.
آقا مهرداد، شما هم مثل بنده عضو هیئت مؤسس هستین. اگه احساس میکنید کاری اشتباهه، دخالت کنید. نرم افزار تستا رو در اختیار دپارتمانها بگذارین و مقید کنید با اون نرم افزار آزمون برگزار بشه. من نمیگم نرم افزار آزمون طراحی شده واقعاً ناکارآمد بوده چون از نزدیک شاهد زحمتهای آقا سبحان بودم و همینجا رسماً ازشون تشکر میکنم چون حداقل بیکار ننشستن و قطعاً اگه اعلام میشد نرم افزار بهتری آماده داریم، وقتشون رو صرف این کار اونهم رایگان نمیکردن. توی نشست شیراز صحبت آزمون بود. چرا اونجا صحبت نکردیم/نکردین که چنین نرم افزاری آماده هست؟ چرا بعدش که قرار شد آزمون طراحی بشه و آقا رضا گفتن سبحان داره روش کار میکنه، همونجا نخواستین با TeamViewer ببینید نرم افزار چطور کار میکنه و کارآمد هست یا باید تستا رو بجاش بگذاریم؟ ازطرف دیگه، چرا دپارتمانها از هیئت مؤسس نپرسیدن که ما میخوایم آزمون برگزار کنیم، شما نرم افزار دارین یا خودمون طراحی کنیم؟ مگه هیئت مؤسس فقط کارش دوندگیهای اداریه؟ ما که تا حالا حدود 30 میلیون تومان خرج کارهای اداری و... کردیم و احتمالاً برای دفتر شیراز هم 10 میلیون دیگه باید بدیم و اینکار رو حتماً انجام میدیم چون به راهمون ایمان داریم، فوقش اینه که یکی دو میلیون دیگه میدادیم و نرم افزار کاملی که از قبل نوشته شده رو میخریدیم یا میدادیم برحسب نیازمون بنویسن.
بخدا خسته شدم از بس گلایه یکطرفه شنیدم. باور کنید ما هم دل پُری داریم ولی چیزی نمیگیم چون میگذاریم به حساب اول راه بودن ولی صبر هم حدی داره دیگه. دیگ صبر ما خیلی بزرگه ولی همه میدونن که دیگ بزرگ اگه سر بره یا بترکه، آسیبش خیلی بیشتر از دیگچه هاست (به کسی بر نخوره، قصد توهین ندارم). از یکطرف میگین چرا کار پخته نیست و هیچ چیزی معلوم نیست و ازطرف دیگه بجای اینکه بگذارین تمرکزمون روی برنامه ها باشه، باید هرروز به تاپیک سر بزنیم ببینیم کسی محیط تاپیک رو به خنده بازار تبدیل نکرده باشه. اعضایی که مشکلات رو میدونن چیه، میان میگن چی شد؟ چیکار کردین؟ چرا کاری نمیشه و اونوقت یک عده هم که منتظر فرصت هستن، میان رو اعصاب بقیه اسکی میرن و همه رو دلسرد میکنن. اونوقت ما هم که باید تمام وقت دنبال راه اندازی شعبه و کارهای قانونی و حقوقی و این حرفها باشیم، باید بیایم بشینیم دوباره روضه بخونیم و دلداری بدیم که آقا درست میشه. خانم اینطوری که بنظر میاد نیست. بخدا برنامه داریم. آقایون/خانوما هر کسی ذره ای در اهداف نهاد شک داره، بسلامت. شده فقط هیئت مدیره و هیئت مؤسس باقی بمونن، این نهاد راه میفته. هرکی میخواد بره، جلوشو نگرفتیم. به هیچ کس هم نمیگیم کی مونده و کی رفته. ولی خواهشاً هرکس موند، دیگه رو اعصاب نباشه.
تو این هفته حداقل به 15-10 جای مختلف تو شیراز سر زدم برای مکان مناسب شرکت که درخور وجهه نهاد باشه و ازطرفی سکوت لازم برای تولید پکیجهای آموزشی رو داشته باشه. خدا شاهده هرجا هم رفتم صحبت کردم گفتم آقا پولش مهم نیست. کیفیت فضا مهمه که اگه پس فردا خواستیم اعضای نهاد رو دوباره تو شیراز جمع کنیم، دنبال سالن نباشیم و فضای شرکت خودمون اتاق کنفرانس و... داشته باشه. با مؤسسه رسانه های دیجیتال به توافق رسیدیم برای همکاری. با دانشگاهها و شوراهای شهر داریم صحبت میکنیم (به لطف خانم جعفری) که آموزشهای تخصصی دانشجویان و کلاً بحث جامعه الکترونیک که دولت دنبالشه رو به نهاد بسپرن. میخوایم با سرعت به سمت این اهداف بزرگ حرکت کنیم، اونوقت برخی اعضا تحمل یکسری مشکلات جزئی توی اولین آزمونی که برگزار کردیم رو ندارن. آقا بخدا اولین آزمون سازمان سنجش کل کشور هم منظم نبود.
-----
خسته ام. خسته تر از همیشه. چه آخر شبی ساختین برامون خداییش. دم همه تون گرم. خوب خستگی رو از تن آدم در میارین!

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 08 بهمن 1392, 01:27 صبح
تقسیم کار بشه
مسولیت سپرده بشه
مسئولیت ها سنگین و وقت گیر به دوش همه ما سپرده بشه

کارهای ثبتی و قوانین قبل از ثبت یا اقدام دفتری محضری با هیئت موسس مشورت بشه
هماهنگی ها بیشتر بشه
تصمیم ها گروهی گرفته بشه
نظرخواهی بشه
انشا الله
همه چیزحل میشه
چیزی که داره از ا هدر میره زمان و اعتبارمون هست
شک نکنید اونقدری که من به فکر این نهاد بودم و هستم کمتر کسی بوده و هست
پس حرف های من نشونه اعتراض یا عجله نیست
حس میکنم مشکل هست و بین کردم

صبر پیشه میکنم انش الله حل بشه مسائل

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 08 بهمن 1392, 01:52 صبح
انشا الله مسائل رفع بشه
فک کنم وقتش باشه یک بخش اضافه کنیم به notic که یک دیوار عمومی باشه که همه بتونند پست بفرستند
این تاپیک هم اگه دسترسی دارید و اجازه میدند یک خروجی ازش بگیریم و واسه همیشه قفل بشه و فقط یک سری اهداف و لینک های ارتباطی ازش باقی بمونه و یک history بمونه از ایران نهاد

برای اضافه کردن این بخش ها هم خودم اقدام میکنم سورس notic و نمیدونم از کی باید بگیرم تا شروع به کار کنم
موافق هستید ؟

MMSHFE
سه شنبه 08 بهمن 1392, 02:01 صبح
سورس لازم نیست چون قراره بازنویسی بشه. مستندات و توضیحات لازم (و اگه نیاز بود، سورس کد) رو از آقای ناطقی تحویل بگیرین (شناسه کاربری sh.n.n786) ترجیحاً با Yii بنویسید (اگه نشد هم مهم نیست - ولی Documentation کامل داشته باشه که بعداً سر فرصت با Yii بازنویسی بشه).

dousti_design
سه شنبه 08 بهمن 1392, 11:40 صبح
انشا الله مسائل رفع بشه
فک کنم وقتش باشه یک بخش اضافه کنیم به notic که یک دیوار عمومی باشه که همه بتونند پست بفرستند
این تاپیک هم اگه دسترسی دارید و اجازه میدند یک خروجی ازش بگیریم و واسه همیشه قفل بشه و فقط یک سری اهداف و لینک های ارتباطی ازش باقی بمونه و یک history بمونه از ایران نهاد

برای اضافه کردن این بخش ها هم خودم اقدام میکنم سورس notic و نمیدونم از کی باید بگیرم تا شروع به کار کنم
موافق هستید ؟

مهرداد جان کمک خواستی بهم بگو

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 08 بهمن 1392, 12:14 عصر
مهرداد جان کمک خواستی بهم بگو

چشم حتما
کسی هست phonegap کار کرده باشه ؟

MMSHFE
سه شنبه 08 بهمن 1392, 12:33 عصر
من یه مدت کار کردم ولی وقتی دیدم Adobe اون رو خرید دیگه دنبالش نکردم و وقتی هم دیدم مایکروسافت Adobe رو خرید، تصمیمم برای برگشت بهش هم منتفی شد! منظورم این نیست که خوب نیست. منظورم اینه که دیگه امنیت نداره و ممکنه کد Spy توی برنامه نهایی Inject کنه (از مایکروسافت بعید نیست). بعلاوه برنامه iOS و Android که توسط محصول مایکروسافت تولید شده باشه، چی از آب در میاد معلوم نیست.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 08 بهمن 1392, 13:10 عصر
برنامه موبایلاین سایت و یک بررسی کنید و همینجا جواب بدید
http://tapus.ir/

qartalonline
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 09:35 صبح
دوستان کم کم دیگه برنامه ها و وظایف رو آماده و مشخص کنید تا به امید خدا از شنبه شروع کنیم.
از همه دوستان بابت تاخیری که به خاطر امتحانات من پیش امد معذت میخوام از این به بعد با قدرت ادامه میدیم.

silencer
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 15:34 عصر
سلام،من هم کار کردم اخیرا،اگه خواستی کدهاش رو ببینی فرمت .apk رو به zip تبدیل کنی حله.

***BiDaK***
جمعه 11 بهمن 1392, 18:30 عصر
برنامه ی این هفته چیه؟http://foolstown.com/sm/mpr.gif

qartalonline
یک شنبه 13 بهمن 1392, 20:13 عصر
آقای شهرکی الان برنامه چیه؟

MMSHFE
یک شنبه 13 بهمن 1392, 20:25 عصر
امشب داشتم با مدیر این سایت، تلفنی صحبت میکردم و صحبتهایی رو مطرح کردن که اگه منصف باشیم، باید تاحدودی حق رو به ایشون بدیم. اهم صحبتهای ایشون که میشه به نوعی دفاع از سیستم قیمتگذاریشون محسوب کرد، موارد زیر بود:

1- ایشون روی فروش انبوه سیستمشون حساب کردن و طبیعتاً اگه پروژه اختصاصی باشه، قیمت فرق میکنه. اینکه ما توی نهاد میگیم برنامه نویسان با قیمت پایین کار نکنن، مربوط میشه به پروژه های اختصاصی و طبیعتاً انتظار نداریم یکنفر برنامه حسابداری بنویسه و یک میلیون نسخه بخواد بفروشه و حساب کرده زحمتش برای این پروژه، جوری بوده که انتظار 100 میلیون تومان درآمد در یک سال رو ازش داشته و اونوقت بیاد از هر مشتری 100 میلیون تومان بگیره. منظورم اینه که سیستم قیمت گذاری فروش انبوه با پروژه اختصاصی فرق میکنه وگرنه شرکت KONAMI باید برای هر نسخه از بازی PES حداقل 10 هزار دلار قیمت میگذاشت (بماند که مایکروسافت چنین کارهایی میکنه :چشمک:)

2- محصول ایشون، یک محصول ثبت شده ایرانیه که انصافاً کپی برداری و ترجمه فروشگاههای خارجی نبوده و انتظار داشتن ایران نهاد با توجه به هدف و شعارش، از اینگونه محصولات حمایت کنه نه اینکه اونها رو بکوبه!

3- یکی از مهمترین سیاستهای ایران نهاد این بوده و هست و خواهد بود که قرار نیست جلوی هیچ ارگانی قرار بگیریم و در سیاستهای هیچ فرد یا شرکتی دخالت کنیم. بنابراین، منبعد لطفاً اگه هرگونه مشکلی در سیاستهای فرد یا شرکتی دیدین، تقاضا میکنم به این اصل ایران نهاد پایبند باشین و ابتدا با خود اون فرد یا شرکت صحبت کنید و حرفهاش رو بشنوید و بعد تصمیم بگیرین و قضاوت کنید. حتی بعد از اینکه مشخص شد سیاستهاشون بنظر ما اشتباهه، حق نداریم با آبروشون بازی کنیم و سیاه نمایی کنیم. البته سایتهایی مثل پونیشا و پارس کدرز هم از این قاعده مستثنی نیستن و به هیچ کدومشون توهین نمیکنیم و سیاستهای کاریشون در جای خودش محترمه و اگه بنظر ما اشتباهه، بجای اینکه اونها رو بکوبیم، باید اینقدر در ایران نهاد خوب فعالیت کنیم که همه جذب سیاست کاری و اشتغالزایی و درآمدزایی ایران نهاد بشن.

4- قیمتی که این سایت ارائه کرده، قیمت پایه سیستمه (در کمترین حالت امکانات) و برحسب امکاناتی که مشتری ممکنه بخواد اضافه بشه یا براش کدنویسی بشه، ممکنه قیمت تا مرز 1.5 یا 2 میلیون تومان هم برای اون مشتری خاص افزایش پیدا کنه، کمااینکه به گفته ایشون، قیمت قالب اختصاصی 300 هزار تومانه (یعنی چیزی حدود 2 برابر قیمت خود سیستم پایه). فکر نمیکنم این سیستم کاری اشکالی داشته باشه و CMSهای بزرگی مثل ParsCMS هم از همین حالت استفاده میکنن و هرکس، به اندازه ای که امکانات میخواد، پول میده و مزیتش هم اینه که یک نفر با 150 هزار تومان هم میتونه فروشگاه داشته باشه و باز هم تأکید میکنم، این خیلی فرق داره با اینکه یکنفر بیاد بگه من یک فروشگاه میخوام و برام کدنویسی کنید (اختصاصی - حتی با امکانات کم) و بهش قیمت 150 هزار تومان بدیم.

5- از اونجا که ایشون هم ساکن شیراز هستن، امیدوارم این Contact نه چندان دلچسب اولیه، روزنه ای باشه برای ارتباط بیشتر ایران نهاد با ایشون و شرکتشون و تجربه ای که در زمینه فعالیت در حوزه IT در شهر شیراز دارن. صمیمانه از همه دوستان تقاضا دارم بیشتر به دنبال جذب دوستان جدید باشیم تا دشمن تراشی (دشمنها خودشون ما رو پیدا میکنن، ما دیگه دنبالشون نباشیم).

MMSHFE
یک شنبه 13 بهمن 1392, 20:27 عصر
آقای شهرکی الان برنامه چیه؟
دپارتمان گرافیک ظرف همین هفته قالب PSD سایت اصلی نهاد رو آماده میکنن و تحویلتون داده میشه تا تبدیل به قالب HTML و CSS و... بشه و کدنویسیش رو شروع کنیم. نتایج آزمون شما به کجا رسید؟

راستی، تو همین یکی دو روز هم سیستم اتاق گفتگوی آنلاین نهاد هم با قابلیتهای خوبی مثل درج کلیپ و تشخیص خودکار و Syntax Highlighting برای درج کد و... به لطف زحمتهای آقا مهرداد و با کمی ریزه کاریهای بنده، آماده میشه و میتونید استفاده کنید.

labkhandshop
یک شنبه 13 بهمن 1392, 20:58 عصر
امشب داشتم با مدیر این سایت، تلفنی صحبت میکردم و صحبتهایی رو مطرح کردن که اگه منصف باشیم، باید تاحدودی حق رو به ایشون بدیم. اهم صحبتهای ایشون که میشه به نوعی دفاع از سیستم قیمتگذاریشون محسوب کرد، موارد زیر بود:

1- ایشون روی فروش انبوه سیستمشون حساب کردن و طبیعتاً اگه پروژه اختصاصی باشه، قیمت فرق میکنه. اینکه ما توی نهاد میگیم برنامه نویسان با قیمت پایین کار نکنن، مربوط میشه به پروژه های اختصاصی و طبیعتاً انتظار نداریم یکنفر برنامه حسابداری بنویسه و یک میلیون نسخه بخواد بفروشه و حساب کرده زحمتش برای این پروژه، جوری بوده که انتظار 100 میلیون تومان درآمد در یک سال رو ازش داشته و اونوقت بیاد از هر مشتری 100 میلیون تومان بگیره. منظورم اینه که سیستم قیمت گذاری فروش انبوه با پروژه اختصاصی فرق میکنه وگرنه شرکت KONAMI باید برای هر نسخه از بازی PES حداقل 10 هزار دلار قیمت میگذاشت (بماند که مایکروسافت چنین کارهایی میکنه :چشمک:)

2- محصول ایشون، یک محصول ثبت شده ایرانیه که انصافاً کپی برداری و ترجمه فروشگاههای خارجی نبوده و انتظار داشتن ایران نهاد با توجه به هدف و شعارش، از اینگونه محصولات حمایت کنه نه اینکه اونها رو بکوبه!

3- یکی از مهمترین سیاستهای ایران نهاد این بوده و هست و خواهد بود که قرار نیست جلوی هیچ ارگانی قرار بگیریم و در سیاستهای هیچ فرد یا شرکتی دخالت کنیم. بنابراین، منبعد لطفاً اگه هرگونه مشکلی در سیاستهای فرد یا شرکتی دیدین، تقاضا میکنم به این اصل ایران نهاد پایبند باشین و ابتدا با خود اون فرد یا شرکت صحبت کنید و حرفهاش رو بشنوید و بعد تصمیم بگیرین و قضاوت کنید. حتی بعد از اینکه مشخص شد سیاستهاشون بنظر ما اشتباهه، حق نداریم با آبروشون بازی کنیم و سیاه نمایی کنیم. البته سایتهایی مثل پونیشا و پارس کدرز هم از این قاعده مستثنی نیستن و به هیچ کدومشون توهین نمیکنیم و سیاستهای کاریشون در جای خودش محترمه و اگه بنظر ما اشتباهه، بجای اینکه اونها رو بکوبیم، باید اینقدر در ایران نهاد خوب فعالیت کنیم که همه جذب سیاست کاری و اشتغالزایی و درآمدزایی ایران نهاد بشن.

4- قیمتی که این سایت ارائه کرده، قیمت پایه سیستمه (در کمترین حالت امکانات) و برحسب امکاناتی که مشتری ممکنه بخواد اضافه بشه یا براش کدنویسی بشه، ممکنه قیمت تا مرز 1.5 یا 2 میلیون تومان هم برای اون مشتری خاص افزایش پیدا کنه، کمااینکه به گفته ایشون، قیمت قالب اختصاصی 300 هزار تومانه (یعنی چیزی حدود 2 برابر قیمت خود سیستم پایه). فکر نمیکنم این سیستم کاری اشکالی داشته باشه و CMSهای بزرگی مثل ParsCMS هم از همین حالت استفاده میکنن و هرکس، به اندازه ای که امکانات میخواد، پول میده و مزیتش هم اینه که یک نفر با 150 هزار تومان هم میتونه فروشگاه داشته باشه و باز هم تأکید میکنم، این خیلی فرق داره با اینکه یکنفر بیاد بگه من یک فروشگاه میخوام و برام کدنویسی کنید (اختصاصی - حتی با امکانات کم) و بهش قیمت 150 هزار تومان بدیم.

5- از اونجا که ایشون هم ساکن شیراز هستن، امیدوارم این Contact نه چندان دلچسب اولیه، روزنه ای باشه برای ارتباط بیشتر ایران نهاد با ایشون و شرکتشون و تجربه ای که در زمینه فعالیت در حوزه IT در شهر شیراز دارن. صمیمانه از همه دوستان تقاضا دارم بیشتر به دنبال جذب دوستان جدید باشیم تا دشمن تراشی (دشمنها خودشون ما رو پیدا میکنن، ما دیگه دنبالشون نباشیم).

با سلام خدمت دوستان عزیز ( برنامه نویس )

مدیریت وبسایت لبخند هستم و باعث خوشبختی بنده است که اینجا عضو شدم اما ای کاش اولین پستم را برای استارت در جای دیگه میزدم .

ضمن سپاس از جناب شهرکی بنده و تیمم خوشحال میشیم عضو کوچکی در ایران نهاد باشیم ... حال چه در زمینه برنامه نویسی چه در زمینه های دیگر که از دستمون بر بیات و ما را قابل بدونید .

SONITAJ
یک شنبه 13 بهمن 1392, 21:29 عصر
سلام
ببخشید حق عضویت هاچی شد؟زمان اجرا و جمع آوری اون مشخص شده؟چه زمانی؟
دفتر شیراز چی شد؟

MMSHFE
یک شنبه 13 بهمن 1392, 21:43 عصر
اجازه بدین تا وقتی قطعی نشده، صحبتی نکنم. فقط همینقدر میتونم بگم که هرجور شده همین هفته دفتر شیراز بطور قطع راه اندازی میشه. قوانین و نحوه اخذ حق عضویت و سیستم گزارش میزان مشارکت اعضا در سود و... هم مشخص شده و به محض مستقر شدن در محل شرکت، کارهای آپلود کردن و تست و رفع اشکال سایت اصلی نهاد و درج قوانین و سیستم عضو گیری و... رو شروع میکنم. دپارتمان گرافیک دارن روی طرح PSD قالب نهایی کار میکنن و تا آخر این هفته باید تحویلش بدن تا دپارتمان کدنویسی سمت کلاینت قالب HTML و CSS و JS و... رو آماده کنه.

SONITAJ
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:26 عصر
اجازه بدین تا وقتی قطعی نشده، صحبتی نکنم.
هرجور شما صلاح می دونید.اختیار ما هم دست شماست آقای شهرکی

qartalonline
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:58 عصر
نتایج آزمون شما به کجا رسید؟

آزمون در حال برگزاری هستش و سه شنبه یعنی 15 بهمن تموم میشه سعی میکنم حداکثر تا پنجشنبه 17 بهمن نتایج آزمون رو در اختیارتون قرار بدم.

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 13 بهمن 1392, 23:09 عصر
نمرت آزمون دپارتمان PHP در سامانه قرار داده شد

Jarvis
دوشنبه 14 بهمن 1392, 08:38 صبح

والا .. حالا با این صحبت ها یکم دید دوستان نسبت به بنده منفی شد فکر کنم!
ولی خدا شاهده من قصد توهین و آبرو ریزی و اینا نداشتم ... این که این مسئله رو مطرح کردم فقط یه اعتراض بود و خب حق بدید که از این موارد زیاد دیده شده که بازار کار رو خراب میکنن
ولی خب از طرفی بنده هم کمی تجربه ی خودم رو قبول دارم که یکم زود قضاوت کردم و اول باید از مدیر سایت دلیل قیمت گذاریشون رو می پرسیدم...
به خاطر همین پست رو پاک کردم که بحث بیخ پیدا نکنه...
اگه اشتباه از بنده بوده شخصا از همه عذرخواهی میکنم
بالاخره هر موقعی سو تفاهم رخ میده دیگه .. اینم از اون سو تفاهم ها بود!

Jarvis
دوشنبه 14 بهمن 1392, 09:30 صبح
کارهای گرافیک قالب سایت نهاد رو داریم با قدرت پیش می بریم .. به خواست خدا تا آخر هفته یه سورپرایز داریم!

kaz3m.b
سه شنبه 15 بهمن 1392, 18:25 عصر
با سلام

من sms دادم و ایمیل هم ارسال کردم ولی هنوز چیز خاصی به دستم نرسیده . الان یعین عضو ایران نها شدم ؟ چون هیچ اطلاعیه ایی مبنی بر عضویتم به دستم نرسیده .

ممنون میشم در جریان بزارید منو .

با تشکر

Jarvis
سه شنبه 15 بهمن 1392, 18:44 عصر
با سلام

من sms دادم و ایمیل هم ارسال کردم ولی هنوز چیز خاصی به دستم نرسیده . الان یعین عضو ایران نها شدم ؟ چون هیچ اطلاعیه ایی مبنی بر عضویتم به دستم نرسیده .

ممنون میشم در جریان بزارید منو .

با تشکر

شما به پست اول همین تاپیک مراجعه کنید ، شمارتون رو باید از بلک لیست مخابرات در بیارید تا پیامک های تبلیغاتی به دستتون برسه...

MMSHFE
سه شنبه 15 بهمن 1392, 23:03 عصر
به چه ایمیلی ارسال کردین؟ با چه Subject خاصی؟ ایمیلی به دستم نرسیده.

kaz3m.b
سه شنبه 15 بهمن 1392, 23:14 عصر
به همون ایمیلی که تو اس ام اس بود فرستادم براتون .

با موضوع مشخصات برای نهاد فرستادم .

MMSHFE
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 00:42 صبح
نرسیده. لطفاً دوباره ارسال کنید.

kaz3m.b
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 00:52 صبح
ارسال شد .

با تشکر

MRmoon
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 09:10 صبح
سلام.

تو notice وقتی با اوبونتو وارد میشم درست نشون میده اما وقتی با ویندوز وارد میشم یک بکگراند خالی..:متعجب:

مشکل از کجاست؟؟

refugee
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 03:54 صبح
سلام اقای شهرکی ؛

محیط داخلی نهاد رو دیدم . به ظاهر زیبا نبود . و همچنین دسته بندی و ترتیب خاصی نداشت .

پیشنهاد ها و ایده هایی در این زمینه دارم که اگر لایق بدونید براتون ذکر کنم . ( البته هنوز هدف کلی رو نمیدونم شاید پروژه در دست ساخت باشه من خبر ندارم )

موفق باشید

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 11:51 صبح
سلام اقای شهرکی ؛

محیط داخلی نهاد رو دیدم . به ظاهر زیبا نبود . و همچنین دسته بندی و ترتیب خاصی نداشت .

پیشنهاد ها و ایده هایی در این زمینه دارم که اگر لایق بدونید براتون ذکر کنم . ( البته هنوز هدف کلی رو نمیدونم شاید پروژه در دست ساخت باشه من خبر ندارم )

موفق باشید
بفرمایید اگه هم صوصی هست به خود اقای شهرکی یا بنده بگید
یا اگه مربوط به دپارتمان خاصی هست اونجا بگید

Veteran
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 13:31 عصر
مهرداد جان ، شما بیا یه جاشو درست کن .
اگر قراره چیزی هماهنگ بشه شما زحمتشو بکش .
در مورد آزمون هم به پیشنهاد آقا سبحان اینترنتی برگذار شد و اسکریپتشو خودشون نوشتن که البته ضعف هایی داشت .
بنده در جریان بودم که ایشون مشغله زیادی داشتن بهرحال پیش اومده دیگه.

:)

در ضمن شما هم جزو هیئت مدیره هستید ، پس بهتره شمام یه حرکتی انجام بدید .
خب
اول عرض سلام دام خدمت تمامی دوستان
بالاخره تونستم بعد از 2 هفته مشغله کاری و دانشگاه به اینترنت وصل بشم،لازم دونستم یک سری نکات رو بگم،تا قبل از اینکه اینترنت قطع بشه.
اصلا قصد ندارم با این صحبت ها کار رو توجیه کنم،اما حقیقتش با صحبت هایی که با اقای شهرکی داشتیم توی پیغام خوصوصی ها و اصفهان،به این نتیجه رسیدیم که خودمون یک سیستم راسته کاره خودمون طراحی کنیم.چون به نظر میومد که سیستم های فعلی جوابگو نیاز های ما نیستند.به همین دلیل من از جناب شیخله خواستم که ازمون رو از حالت فیزییکی(شیراز) دربیاریم و مجازی کنیم.که پس از تایید ایشون برای تقلب هم یک سری راهکار ارائه دادیم که میشد گفت واقعا هم کارا بودند اما با درخواست جناب شهرکی اونهارو مورد استفاده قرار ندادیم.
این سیستم هم تحت هیچ شرایطی برای گرفتند پول و یا هرچیزی که فکر میکنید و یا صحبتش رو دوستان توی یاهو،برنامه نویس و ... کردند (که انتظار این حرفا رو هم نداشتم)برنامه نویسی نشده،یعنی هدف از این کار که ما خودمون سیستم رو بنویسیم،هدف اقتصادی نبوده.فقط خواستیم برادری خودمون رو ثابت کنیم و همچنین بتونیم جواب زحمات جناب شهرکی که همیشه پاسخگوی سوالات بودن رو هرچند کم بودیم.چرا که اگر خودتون رو جای ایشون قرار بدید و این همه زحمت بکشید و تجریبات رو در اختیار دوستان قرار بدید،و در اخر کسی در راستای کاری که به همه سود میرسونه کمکی نکنه،واقعا کمی دلسرد میشید.
اما در رابطه با مشکلات سیستم :
بنده این سیستم رو نوشتم و در تک تک مراحل با اقای شخله هماهنگ بودم(از لحاظ زمان)،3 بار هم سیستم رو خودم به شخصه تست کامل کردم،به اقای شیخله و اقای موحد هم دادم سیستم رو تا تست کنند،اما متاسفانه متوجه اون مشکل نشدیم،تا انینکه اقای نوری گفتند ازمون رو دادن،و من دیتابیس رو چک کردم و دیدم که ثبت نشده.و تونستیم توی همون لحظه مشکل رو حل کنیم.
به هرحال توی هر سیستمی مشکلاتی هست،سیستم ماهم از این قاعده مستثنی نیست.
البته منظور این نیست که ما نسبت به مسائل بی توجه بودیم،به شخصه روی تک تک مسائل وقت گذاشتم تا مشکلی پیش نیاد.اما خب به این مسئله(Expire شدن Session) توجه نکردیم ! یعنی اصلا نمیدونستم اینقدر سریع به صورت اتومات از بین میره.
به هرحال اگر میدونید که سیستم تستا جوابگو نیاز ها هست و میشه بعدا توسط اعضا توسعه داده بشه،خب چرا استفاده نمیکنید ؟ اون سیستمی هم که 100 بار تست شده،قطعا مشکلاتی داشته،حالا چه از لحاظ امنیتی و یا مسائل دیگه،اما به هرحال رفع شدن
من موندم چرا همش حرف میزنید ؟ نشستین پشت ی میز و همش دارید تایپ میکنید ! بیاید وسط ببینیم چند مرده حلاجین ! این قضیه نهاد 1 ساله که داره طول میکشه،1000 تا برنامه عقب افتاده،الان تازه میاید حرف از بی نظمی میزنید ؟ همه کارای نهاد با نظم بوده الا این کار ؟

mohsen6500
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 17:22 عصر
سلام خدمت دوستان گرامی
عرض کنم که آقا سبحان کار گروهی همین دیگه آدم باید آستانه ی تحملش رو بالا ببره
اگر قرار باشه به هرنقدی این طور واکنش نشون بدید که دیگه هیچ!
سیستم آزمون خوب یا بد برگزار شد شما به جای موضع گرفتن سعی در حل مشکلات در آینده کنید
و این رو به فال نیک بگیرد که دوستان آزمون رو تست کردن و نقاط قوت و ضعفش رو شناسایی کردن
پس با شناخت اون ها نقاط قوت رو تقویت و نقاط ضعف رو تصحیح کنید.
به جای موضع گرفتن و ایراد از سایر بخش ها یکمی سعه صدرتون رو بیشترکنید عزیز.
راستی چه اشکالی داره اگه فرهنگ معذرت خواهی رو جابندازید؟
یه معذرت خواهی کوچیک حتی اگر نظرمنتقدین هم نا به جا باشه باورکن جایگاه شما رو بین دوستان بیش از پیش بالا می بره.
از دوستان هم خواهش دارم درمورد مسائل کوچیک مثل پیامک زدن و ارسال ایمیل و مدارک و غیره و ذالک لطفا خواهشا از پیام خصوصی استفاده کنید تا حجم این تاپیک بیش از این سنگین نشه.
ممنون از همه دوستان که برای رشد جامعه برنامه نویس قدم برمیدارند.
یاعلی

MMSHFE
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 20:48 عصر
به حول و قوه الهی، دفتر ایران نهاد در شیراز از شنبه 19 بهمن 1392 شروع به کار خواهد کرد. این دفتر، محل استقرار دپارتمان آموزش خواهد بود و اعضای محترم ایران نهاد، از هر نقطه از کشور بخصوص شهر شیراز و سایر شهرستانهای استان فارس (بدلیل دسترسی بیشتر) میتوانند در ساعات اداری (8 صبح تا 17 عصر) جهت اخذ مشاوره یا کسب اطلاعات موردنیاز، به این دفتر مراجعه کنند.

نشانی: شیراز - چهارراه سینما سعدی - خیابان قصرالدشت - کوچه 15 - پلاک 14 - طبقه دوم
تلفن: 2358400-0711

kaz3m.b
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 21:26 عصر
با سلام

می بخشید هنوز ایمیل من دست شما نرسیده ؟

ایمیل من : Kaz3m.b@gmail.com

با تشکر

MMSHFE
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 21:43 عصر
اطلاعات عضویت رو براتون پیامک کردم. نرسیده؟ براتون مجدداً با پیام خصوصی توی همین سایت میفرستم.

$ M 3 H R D A D $
جمعه 18 بهمن 1392, 13:40 عصر
تبریک اول له همه ایران نهادی ها
تبریک دوم به مهندس شهرکی مدیر دپارتمان آموزش
تبریک سوم به بچه ها این دپارتمان

meysam1366
جمعه 18 بهمن 1392, 13:47 عصر
اطلاعات عضویت رو براتون پیامک کردم. نرسیده؟ براتون مجدداً با پیام خصوصی توی همین سایت میفرستم.

سلام آقای شهرکی

من هم ایمیل اسم و عکس خدمتتون ارسال کردم ولی هنوز خبری نشده

لطفا رسیدگی کنید

ممنون

qartalonline
جمعه 18 بهمن 1392, 14:24 عصر
سلام آقای شهرکی

من هم ایمیل اسم و عکس خدمتتون ارسال کردم ولی هنوز خبری نشده

لطفا رسیدگی کنید

ممنون

دوست عزیز لطفا این موارد رو از طریق پیغام خصوصی پیگیری نمایید.

meysam1366
جمعه 18 بهمن 1392, 14:54 عصر
دوست عزیز لطفا این موارد رو از طریق پیغام خصوصی پیگیری نمایید.

سلام دوست عزیز

ممنون از راهنماییتون چشم

SONITAJ
جمعه 18 بهمن 1392, 17:35 عصر
سلام
من هم بهتون تبریک میگم .خسته نباشید آقای شهرکی:تشویق:
با اجازه دوستان و شما....:متفکر:
حالامن مژدگانی میگیرم به شما خبرخوب می دم.::لبخندساده::متفکر:

MMSHFE
جمعه 18 بهمن 1392, 21:23 عصر
شما خبر خوب رو بگین، مژدگانی هم محفوظه. حداقلش اینه که میتونید تشریف بیارین دفتر ایران نهاد و پکیج آموزش Yii رو تحویل بگیرین.

***BiDaK***
جمعه 18 بهمن 1392, 21:48 عصر
سلام
من هم بهتون تبریک میگم .خسته نباشید آقای شهرکی:تشویق:
با اجازه دوستان و شما....:متفکر:
حالامن مژدگانی میگیرم به شما خبرخوب می دم.::لبخندساده::متفکر:
1 سبد کالا اضافه به شما تعلق گرفت دیگه چی ازین بهتر؟ خوب بگید:متفکر:

Jarvis
شنبه 19 بهمن 1392, 09:35 صبح
خبر خوب من ( البته بدون مژدگانی ) این که کارای گرافیک سایت نهاد رو تموم کردم و همین دیشب پکیج PSD های سایت نهاد شامل 27 عدد فایل PSD رو تحویل آقای شهرکی دادم که قرار شد تبدیل به کد بشن.
دوستان هر کس هر گوشه ای از کار رو که می تونه بگیره که تا آخر سال 92 بتونیم سایت نهاد رو به صورت کامل بیاریم بالا و انشاالله به خواست خدا از اول سال 93 دیگه اولین پروژه ی نهاد به صورت رسمی کلید خورده بشه و دیگه دستمون به سایت نهاد بند نباشه...

یا علی مدد.

kaz3m.b
شنبه 19 بهمن 1392, 11:44 صبح
با سلام

اگر در زمینه تبدیل PSD به کد میتونم کمکی کنم خوشحال میشم . درسته تجربه زیادی ندارم ولی 1 نفر هم 1 نفره .

با تشکر

MMSHFE
شنبه 19 بهمن 1392, 17:39 عصر
خیلی ممنون بابت اعلام آمادگیتون جهت همکاری. حقیقتش این مسئولیت بعهده اعضای دپارتمان CSC هست (Client Side Coding)

meysam1366
شنبه 19 بهمن 1392, 20:38 عصر
سلام دوستان

نمیدونم که این مشکل منه که فرم ورود به سایت ایران نهاد نشون داده نمیشه یا همه این مشکل رو دارن

لطفا دوستان چک کنن و اعلام کنن

از آقای شهرکی هم میخوام که حتما بررسی کنن

sh.n.n786
شنبه 19 بهمن 1392, 23:44 عصر
فرم ورود به سایت ایران نهاد نشون داده نمیشه

نه مشکلی نیست پیام خصوصی بدین تا برسی کنیم.

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 20 بهمن 1392, 00:29 صبح
استارتاپ ویکند ساری
من خودم برگزار کننده هستم
با اقای شهرکی صحبت کردیم
افرادی که مایلند بیان برای ارائه نهاد ایده هامون و و و و با من تماس بگیرن
تخفیف برای افراد نهاد !
09389883540

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 20 بهمن 1392, 02:02 صبح
سلام
3 تا پروژه دست به نقد دارم برای اندروید
برنامه ای شبیه بازار بدون سایت فقط اپ
برنامه خرید بلیط قطار
پروژه تخفیف گروهی

دوستان اعلام امادگی کنند
باید یک دپارتمان برای برنامه نویسی موبایل شکل بدیم

MMSHFE
سه شنبه 22 بهمن 1392, 10:55 صبح
بله قطعاً یکی از اولین دپارتمانهایی که احتیاج داریم، برنامه نویسی موبایل بخصوص Android و در مرحله بعدی iOS هست. دپارتمان برنامه نویسی Android و iOS بطور مجزا ایجاد شد.

mahdirabbani
سه شنبه 22 بهمن 1392, 16:40 عصر
من فکر می کنم اندروید شاید تا 2-3 سال دیگه توی بورسه و بعد از اون لینوکس اوبونتو و مک جای اون رو خواهد گرفت. البته نه اینکه اندروید کامل از دور خارج بشه.

colors
سه شنبه 22 بهمن 1392, 16:55 عصر
من فکر می کنم اندروید شاید تا 2-3 سال دیگه توی بورسه و بعد از اون لینوکس اوبونتو و مک جای اون رو خواهد گرفت. البته نه اینکه اندروید کامل از دور خارج بشه.

نباید از سیستم عامل جدید سامسونگ (تیزن) غافل شد.

rezaonline.net
سه شنبه 22 بهمن 1392, 17:29 عصر

مساله سیستم عامل اوبونتو برای موبایل تا جایی که یادمه کنسل شد ، خبر جدیدی دادن؟

mahdirabbani
سه شنبه 22 بهمن 1392, 17:40 عصر
مساله سیستم عامل اوبونتو برای موبایل تا جایی که یادمه کنسل شد ، خبر جدیدی دادن؟
نه فکر کنم منم یکی دو ماه پیش این خبر رو خوندم. حالا اگه لغو هم بشه باز هم باید با تأمل جلو رفت. هنوز معلوم نیست قراره چی بشه؟

MMSHFE
سه شنبه 22 بهمن 1392, 18:47 عصر
سیستمهای اوپن سورس به این راحتیها قابل حذف شدن نیستن. مگه اینکه همون ابتدای کار که هنوز شرکتهای زیادی روشون سرمایه گذاری نکردن، خود تولیدکننده متوقفش کنه (مثل ubuntu mobile). فرضاً هم که اینطور بشه، دلیلی نداره الآن که تو بورسه ازش غافل باشیم. هرچند حتی اگه از دور هم خارج بشه بعید میدونم بخاطر محصولات کد بسته ای مثل مک و iOS و امثال اونها چنین اتفاقی بخواد بیفته. قدرت سیستمهای Closed Source در این حد نیست.

saman-arsenal
سه شنبه 22 بهمن 1392, 21:41 عصر
میگم حالا منی که توو یه دپارتمان دیگه عضو هستم ولی مثلا دارم اندروید هم کار میکنم و دوست دارم توو این زمینه هم پیشرفت کنم تکلیفم چیه؟؟ و اینکه دپارتمان آموزش هر اموزشی رو به هر عضوی از هر دپارتمانی میده یا نه فقط منی که مثلا عضو دپارتمان html,css,... هستم باید فقط از آموزش هایی حول موضوع فعالیتی دپارتمان خودم استفده کنم آیا میتونم از دپارتمان آموزش درخواست آموزش اندروید داشته باشم یا اینکه بخوام توو دپارتمان اندروید هم فعالیت داشته باشم؟؟

MMSHFE
سه شنبه 22 بهمن 1392, 23:57 عصر
قبلاً هم گفته شده. آموزشها به همه اعضا ارائه میشه. امکان همکاری با سایر دپارتمانها هم هست ولی فقط توی دپارتمانی که عضوش هستین، مسئولیت بعهده شما گذاشته میشه و شما هم باید انتظار پروژه داشته باشین.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 00:10 صبح
فردا استارتاپ ویکند ساری و در پیش دارم به عنوان برگزار کننده برای دومین بار تو شهر های ایران که با این رویداد به عنوان فسیلیتور شناخته میشم !
تجربیات زیادی در پس این دو رویداد اونم تو شهرهای شمالی بهم رسیده که برام خیلی با ارزش هست
کانال های ارتباطی و بستر های تبلیغاتی و برند سازی زیادی شناسایی شده که یقینان برای خیلی ها پوشیده است و پنهان

متاسفانه حمایتی نشده از بنده چه برای شرکت اعضا چه برای ارائه مطالبی چه برای حتی یک آرم یا بنر که خواستم با هزینه خودم اونو درج کنم

متاسفانه اعتماد متقابل وجود نداره و البته بماند که میتونه هر یک از اعضا به نحو خودش در این بستر بی قید و بند ( تاپیک برنامه نویس ) هر قولی ... هر اقدامی ..هر انتقادی ... بکنه و گاها اونو به دید مثبت و خیر خواهانه میگیریم
اما همه و همه باز هم میشه "کار انفرادی و مهمتر از اون بی برنامه "

شگفتی و یا به عبارتی سوپرایز خوبه اما نه تو کار تیمی که به اون میگن تک روی که با منظق کار جمعی تضاد داره

از دید من حقایق باید گفته بشه

بنده تا عید همه وابستگی هامو کنسل میکنم حتی از حقوق ماهانه 1200 تومن خودم تو شرکتی که حتی یک ثانیه هم فیزیکی توش فعالیت نمیکنم که خیلی هم به این مبلغ نیاز دارم دارم میگذرم تا به اهدافم برسم و ایده هامو پیاده سازی مکنم
شاید بپرسین پرا تا به حل اینکار و نکردم ؟
چون "فکر میکردم " میتونم رو بچه های نهاد حساب کنم تا کارهام کمتر بشه و به صورت موازی به این کار هم ادامه بدم

منتها نه تو یادگیری زبان مشترک برنامه نویسی " فریمورک " و نه تو زبان طراحی " بوم و مدل کسب و کار " هیچ اقدامی صورت نگرفته

منظور من اقدامی از سوی رئیس یا مدیر یا یا یا نیست
چون ما اینجا رویس نداریم
تو کار تیمی همه افراد خود مدیر باید باشند !
ما خط و نشان و دادیم اما کسی پی نخ و نگرفت

دفتر شیراز راه اندازی شد
دفتر بابل هم همین روز های آتی ....

هیچ مشکلی سر گرفتن حق عضویت نداشتیم
منتها یک سری نا هماهنگی ها از درون افراد جز و اصل و کل مشاهده میکنم که قدرت منو برای اداره این گروه ازم میگیره
منظور از اداره این گروه خدای نکرده نا توانی گروه و افراد نیست منظور اجرای برنامه ریزی ای بوده که از قبل داشته ام !

حق عضویتها که دریافت بشه بیش از پیش هم صدای افراد برای اعتراض بلند تر میشه

متاسفانه مشکل اصلی گروه وابستگی افراد به کار های دیگه است که بهشون تا حدودی حق میدم !

اما این کار هم قرار بر این شده که جوابگوی همه نیاز هاشون به به شرط و شروط !
همکاری اعتماد تلاش ....

برای دومین باره که دارم میگم :
راضی نیستم

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 00:14 صبح
http://2barnamenevis.com/%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%8C-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%87/

جمله با ارزشی این بین گفته شد :
من به خاطر پول این کار را انجام ندادم. این کار به دلیل فرصتی است که در اختیار من قرار گرفته است تا بتوانم یک پلتفرم بزرگ ایجاد کنم. به عنوان مؤسس یک شرکت، دوست دارم دید و نگاه رهبری خود را همچنان داشته باشم. این خیلی خوب است که وارد این شرکت شوم، در حالی که شرکت در تلاش است پیشرفت کند.

به قول دوستم :
برنامه نویس وقتی میتونه موفق بشه که ایده های خودش و اجرا کنه !

هیچکدوم از ما با کار سفارشی نکردند گرسنه نمیشیم !
چون شاید یک ماه شرایط سختی پیدا کنیم اما مدت ها بعدش از بر فکر و ایده هامون نفع میبریم

sh.n.n786
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 22:07 عصر
درود و ...
دوستان این نسخه RaidCall برای ایران بازه از این میتونید استفاده کنید.
http://update.raidcall.com.ru/downlo...ll.exe?v=7.3.2 (http://update.raidcall.com.ru/download/raidcall.exe?v=7.3.2)

SlowCode
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 23:37 عصر
درود و ...
دوستان این نسخه RaidCall برای ایران بازه از این میتونید استفاده کنید.
http://update.raidcall.com.ru/downlo...ll.exe?v=7.3.2 (http://update.raidcall.com.ru/download/raidcall.exe?v=7.3.2)
اینم که کار نمیکنه! Connection error میده!

sh.n.n786
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 08:50 صبح
بله متاسفانه اين نسخه هم بستند.
نشد TeamSpeak هم خوبه از اونم ميشه استفاده كرد.

mr.amirshahi
شنبه 26 بهمن 1392, 07:06 صبح
لطفاً برای ثبت نام در ایران نهاد، یک پیامک با قالب زیر به 30005833000333 بفرستید:
توی قالب فوق، NAHAD ثابته، USERNAME شناسه کاربری شما در سایت برنامه نویس و NAME اسم واقعی شماست. وجود اسم واقعی برای ارتباط بیشتره و درصورت عدم تمایل، میتونید قسمت آخر رو ننویسید.
همچنین برای خارج کردن شماره از بلک لیست مخابرات (فعال کردن پیامکهای تبلیغاتی)، از خطوط همراه اول عدد 2 رو به شماره 8999 و برای خطوط ایرانسل عدد 1 رو به 5005 ارسال کنید. در غیر اینصورت پیامکهای ایران نهاد به دست شما نخواهد رسید.

با عرض سلام و صبح خیر
من تازه با این نهاد آشنا شدم و مطالبشو خوندم. اما هر کاری میکنم موفق به عضویت در این نهاد نمیشم،تمام مراحل بالا اعم از پیامک با قالب NAHAD:USERNAME:NAME رو به 30005833000333 فرستادم، غیر فعال کردن پیامکهای تبلیغاتی رو هم چند روز پیش انجام دادم، ولی متاسفانه هیچ پیامکی به دستم نرسید :افسرده:
ممنون میشم پیگیری کنید، :لبخندساده:

MMSHFE
شنبه 26 بهمن 1392, 16:22 عصر
اشتراک شما فعال شد.

$ M 3 H R D A D $
شنبه 26 بهمن 1392, 19:19 عصر
برگشتن از استارتاپ ویکند ساری و کلی تبلیغای خوب

MMSHFE
یک شنبه 27 بهمن 1392, 09:03 صبح
دوستان عزیز لطفاً دقت کنید که به تمام درخواستها (ثبت نام، خرید پکیجهای آموزشی و...) فقط در ساعات اداری پاسخ داده میشه (شنبه تا چهارشنبه از 8 تا 17 و پنجشنبه از 8 تا 13 - بجز روزهای تعطیل)

noroozifar
یک شنبه 27 بهمن 1392, 12:27 عصر
آیا در ایران نهاد بچه های .net یا asp کار میکنند هستند یا نه ؟

MMSHFE
یک شنبه 27 بهمن 1392, 12:30 عصر
فعلاً هنوز وارد حیطه NET. نشدیم. گذاشتیم وقتی نهاد یکم Stable و روند کارها تثبیت شد، بعد دپارتمانها رو گسترش بدیم.

mahdinili
سه شنبه 29 بهمن 1392, 11:27 صبح
نباید از سیستم عامل جدید سامسونگ (تیزن) غافل شد.

سلام

دوست عزیز تا جایی که من می دونم سیستم عامل سامسونگ با نام Bada منتشر شد و روی گوشی های Wave نصب بود ولی چون جواب نداد سامسونگ هم بی خیالش شد. شما اطلاعات جدید تری دارید ؟

mirzajavad
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 13:02 عصر
سلام

دوست عزیز تا جایی که من می دونم سیستم عامل سامسونگ با نام Bada منتشر شد و روی گوشی های Wave نصب بود ولی چون جواب نداد سامسونگ هم بی خیالش شد. شما اطلاعات جدید تری دارید ؟

سلام
آره بادا زیاد موفق عمل نکرد و پیشرفت فقابل توجهی نداشت
ولی تایزن مطمئنا خوب ظاهر میشه چون سامسونگ از مدت ها قبل اخباری رو در این زمینه منتشر کرده و آینده خوبی هم براش تدارک دیده

Jarvis
چهارشنبه 30 بهمن 1392, 17:13 عصر
دوستان اینجا بحث ایران نهاد هستش ... نه محل بحث روی سیستم عامل های مختلف!
بحث روی موبایل و سیستم عامل دو تا کوچه اونور تره ... :|

لطفا بیش از این اسپم نکنید.

sh.n.n786
پنج شنبه 01 اسفند 1392, 23:23 عصر
دوستان اینجا بحث ایران نهاد هستش ... نه محل بحث روی سیستم عامل های مختلف!
بحث روی موبایل و سیستم عامل دو تا کوچه اونور تره ... :|

حق با ایشونه
مهرداد جان وال آماده شده ؟

MMSHFE
جمعه 02 اسفند 1392, 00:36 صبح
اسکریپت Wall رو آقا مهرداد به بنده تحویل دادن تا یکسری قابلیتها مثل Syntax Highlighting و... بهش اضافه بشه ولی من پیشنهاد دادم کلاً با فریمورک Yii بازنویسی بشه و مراحل انجامش هم فیلمبرداری بشه (مثل یک پروژه عملی) که تا اینجا هم خوب پیش رفته ولی حقیقتش بخاطر اولویت طراحی سایت اصلی، متوقفش کردم تا اگه خدا بخواد سایت اصلی ایران نهاد تو همین ماه بالا بیاد و بتونیم قوانین و عضویت و... رو به شکل سازماندهی شده تر، انجام بدیم. بعدش Wall و Notice هم بعنوان بخشهای فرعی به این سایت اصلی اضافه میشن.

mirzajavad
جمعه 02 اسفند 1392, 02:00 صبح
دلیل این ارور هنگام ورود به سامانه چی هستش ؟

"شما اجازه دسترسی ندارید"

omidabedi
جمعه 02 اسفند 1392, 10:35 صبح

یا user یا pass رو اشتباه وارد میکنید.
user که شماره موبایلتون هست پس احتمال زیاد پسورد رو اشتباه میزنید

mirzajavad
جمعه 02 اسفند 1392, 16:17 عصر
یا user یا pass رو اشتباه وارد میکنید.
user که شماره موبایلتون هست پس احتمال زیاد پسورد رو اشتباه میزنید

نه چند بار بررسی کردم
در ضمن مشخصات از قبل که وارد شده بودم روی مرورگر هستش

refugee
جمعه 02 اسفند 1392, 16:34 عصر
اقای شهرکی من ثبت نام کردم ، اس هم دادم . جواب اومد عکس و باقی اطلاعات رو هم دو هفته پیش ایمیل کردم .

* دیگه هیچ جوابی ندادن. الان پسورد از کجا کنم ؟ مشکل چیه ؟

qartalonline
جمعه 02 اسفند 1392, 18:46 عصر
نه چند بار بررسی کردم
در ضمن مشخصات از قبل که وارد شده بودم روی مرورگر هستش

اقای شهرکی من ثبت نام کردم ، اس هم دادم . جواب اومد عکس و باقی اطلاعات رو هم دو هفته پیش ایمیل کردم .

* دیگه هیچ جوابی ندادن. الان پسورد از کجا کنم ؟ مشکل چیه ؟

لطفا چنین مواردی رو از طریق پیغام خصوصی با آقای شهرکی درمیان بگذارید تا سریعتر به نتیجه برسید.

MMSHFE
جمعه 02 اسفند 1392, 21:07 عصر
تمام دوستانی که مشکل ثبت نام و... دارن دقت کنن:
بررسی اطلاعات ثبت نام فقط در ساعات اداری روزهای غیرتعطیل انجام میشه. بنابراین اگه ساعت 6 عصر پنجشنبه اطلاعات رو ارسال کردین، تا شنبه صبح صبر کنید و پیام بیهوده نفرستین. روند بررسی مدارک هم یکم کند شده که عذرخواهی میکنم ولی دلیلش اینه که تمام وقت دارم روی سایت کار میکنم که تو همین ماه بالا بیاد و ثبت نامها مکانیزه بشه و از حالت دستی در بیاد. بنابراین تقاضا دارم کمی صبور باشین تا بتونم سر فرصت و بدون پراکندگی فکری و دغدغه های اینچنین، سایت رو سریعتر کامل کنم. با تشکر از صبر و حوصله شما

sh.n.n786
شنبه 03 اسفند 1392, 16:51 عصر

درود و ...
Phone را
پیام خصوصی تا برسی کنیم
ممنون

mirzajavad
شنبه 03 اسفند 1392, 22:26 عصر
درود و ...
Phone را
پیام خصوصی تا برسی کنیم
ممنون

سلام
مشکل از سوی جناب شهرکی حل شد
با تشکر

$ M 3 H R D A D $
دوشنبه 05 اسفند 1392, 17:24 عصر
نهاد حمایت از فعالان حوزه آی تی حامی اولین روشن شو مازندران در بابل
http://babol.roshanshow.ir/

MMSHFE
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:21 عصر
به امید خدا حدود دو هفته دیگه سمیناری در دانشگاه سعادتشهر برگزار میکنیم که دو منظوره است:
1- موضوع اصلی سمینار : معرفی تفاوتهای بین تخصص موردنیاز در بازار کار با آموزشهای آکادمیک
2- معرفی ایران نهاد بعنوان برگزار کننده دوره های تخصصی برای دانشجویان و جذب اعضا از بین اونها
قراره با دانشگاه همکاری کنیم و بطور کلی آموزشهای تخصصی به ایران نهاد سپرده بشه.
تاریخ دقیق برگزاری رو به محض اینکه دانشگاه بهمون بگه، اعلام میکنیم. طرح نهایی پوستر همایش رو که دپارتمان گرافیک زحمت طراحی اون رو کشیدن، تا فردا تحویل خانم جعفری میدم که زحمت این هماهنگیها بعهده ایشون بوده تا به دانشگاه تحویل بدن و دانشگاه تاریخ همایش رو مشخص کنه.

refugee
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:39 عصر
اقای شهرکی این دفعه سومه که بعد حدودا دو ماهی برای یک ثبت نام و تائید شدنم در نهاد دارم پیام میدم .

ولا هر چقدم اگه زمان میبرد فکر نکنم اینقد دیگه طول بکشه ... فعال نمیکنید حداقل بگید :(

mirzajavad
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:42 عصر
راستش خیلی دوست دارم که تو این سمینار باشم ولی متاسفانه وقت و مسافت اجازه نمیده
اگر در آینده سمینارهای استانی برگزار بشه خیلی خوبه ( برای مثال سال 89 سمینار جوملا کرمان بودش خیلی استقبال شد )
و برای این کار میشه در هر استان یک نماینده جهت هماهنگی داشت

MMSHFE
دوشنبه 05 اسفند 1392, 22:44 عصر
اقای شهرکی این دفعه سومه که بعد حدودا دو ماهی برای یک ثبت نام و تائید شدنم در نهاد دارم پیام میدم .

ولا هر چقدم اگه زمان میبرد فکر نکنم اینقد دیگه طول بکشه ... فعال نمیکنید حداقل بگید :(
بجای سه بار تلاش کردن و ارسال پیام، یکبار تصویر پرسنلی و نام و نام خانوادگی حقیقی خودتون رو برام به mmshfe@gmail.com ایمیل کنید!

refugee
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:31 عصر
بجای سه بار تلاش کردن و ارسال پیام، یکبار تصویر پرسنلی و نام و نام خانوادگی حقیقی خودتون رو برام به mmshfe@gmail.com ایمیل کنید!

دوباره براتون ایمیل کردم .

به تاریخ عکس نگاه کنید ( دفعه دوم بوده )

http://up.vbiran.ir/uploads/0Snapshot_2014-02-25_235541_38704139327411110794.png

***BiDaK***
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:43 عصر
به امید خدا حدود دو هفته دیگه سمیناری در دانشگاه سعادتشهر برگزار میکنیم که دو منظوره است:
1- موضوع اصلی سمینار : معرفی تفاوتهای بین تخصص موردنیاز در بازار کار با آموزشهای آکادمیک
2- معرفی ایران نهاد بعنوان برگزار کننده دوره های تخصصی برای دانشجویان و جذب اعضا از بین اونها
قراره با دانشگاه همکاری کنیم و بطور کلی آموزشهای تخصصی به ایران نهاد سپرده بشه.
تاریخ دقیق برگزاری رو به محض اینکه دانشگاه بهمون بگه، اعلام میکنیم. طرح نهایی پوستر همایش رو که دپارتمان گرافیک زحمت طراحی اون رو کشیدن، تا فردا تحویل خانم جعفری میدم که زحمت این هماهنگیها بعهده ایشون بوده تا به دانشگاه تحویل بدن و دانشگاه تاریخ همایش رو مشخص کنه.
کاش نزدیک بود:لبخند:

MMSHFE
دوشنبه 05 اسفند 1392, 23:55 عصر
اطلاعات عضویت رو براتون فرستادم ولی باور کنید اولین باره که عکستون رو دریافت میکنم.

MMSHFE
یک شنبه 11 اسفند 1392, 14:18 عصر
اولین سمینار تخصصی ایران نهاد در دانشگاه جامع علمی - کاربردی سعادت شهر با موضوع «معرفی تفاوتهای میان دانش موردنیاز بازارکار و آموزشهای آکادمیک» در تاریخ 20 اسفند 1392 برگزار میشه.
لینک دانلود پوستر سمینار (http://uplod.ir/az7d16kajig9/iNahad_Saadatshar_Seminar_Poster.jpg.htm)
شرکت در سمینار برای کلیه اعضای محترم ایران نهاد، آزاد و رایگانه و از همینجا از همه شما اعضای محترم و عزیز دعوت میکنیم تشریف بیارین.

$ M 3 H R D A D $
یک شنبه 11 اسفند 1392, 20:34 عصر
موضوع بسیار عالی ای هست
لطفا فایل ها و تو خود ایران نهاد آپلود کنید تو هاست ایران
که همین لنک دادن ها هم رنک به وجود بیار

jamejam123
دوشنبه 12 اسفند 1392, 12:44 عصر
سلام
من اس ام اس رو ارسال کردم
آیا باید حتما تو جلسه های ایران نهاد شرکت کنم؟
ممنون

MMSHFE
دوشنبه 12 اسفند 1392, 12:52 عصر
خیر ضروری نیست. شرکت در جلسات فقط برای مدیران دپارتمانها اجباریه و سایر اعضا درصورت تمایل میتونن شرکت کنن.

engmmrj
دوشنبه 12 اسفند 1392, 17:33 عصر
سعادت شهر کجاست ؟

qartalonline
دوشنبه 12 اسفند 1392, 17:36 عصر
سعادت شهر کجاست ؟
یکی از شهرستانهای استان فارس. نزدیکی شیراز.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 13 اسفند 1392, 01:37 صبح
نهاد حمایت از فعالان حوزه آی تی حامی اولین برنامه روشن شو درشمال کشور ( بابل)
http://babol.roshanshow.ir/

MMSHFE
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 09:19 صبح
سمینار دانشگاه سعادت شهر به دو دلیل به فروردین ماه سال 1393 (احتمالاً 26 ام) موکول شد:
1- شورای اسلامی شهر بعنوان یکی از اعضای هیئت امنای دانشگاه، به دلیل بازدید نمایندگان مجلس، نمیتونه در اون تاریخ حضور داشته باشه و ما هم حضورشون رو بعنوان یک حامی، نیاز داریم.
2- ذهن دانشجویان معمولاً توی تعطیلات عید، Reset میشه و اگه سمینار رو قبل از عید برگزار میکردیم، احتمالاً دوباره باید بعد از عید پیگیر مسائلی مثل یادآوری موضوعات سمینار و گرم کردن مجدد دانشجویان و احتمالاً مسئولین دانشگاه میشدیم.
-----
تاریخ دقیق برگزاری سمینار اعلام خواهد شد.

SONITAJ
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 09:46 صبح
سمینار دانشگاه سعادت شهر به دو دلیل به فروردین ماه سال 1393 (احتمالاً 26 ام) موکول شد:
1- شورای اسلامی شهر بعنوان یکی از اعضای هیئت امنای دانشگاه، به دلیل بازدید نمایندگان مجلس، نمیتونه در اون تاریخ حضور داشته باشه و ما هم حضورشون رو بعنوان یک حامی، نیاز داریم.
2- ذهن دانشجویان معمولاً توی تعطیلات عید، Reset میشه و اگه سمینار رو قبل از عید برگزار میکردیم، احتمالاً دوباره باید بعد از عید پیگیر مسائلی مثل یادآوری موضوعات سمینار و گرم کردن مجدد دانشجویان و احتمالاً مسئولین دانشگاه میشدیم.
-----
تاریخ دقیق برگزاری سمینار اعلام خواهد شد.
آقای شهرکی و بچه های دپارتمان گرافیک واسه این همایش و سمینار توی این چند وقت خیلی زحمت کشیدند .......
من واقعا شرمنده هستم و از تمامی دوستان عذرخواهی می کنم ....
نمی دونم چی باید بگم... شرمنده

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 14 اسفند 1392, 10:58 صبح
هیچ شرمندگی ای نداره
زحمت دوستان همیشگی بوده
و جز افتخار اونا محسوب میشه
اونا برای تشکر این کارو نمیکنند عشق و علاقست
اما تشکر یک احترام هست ....ممنونم از همه دوستان

خیلی هم خوب شده وقت بیشتری داریم که برنامه ریزی ها بهتری کنیم
مارو هم در ریان بزارید
به جای یک فکر چند فکر بهتر تصمیم میگیره

mousavi711i
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 11:12 صبح
سلام جناب آقای شهرکی

خسته نباشید و ایام به کام

پیشاپیش سال نو رو خدمت شما تبریکعرض میکنم

مهندس جان گفتید یکی از اهداف نهاد کار کردن با یک فریم ورک اختصاصی برا پیاده ساری پرو ژها است
منظورتان از آن فریم ورک Yiiاست
یا
نه هدف این است که خود نهاد یک فریم ورک اختصاصی برا خودش ایجاد کند!!!

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 13:38 عصر
سلام جناب آقای شهرکی

خسته نباشید و ایام به کام

پیشاپیش سال نو رو خدمت شما تبریکعرض میکنم

مهندس جان گفتید یکی از اهداف نهاد کار کردن با یک فریم ورک اختصاصی برا پیاده ساری پرو ژها است
منظورتان از آن فریم ورک Yiiاست
یا
نه هدف این است که خود نهاد یک فریم ورک اختصاصی برا خودش ایجاد کند!!!

با وجود فریمورک های خوب و پشتیبانی زیاد از اونها فعلا ما yii رو انتخاب کردیم و زبان مشترک کد نویسی ما شده این فریمورک
هروقت فریمورک بهتری دیدیم جابجا میکنیم رو اون یا اگه لازم دیدیم که خودمون داشته باشیم خودمون مینویسیم
قانون ثابتی نداریم دائم در حال تغییر هستیم به قوانین بهتر

mousavi711i
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 16:37 عصر
سلام دوستان من میخوام قبل از اینکه عضو نهاد بشم نام کاربریم رو تغییر بدم

خودم که توو تنظیمات فروومم گشتم گزینه ویرایش نام کاربری رو ندیدم

کسی هست کمک کنه !!!!!

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 17:29 عصر
سلام دوستان من میخوام قبل از اینکه عضو نهاد بشم نام کاربریم رو تغییر بدم

خودم که توو تنظیمات فروومم گشتم گزینه ویرایش نام کاربری رو ندیدم

کسی هست کمک کنه !!!!!

باید به مدیرای سایت برنامه نویس ایمیل بزنید فکر کنم
عضویت تو ایران نهاد هیچ ارتباطی با سایت برنامه نویس نداره
دو چیز مجزا هستند به کل

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 22 اسفند 1392, 23:40 عصر
تولد آقای صالحی و به ایشون تبریک میگم
مردان اسفندی خیلی دنیای بزرگی دارد.آینده روشنی هم خواهند داشت
دوست من تلاش برای زندگی سخت نیست.لذت است.موفق باشی همیشه و دلت پر از امید باشه

Jarvis
جمعه 23 اسفند 1392, 19:48 عصر
تولد آقای صالحی و به ایشون تبریک میگم
مردان اسفندی خیلی دنیای بزرگی دارد.آینده روشنی هم خواهند داشت
دوست من تلاش برای زندگی سخت نیست.لذت است.موفق باشی همیشه و دلت پر از امید باشه
خیلی ممنونم مهرداد جان ... واقعا سورپرایز شدم ...
واقعا لطف کردی :بوس:

R_Rajaee_Rad
شنبه 24 اسفند 1392, 18:08 عصر
من کارایی که مربوط به عضویت در ایران نهاد بود (ارسال پیامک و ایمیل)طبق راهنمایی هاتون انجام دادم
الان میتونم از برنامه ها این نهاد در جریان باشم؟
تخفیف محصولات آموزشی شامل حال من میشه؟ یا باید مبلغ 25 تومن ایران نهاد هم پرداخت بشه تا پروسه ثبت نام کامل بشه؟
ممنون
ممنون میشم پاسخ بدید:لبخند:

MMSHFE
یک شنبه 25 اسفند 1392, 14:51 عصر
دوست عزیز، یکم صبور باشین. این چند روز تعداد درخواستهای عضویت خیلی زیاد شده و روال بررسی و تأیید تصویر و کارهایی مثل تغییر اندازه و فرمت تصاویر ارسالی و تعریف شناسه های کاربری و... کمی زمان میبره. به محض صدور شناسه کاربری، اطلاعات عضویت براتون پیامک میشه. علی الحساب میتونید خرید رو انجام بدین ولی اگه عکس یا سایر اطلاعات نیاز به اصلاح داشت، لطفاً همکاری کنید تا شناسه کاربری شما به مشکل برخورد نکنه. موفق باشید.

MMSHFE
سه شنبه 27 اسفند 1392, 23:45 عصر
لطفاً کسانی که میخوان جدیداً به عضویت ایران نهاد در بیان دقت کنن که روال عضویت یکم تغییر کرده و ساده تر شده. پست اول این تاپیک رو به دقت مطالعه کنید.

Veteran
شنبه 02 فروردین 1393, 22:13 عصر
جناب شهرکی چه خبر مبرا؟
وضعیت نهاد چجوریه:متفکر:
سایت به امید خدا کی بالا میاد و اینکه از ایده هایی که مطرح کردن،هست که کارش شروع شده باشه و وارد فاز عملیاتی بشه؟
یکم از وضعیت نهاد اگر میشه بگین
مدتیه تاپیک خوابیده و خبری نیست

MMSHFE
یک شنبه 03 فروردین 1393, 01:03 صبح
سلامتی، نهاد هم حالش خوبه. راستش درگیر دید و بازدیدهای عید و ضمناً بازبینی پکیج PHP هستم و تا اینجا 6 جلسه دوباره بطور کامل ضبط شده. بعد از تعطیلات عید خبرهای خوبی برای اعضا دارم. سایت نهاد هم آماده شده و دارم باگهای امنیتیش رو تست میکنم که تا آپلود شد آبرومون نره! تاپیک خوابیده ولی خودمون بیداریم.

csvbcscp
یک شنبه 03 فروردین 1393, 06:45 صبح
موفق باشید دوستان

csvbcscp
یک شنبه 03 فروردین 1393, 06:50 صبح
موفق باشید دوستان

texima
سه شنبه 12 فروردین 1393, 02:11 صبح
با سلام و احترام
ضمن عرض تبریک سال جدید خدمت همه دوستان و ابراز خوشحالی بابت ایجاد گروهی به این مهمی و کارآمدی:قلب:
من تازه عضو این نهاد شدم و کلا به تازگی با این نهاد آشنا شدم و از جریانات و اتفاقاتی که افتاده خبری ندارم ولی بابت این نهاد و عضویت در آن خیلی خرسندم.
به نظر من آشنایی دوستان با یکدیگر یه امر مهم باشه (البته اگه تا کنون اتفاق نیفتاده) و همچین برنامه ای واقعا لازمه ، توی این صفحه آخر متوجه شدم که یه نشستی قراره در دانشگاه سعادت آباد برگزار بشه که فکر کنم هنوز انجام نشده و من به شخصه در صورت برگزاری حتما شرکت میکنم:قلب:
هرچند فکر کنم این پست بنده اسپم محصوب بشه ولی ضمن عرض پوزش از تمامی عزیزان و مدیران و مسئولین این نهاد سپاسگذارم.

به امید موفقیت های روز افزون:قلب:

لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی / باید شروع کنی تا بزرگ شوی

hooman.pro
یک شنبه 17 فروردین 1393, 21:04 عصر
سلام مدتی بود که به متن های این انجمن رو دنبال میکردم بالاخره امروز رفتم کافی نت و عکس پرسنلی رو اسکن کردمو ایمیل رو فرستادم
خیلی از این کارتون خوشم اومد جناب شهرکی چون همیشه با خودم میگفتم این همه عمرو تلف کردیم برنامه نویس شدیم حالا باید هی انجام وظیفه کنیم و در نهایت بقول شما 200 تومن تهش بمونه!
آفرین!:تشویق::تشویق::تشویق:
یک ساله تو این سایت عضوم اولین پست رو میزارم!!!! خودم تعجب کردم!!!!!!

Jarvis
یک شنبه 17 فروردین 1393, 22:02 عصر
آقای شهرکی این مجموعه آموزش yii رو میخواستم تهیه کنم چند سوال داشتم:
1- الان بنده عضو ایران نهاد هستم و باید 50 تومن بپردازم؟ عضویتم کی تایید میشه؟
2- بنده کرج هستم وقتی پرداخت رو انجام بدم کی به دستم میرسه؟ هزینه پستی به عهده خودم هست؟ و ...
منتظر جوابتون هستم ممنون

دوست عزیز ، لطفا سوالاتی که از آقای شهرکی یا هر شخص دیگه ای دارید زحمتشو توی پیغام خصوصی بکشید ...
اینو برای نظم این تاپیک عرض کردم ، سو تفاهم نشه

ایام به کام

lockii
سه شنبه 19 فروردین 1393, 16:35 عصر
سلام.
شرکت افزاد غیر دانشجو و غیر عضو نهاد هم در این سمینار مجاز هست؟
زمان مشخص نیست هنوز؟

MMSHFE
سه شنبه 19 فروردین 1393, 17:07 عصر
زمانش به احتمال 99.9٪ همون 26 فروردین هست و 0.1٪ هم اگه تغییر کنه قبلش خبر میدیم. شرکت در سمینار برای عموم علاقمندان آزاده ولی اگه عضو ایران نهاد باشین، بهتره و دانشگاه منتی روی سر ما نخواهد داشت.

SONITAJ
سه شنبه 19 فروردین 1393, 18:21 عصر
شرکت برای کسانی هم که دانشجو نیستند آزاد هست از این بابن نگرانی وجود نداره مگر برای ظرفیت سالن .چون سالن ظرفیت 300 نفر را بیشتر نداره و برای شهرهای کوچک چنین سالنی مناسب هست .خوشحال می شویم تمامی دوستان شرکت کنندولی دوستانی که عضو ایران نهاد هستندازمزایای بیشتری برخوردارخواهند شد.
منتظر حضور تمامی دوستان و علاقه مندان حوزه it هستیم.
به امید دیدار شما...

engmmrj
جمعه 22 فروردین 1393, 12:10 عصر
ما منتظر پکیج آموزشی Yii Advance هستیم .

cpuram
شنبه 23 فروردین 1393, 02:51 صبح
یه پکیج آموزشی درگاه های بانکی با رعایت تمام مسائل لطفا دوستانی که واردن بسازن.

MMSHFE
یک شنبه 24 فروردین 1393, 20:15 عصر
اعضای محترم ایران نهاد، سایت آپلود شد. لینک (http://www.i-nahad.ir)
فقط به نکاتی که میگم خوب دقت کنید:
1- سایت در مرحله آزمایشیه و لطفاً جاهای مختلف رو تست کنید و هر چیزی که بنظرتون برای تکمیلش لازمه یادداشت کنید. از ایرادات گرفته تا پیشنهاد و...
2- همه مواردی که یادداشت کردین رو توی دپارتمان خودتون در notice.itadmins.ir بنویسید. من از مدیر دپارتمان تحویل میگیرم و پیام خصوصی یا پست در این تاپیک مورد قبول نیست و حذف میشه.
3- اگه شما یک نظر خاص داشتین ولی مدیر دپارتمان نظرش فرق میکرد، خودتون با هم به توافق برسین چون درنهایت ارتباط ما با اعضای دپارتمانها ازطریق مدیر دپارتمان خواهد بود (برای نظم بیشتر).
4- اگه جایی باگ داشت، توی گزارشتون از صفحه عکس بگیرین یا توضیح بدین که کدوم صفحه بود و فرضاً چه مقادیری توی فرم وارد کرده بودین تا ریشه خطا مشخص بشه.
5- این سایت، سایت خودتونه. پس واقعاً سعی کنید ایراداتش برطرف بشه و مشکلاتش رو بررسی، کشف و گزارش کنید. من هم کار روی سایت رو خودم شخصاً در دست گرفتم تا سریعتر پیش بریم.

MMSHFE
یک شنبه 24 فروردین 1393, 20:16 عصر
سمینار 26 فروردین ساعت 9 تا 11 صبح در سعادتشهر با موضوع معرفی تفاوتهای میان نیازهای بازار کار و آموزش آکادمیک (دانشگاهی) رو از دست ندین. قدم همه اعضای ایران نهاد روی چشم ماست.

ایلیا آخوندزاده
یک شنبه 24 فروردین 1393, 20:49 عصر
سلام و درود برشما
جناب مهندس واقعا به مبحث مهم و جالبی پرداختید من که با این بحث حمایت موافقم و توفیق روز افزون و موفقیت را از درگاه حق تعالی را برای شما آرزومندم.

texima
یک شنبه 24 فروردین 1393, 21:28 عصر
سمینار 26 فروردین ساعت 9 تا 11 صبح در سعادتشهر با موضوع معرفی تفاوتهای میان نیازهای بازار کار و آموزش آکادمیک (دانشگاهی) رو از دست ندین. قدم همه اعضای ایران نهاد روی چشم ماست.

سلام
میدونم که این پست اسپم سنگینی هست ولی از همه مدیران و آقای شهرکی معذرت میخوام :ناراحت:
خیلی برنامه چیده بودم که این سمینار رو بیام و بعدش برسم خدمت آقای شهرکی عزیز ولی متاسفانه این دانشگاه برنامه چیدن همه چیز هم گزاشتن عهده ما اعصابم هم خورده بد موقعیتی از دست میدم :ناراحت:
ولی از دوستانی که امکان رفتن رو دارن میخوام که برن واسه اعضای نهاد واقعا لازمه

Amir_f
یک شنبه 24 فروردین 1393, 21:28 عصر
اینم لینک من توی نهاد
http://www.i-nahad.ir/i-Experts/142
خیلی معرکه شده استاد ممنون

qartalonline
یک شنبه 24 فروردین 1393, 22:07 عصر
من لینکی که دوستمون دادند رو دیدم وقتی روی سوابق تحصیلی کلیک میکنم نوشته میشه ؛سوابق تحصیلی کاربر محمد صالحی؛ برای همه کاربران فقط این جمله میاد

علتش اینه که سایت هنوز تکمیل نشده، و این موارد بصورت تستی وارد شده اند.

دوستان عضو دپارتمان CSC در صورتیکه در استفاده از پایگاه اطلاع رسانی ایران نهاد (http://notice.itadmins.ir) مشکل داشتید از طریق پیام خصوصی یا ایمیل اطلاع دهید.

Jarvis
دوشنبه 25 فروردین 1393, 00:01 صبح
یک سری از دوستان در مورد Header ـه سایت انتقاد کرده بودند ، اجازه بدید یک توضیحی در مورد خلوت بودن Header بدم :
علت اینه که اولا ما سعی کردیم اصل سادگی رو رعایت کنیم و هدر رو با مطالب بیخودی شلوغش نکنیم و صرفا توی هدر لوگو و عنوان سایت رو بگذاریم.
در مورد خالی بودن سمت چپ هدر ، من قسمت خالی سمت چپ هدر رو برای گذاشتن تصویر کاربر و لینک Logout و نمایش پروفایل و این موارد تعبیه کردم ... اما کدنویسی اون دیگه با من نیست.
در مورد رنگ آبی هم به خاطر این که رنگ آبی ملایم هست و آرامبخش من این رنگ رو انتخاب کردم ، و فرم لاگین رو هم رنگبندیش رو یکم متمایز کردم که کاربر سریعا بتونه پیداش کنه و لاگین کنه
چون یکی از اصول UX اینه که وقت کاربر رو تلف نکنیم و تا جایی که امکان داره المان های مهم رو کاری کنیم که کاربر نخواد دنبالشون بگرده ، سریعا بیاد جلوی چشمشون.

دوستان اگر در مورد گرافیک سایت نهاد کمی و کاستی ای مشاهده کردید به بزرگی خودتون ببخشید... بنده هرگونه نظری رو در رابطه با گرافیک سایت نهاد به دیده ی منت پذیرا خواهم بود اما تغییرات در قالب فعلی اعمال نخواهد شد.

با احترام - محمد صالحی ، مدیریت دپارتمان گرافیک

texima
دوشنبه 25 فروردین 1393, 00:13 صبح
قالب سایت واقعا عالی هست یعنی در عین سادگی بسیار زیبا و کاربری پسنده من که شخصا واقعا لذت بردم:قلب:

refugee
دوشنبه 25 فروردین 1393, 01:08 صبح
یک سری از دوستان در مورد Header ـه سایت انتقاد کرده بودند ، اجازه بدید یک توضیحی در مورد خلوت بودن Header بدم :
علت اینه که اولا ما سعی کردیم اصل سادگی رو رعایت کنیم و هدر رو با مطالب بیخودی شلوغش نکنیم و صرفا توی هدر لوگو و عنوان سایت رو بگذاریم.
در مورد خالی بودن سمت چپ هدر ، من قسمت خالی سمت چپ هدر رو برای گذاشتن تصویر کاربر و لینک Logout و نمایش پروفایل و این موارد تعبیه کردم ... اما کدنویسی اون دیگه با من نیست.
در مورد رنگ آبی هم به خاطر این که رنگ آبی ملایم هست و آرامبخش من این رنگ رو انتخاب کردم ، و فرم لاگین رو هم رنگبندیش رو یکم متمایز کردم که کاربر سریعا بتونه پیداش کنه و لاگین کنه
چون یکی از اصول UX اینه که وقت کاربر رو تلف نکنیم و تا جایی که امکان داره المان های مهم رو کاری کنیم که کاربر نخواد دنبالشون بگرده ، سریعا بیاد جلوی چشمشون.

دوستان اگر در مورد گرافیک سایت نهاد کمی و کاستی ای مشاهده کردید به بزرگی خودتون ببخشید... بنده هرگونه نظری رو در رابطه با گرافیک سایت نهاد به دیده ی منت پذیرا خواهم بود اما تغییرات در قالب فعلی اعمال نخواهد شد.

با احترام - محمد صالحی ، مدیریت دپارتمان گرافیک

خسته نباشید جناب .
حالا که تغییران اعمال نمیشه و همه چیز تکمیل شده . من همیشه دیر خبر میشم متاسفانه . خیلی دوست دارم در این زمینه فعالیتی میکردم .

عذر میخواهم دوست ندارم برای کسی که اینو درست کرده ایرادی بگیرم ولی چون وبسایت جمعی است و نظر همگی شرط است . باید بگم که ترکیب و چیدمان و رنگ بندی و همچنین نوع فونت و اندازش واقعا جالب نیست .

نمیدونم کی طراحی کرده . و چرا از این رنگ ها استفاده کرده اصلا دلیلش چی بوده ... ( از روانشناسی رنگ ها الهام بگیرید )

همچین وبسایت بجای رنگ تیره و تار باید یک رنگ روشن تر و محیط کاملا جذاب و قشنگ میذاشت . جوری که مشتری اومد داخل سایت دیگه نره بیرون . نگه اقا اینا که خودشون طراح و برنامه نویسن رنگ بندیشون این باشه وای به حال طراحیشون برا سایت ما ...

یک نکته دیگه رو هم که باید متذکر بشم فرهنگ سازی است . وبسایت جامع است و قرار است فردا روز تشکیل جمعی از برنامه نویسان و طراحان باشه . پی چرا نیاییم توی وبسایت از فرهنگ و رسوم کشور استفاده نکنیم بجای استفاده از الگویی غربی . ( هر چقدم به روز باشه و طبق ساختار امروزی باشه ولی فرهنگ نباید فراموش شود )

بطور مثال شما سایت رهبر leader.ir رو مشاهده کنید . اون سایت با اون عظمت و بازدید و .. گرافیکش رو ببینید سرعت عمل و فرهنگ سازی که رو قالب شده رو مشاهده کنید . میدونم الان میگید مقایسه درستی نیست ولی به نظر من است . وبسایتی که مربوط به کشور و مردمانی از اون کشور میشه باید بومی باشه تا پابلیک ...

من ایرانی نیستم . اما اگه قرار بود همچین وبسایتی برای کشورم تهیه میکردم قطعا از المان ها و تصاویر و فرهنگ غنی کشور استفاده میکردم .

به هر حال خسته نباشید . دست شما درد نکنه زحمت کشیدین . من در بخش گرافیک سر رشته تجربه خوبی دارم . چنانچه تمایل به همکاری بود . بی هیچ منتی در خدمتم . ( البته اگه غیر ایرانی قبول میکنند )

engmmrj
دوشنبه 25 فروردین 1393, 08:56 صبح
رنگ بندی بسیار عالی هست .

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 09:56 صبح
ممنون از اظهار نظر دوستان تون. لطفاً نظرات درمورد سایت رو توی سامانه بنویسید چون اینجا عمومیه و تاپیک بی جهت شلوغ میشه.

shpegah
دوشنبه 25 فروردین 1393, 10:08 صبح
ممنون از اظهار نظر دوستان تون. لطفاً نظرات درمورد سایت رو توی سامانه بنویسید چون اینجا عمومیه و تاپیک بی جهت شلوغ میشه.
مشکل سامانه هم اینکه عمومی نیست فقط اعضای هر دپارتمان با هم ارتباط دارند . پیام خصوصی هم نمیتونه اکثریت نظراتو جمع آوری کنه

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 10:25 صبح
خوب قرار هم نیست اعضای دپارتمان PHP درخصوص گرافیک سایت دنبال مشکل باشن. اگه مشکلی هم دیدن، به مدیر بخش خودشون گزارش بدن. مدیران دپارتمانها به سایر بخشها هم دسترسی دارن.

shpegah
دوشنبه 25 فروردین 1393, 11:28 صبح
این روش شما این مشکلو داره که در اصل همکاریه بین دپارتمها رو حذف میکنه وباعث ایجاد دوجبهه بین دپارتمانها میشه و حس همکاری رو بینشون از بین میبره
در اینصورت به جای اینکه از نظرات پیشنهاد ها وانتقادات همدیگه در داخل نهاد استفاده بشه . ازبیرون از نهاد در لفظ یا عمل مشاهده میشه که به ما وارد میکنند شما اینو میپسندید ؟ باعث قضاوت نادرست از نهاد نمیشه ؟

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 11:47 صبح
ببینید، بحث حذف حس همکاری نیست. موضوع اصلی ایجاد نظمه. اعضای یک دپارتمان نباید در حوزه فعالیت سایر دپارتمانها اظهارنظر و دخالت کنن. البته اینطور هم نیست که اصلاً حق اظهار نظر نداشته باشن بلکه مستقیماً نمیتونن پست بگذارن و باید به مدیر دپارتمان خودشون انتقال بدن و مدیران دپارتمانها با هم تعامل دارن و توی جلسات کاری که گذاشته میشه، بحث و تبادل نظر میکنن. اینطوری اگه فرضاً مشکلی هم پیش بیاد، رده های بالای تصمیم گیری در نهاد نیازی نیست خودشون دنبال پستها بگردن ببینن مقصر کی بوده یا چه کسی پست نامربوط گذاشته و... و کافیه به مدیر دپارتمان بگن فلان نظر رو کی گفته بود که شما توی دپارتمان فلان، نوشتین و مدیر دپارتمان مسئولیت این موارد رو بعهده داره. بهتره از این زاویه هم به قضیه نگاه کنید که توی ایران نهاد، از رده سنی 10 ساله تا 35 ساله عضو داریم. اونهم از نقاط مختلف کشور با فرهنگها و طرز تفکر و نحوه بیان خاص خودشون و برای جلوگیری از آشوب و دردسرهای بعدی، چنین نظمی لازمه.

Jarvis
دوشنبه 25 فروردین 1393, 12:32 عصر
خسته نباشید جناب .
حالا که تغییران اعمال نمیشه و همه چیز تکمیل شده . من همیشه دیر خبر میشم متاسفانه . خیلی دوست دارم در این زمینه فعالیتی میکردم .

عذر میخواهم دوست ندارم برای کسی که اینو درست کرده ایرادی بگیرم ولی چون وبسایت جمعی است و نظر همگی شرط است . باید بگم که ترکیب و چیدمان و رنگ بندی و همچنین نوع فونت و اندازش واقعا جالب نیست .

نمیدونم کی طراحی کرده . و چرا از این رنگ ها استفاده کرده اصلا دلیلش چی بوده ... ( از روانشناسی رنگ ها الهام بگیرید )

همچین وبسایت بجای رنگ تیره و تار باید یک رنگ روشن تر و محیط کاملا جذاب و قشنگ میذاشت . جوری که مشتری اومد داخل سایت دیگه نره بیرون . نگه اقا اینا که خودشون طراح و برنامه نویسن رنگ بندیشون این باشه وای به حال طراحیشون برا سایت ما ...

یک نکته دیگه رو هم که باید متذکر بشم فرهنگ سازی است . وبسایت جامع است و قرار است فردا روز تشکیل جمعی از برنامه نویسان و طراحان باشه . پی چرا نیاییم توی وبسایت از فرهنگ و رسوم کشور استفاده نکنیم بجای استفاده از الگویی غربی . ( هر چقدم به روز باشه و طبق ساختار امروزی باشه ولی فرهنگ نباید فراموش شود )

بطور مثال شما سایت رهبر leader.ir رو مشاهده کنید . اون سایت با اون عظمت و بازدید و .. گرافیکش رو ببینید سرعت عمل و فرهنگ سازی که رو قالب شده رو مشاهده کنید . میدونم الان میگید مقایسه درستی نیست ولی به نظر من است . وبسایتی که مربوط به کشور و مردمانی از اون کشور میشه باید بومی باشه تا پابلیک ...

من ایرانی نیستم . اما اگه قرار بود همچین وبسایتی برای کشورم تهیه میکردم قطعا از المان ها و تصاویر و فرهنگ غنی کشور استفاده میکردم .

به هر حال خسته نباشید . دست شما درد نکنه زحمت کشیدین . من در بخش گرافیک سر رشته تجربه خوبی دارم . چنانچه تمایل به همکاری بود . بی هیچ منتی در خدمتم . ( البته اگه غیر ایرانی قبول میکنند )

خیلی ممنون و متشکر از نظر شما ، طراحی گرافیک قالب سایت نهاد با بنده بوده
در مورد انتقاداتتون ، نظر شما محترم هستش ، اما همونطور که خودتون گفتید شما سر رشته ی تجربی دارید ، در صورتی که بنده تقریبا 6 - 7 سالی میشه که کارم گرافیکه و هنرستان هم گرافیک خوندم و قطعا مباحث تئوری رو شما ممکنه دنبال نکرده باشید !
در مورد رنگ ها تا حالا کسی ایراد نگرفته ، رنگ ها تیره و تار نیستند ، حداقل میشه گفت 10 درصد از رنگ ها تیره هستند که خب طبیعی هست ، وگرنه شما آبی روشن رو تیره میدونید ؟! قرمز روشن ... سبز روشن که از رنگ های استاندارد طراحی تخت هستش... همینطور رنگ های دیگه که سعی شده 90 درصد رنگ کل سایت روشن باشه! اکثر رنگ ها از رنگ های استاندارد Flat Design هستند.

در مورد سبک طراحی ، ما از طراحی تخت استفاده کردیم ، اما چه اشکالی داره همین سبک رو بومی سازی کنیم و برای خودمون استفاده کنیم ؟!
وقتی یه تکنولوژی یا متد یا سبک جدید توی جهان پدیدار میشه نباید بگیم چون فلان کشور این سبک رو ابداع کرده نباید ازش استفاده کنیم ، باید اون سبک رو بسنجیم و جنبه های مثبت اون رو برای خودمون بومی سازی کنیم ، مثلا بنده توی این طرح از رنگ سبز روشن استفاده کردم که توی بعضی صنایع دستی ایران به کار برده میشه...
شاید این سبک طراحی به قول شما غربی باشه ، اما فرهنگ غلطی رو رواج نمیده ، تهاجم فرهنگی محسوب نمیشه که بخوایم علیه اون جبهه بگیریم !
جالبه بدونید همین غربی ها خیلی چیزاشون ریشه ایرانی داره ، خودشون نمیدونن و دارن استفاده میکنن ، همین کراوات یکیشه که در دوران ساسانیان ابداع شد و به خارج از ایران برده شد! حالا ملت میگن ترویج فرهنگ غرب و اینا ... در صورتی که توی تاریخ ایران خیلی چیزا مثل این داریم ... تاریخ هنر ایران و جهان رو اگه پاس می کردید خیلی از این موارد رو باهاش آشنا می شدید.
سایت Leader.ir رو هم که مثال زدید زیاد تعریفی نداشت ... من بهتر از این هم سراغ دارم!!!!

در مورد فونت ها ، من سعی کردم اندازه متناسب باشه و حد وسط رو به قول خودمون رعایت کرده باشم ، نه خیلی ریز و نه خیلی درشت!
البته باید قبول کنیم که هنوز فونت های فارسی توی تایپوگرافی ضعیف هستند و مث فونت های Google Fonts نیستند که بشه برای وب به درستی روشون حساب باز کرد
اما در هر صورت من از فونت یکان برای این کار استفاده کردم که فکر میکنم مناسب بوده باشه شایدم انتظار داشتید از فونت عربی Droid Arabic Naskh استفاده میکردم !!!!

در کل تعداد اعضای نهاد یک دو تا نیست و هر کسی یه نظری در این مورد داره ، هیچ طراحی هم نمیتونه همزمان 200 نفر رو راضی نگه داره ... !
شاید شما فکر کنید که این نوع طراحی به مشتری حس خوبی نمیده یا مشتری نمی پسنده ... اما اینطور نیست ، حداقل امروزه اینطور نیست ، امروزه دیگه ثابت شده شلوغی و سکیومورفیزم دیگه جای آنچنانی توی وب نداره و اکثر افراد دنبال سادگی و سبک بودن وبسایتشون هستند و مسلما یکی از مزیت های طراحی تخت سبک بودن اون هستش

به هر حال قالب فعلی تا یک مدتی روی سایت هستش تا موقعی که نهاد پا بگیره و بتونم از دپارتمان گرافیک یک تیم حرفه ای تشکیل بدم و برای سایت نهاد یک قالب طراحی کنیم.
اشکالات این قالب هم توی قالب بعدی تا حد امکان رفع خواهد شد.

موفق باشید.

refugee
دوشنبه 25 فروردین 1393, 16:23 عصر
تشکر از توضیحات شما ؛

باید بگم که دوران دبیرستان هم روانشناسی دو سال تمام پاس کردیم و هم تاریخ ایران و جهان 1 و 2 , بهتر از تاریخ کشور خودم بلدم . بحث کراوات بستن با بحث فرهنگ سازی اصیل ایرانی فرق میکنه . کراوات امروزه تو جامعه ایران یجورایی ناپسند میدانند و اگر دقت کرده باشید حتی سیاست مردان کشور هم نمیبندن کراوات . پس فعلا اگه ایرانی هم باشه باید بذاریمش کنار . چون تو فرهنگ ما به درستی جا نیفتاده . بنده با طراحی های تخت مشکلی ندارم اما هر چیزی جایی دارد . تو همه صفحات نمیشه از هر جور طراحی استفاده کرد و الا اگه بخواهیم بخاطر سرعت بیشتر و .. مد نظر بگیریم باید توقع داشته باشیم وبسایت های دولتی بیشتر از این طرح استفاده کنند . چون بازدید بیشتر داره . ولی میبینید که طراحی گرافیکی و نمایش تمدن و اثار ایرانی و طرح های اسلیمی رو استفاده میکنند . پس نتیجه میگیریم که اگر بخواهیم وبسایتی برای مردمان یک کشور طراحی کنیم . باید بومی باشه . باید طبق فرهنگ و اداب و رسوم این کشور طراحی شود . سلیقه مردمان این کشور باید مد نظر گرفته بشه نه تکنولوژی روز نه فرهنگ غربی تو وبسایت ایرانی .

رطور مثال اگر شما بهترین طراحی رو هم انجام بدین و از فرهنگ و اداب و رسوم کشور ایران یا دیگر کشور ها رو قالب پیاده سازی کنید . ولی کارفرمای شما از کشور افغانستان باشه . به هیچ عنوان طرح رو قبول نمیکنه و بازدید کننده به هیچ وجه قبول نداره . چرا ؟ چون مربوط به اون نیست . شاید قشنگ باشه ولی فرهنگش و سلایق فرق میکنه . بیایید بومی پذیر باشیم .

اینکه شما تحوری خواندید و من تجربه ای بودم . مهم نیست . مهم مشتری است و دیدگاه او . بازدید کننده باید قبول کنه چه سایتی خوبه . ما وبسایت رو طراحی میکنیم که بازدیدکننده ببینه و الا متن خالی بذارید چه فرقی میکنه دیگه . ( بازدید کننده تشخیص نمیده این وبسایت طراحش تجربی بوده یا تحوری )

----------------
جناب شهرکی :

من اهداف نهاد رو اینجوری برداشت کردم : جمع اوری برنامه نویسان دور هم و حمایت از برنامه نویس ها و پذیرش پروژه و تقسیم بصورت عادلانه بین طراحان و برنامه نویسان اعضای سایت .

خب اگر اینجوری باشه اهداف یه چیزایی رو کم داره . ( هر چند روز به روز داره گسترش پیدا میکن ) ولی باید بگم شاید اینا مد نظر کسی نبوده .

1. اعضا باید به همه بخش های وبسایت دسترسی داشته باشند بازدید کننده هم همینطور . ( چون وبسایت باید ازاد باشه و بازدید کننده بیاد ببینه چه فعالیت هایی داره انجام میپذیره اینجوری شاید بیشتر اعتماد کرد . شاید اصلا وقتی دید پروژه های به این خوبی داره انجام میشه اونم پروژشو داد به سایت طراحی کنن و اعضا هم باید دسترسی ازاد داشته باشه برای دیدن , حالا چون فعالیتش تو بخش خاصی است فقط مشکلی نداره میتونه پروژه هاشو فقط از اون بخش بگیره )

2. یه سری امکانات و امار و ارقام کم داره . تو پنل اعضا . خیلی خیلی ساده است . ( مثلا لیست دوستان و لیست سیاه نداره . پیام عمومی . گزارش کاربر . گزارش اخطار و .. )

3. اماری از اعضا و یا عکس هایشان و یا تعداد پروژه هایی که انجام شده و مدیران و .. در صفحه اول نشر بشه روی بازدید کننده و مشتری تاثیر خوبی داره .

4. نام کاربری : برای من و دوستان پسر دیگه مشکلی نداره . اما از همکاران خانم یه تعدادی ناراضی بودن از این موضوع . در جریان هستید که متاسفانه اونقدرا فرهنگ سازی نشده و شاید خانمی متاهل باشه و از طریق این شماره تماس مزاحمی به وجود بیاد . پس بهتر نیست شماره تماس فقط برای اعتماد بیشتر بین کاربر و مدیر باشه . ( شخصی سازی ) و نام کاربری انتخابی در شان و منزلت سایت باشه .

5. اواتار : من فکر میکنم بعضی از اواتار ها ( تصاویر شخصی ) از کیفیت مناسبی برخوردار نبود و متناسب با وبسایت نهاد ایران نبود . اگر امکانش باشه در اینده توی نشست ها از اعضایی که میان عکس پرسنلی گرفته بشه بجای این عکس ها بهتر است . کیفیت مطلوب تر و در یک راس خواهد بود . ( این کار شدنی است اگه بخواهید ) به هر حال نشست ها تنها تو شیراز نباید باشه و باید بین استان ها در چرخش باشه . هم تفریح است برای اعضا و مدیران هم انتقاد بیشتری میشه و دلگرمی برای دوستانی که دور از نهاد هستن . مثل خودمون تو مشهد .

6. مشتری : سوال اینجاست مشتری چطوری باید بازدید کنه تو سایت ؟ چطوری دپارتمان ها رو مشاهده کنه ؟ ( فقط نمیشه که از بیرون پروژه دریافت کرد منبع اصلی اینترنت است )

7. عضویت : میدونید که هر چی فله ای بشه اخرش خراب میشه . من میگم اگه اعضا زیر نظر مدیران باشه و مدیران تمامی اطلاعات رو داشته باشند اینجوری هم اعضا پیابند به قوانین انجمن و زیر بار مسئولیت هستن . و هم اعتماد سازی بیشتر میشه . اما اگر عضویت روی سایت فعال باشه . هر کاربری ثبت نام میکنه و شاید اطلاعات دروغ بده . و یا شاید اصلا ربات ها ثبت نام کردند . شاید کسی جز ربات ها بود ولی خارج از محیط کشور . پیشنهاد من دعوت نامه است . بهتر نیست مثل سیستم سایت bayan دعوت نامه توسط اعضا و یا خود سایت و بعد از تائید مدیران فعال بشه ؟ اینجوری اطلاعات دقیقتر دارین از اعضا و امار کاربران حفظ میشه . اعتماد سازی .

8. آزمون و اموزش : آزمون ها چطوری برگذار میشه و چطوری کاربر باید بررسی بشه که خوب است یا خیر اصلا توانایی کار رو داره یا نه ؟ ( من میگم تو نشست هایی که انجام میشه یه بررسی هایی بشه . و یا تو همین وبسایت سوالاتی پرسیده بشه . مثلا 30 تا سوال تو مدت زمان محدود و اگر کاربر قبول شد که خوب . اگرم نشد و مشروط شد با پرداخت مبلغی ناچیز دوباره ثبت نام کنه . و شرکت کنه . ازمون ها هم همزمان باشه تا کسی تقلب نکنه ) هزینه رو هم فقط بخاطر هزینه های وبسایت و تامین مخارج های غیره نهاد و تعهد کاربر , اگه رایگان باشه بی قدر میشه و کاربر دوباره ثبت نام میکنه و شاید میلی نداشته باشه . ولی وقتی بها رو میپردازه بخاطر پولشم شده براش ارزش قائل میشه . میتونه مبلغ مثلا 2 هزار باشه .یا 1000 تومان .
اموزش ها هم میتونه تو وبسایت ها و بخش های خود دپارتما ها برگذار بشه . ولی اموزش ها نباید جوری باشه که هر کسی اموزش بته . سطح استاد باید مشخص باشه و زیر نظر مدیران نهاد و تو اموزش ها ارم و نشانه نهاد ذکر بشه . بصورت انلاین پخش بشه ( فلش ) و یا بصورت فایل دانلود . اگه تنها روی سایت باشه بنظرم بهتره .

9. اتاق فکر : اتاق فکر باید ازاد باشه و هر شب یا هفته ای مدیران و بچه ها جمع بشن و در موردی بحث کنند . اینجوری اطلاعات بین همه تقسیم میشه و شاید من چیزی یاد نداشتم و یاد گرفتم . ولی اگه دپارتمانش مختص افراد خودش باشه . محدود میشه .

10. فروشگاه و محصولات : اگه قراره فروشگاه باشه و محصولات فروخته بشه پس قسمت اموزش ها رو بردارید . چون بی معنی است . همه محصولات فروخته میشه . پس چی رو اموزش میدین به رایگان . محصولات فروشگاه هم خواهشا جوری باشه که مثلا الان سی دی تو دستگاه من نمیخونه . باید تو همه دستگاه ها بخونه . اگه سی دی اورجینال ( نقره ای ) باشه کیفیت و دوام بیشتری داره . و همچنین اگه تو جلدی با مشخصات و طراحی زیبای نهاد ایران . ( به یادگار میمونه و یک نشانه است و تبلیغات نهاد )

11. افتتاح انجمن : اگر انجمنی باشه که بتونن کاربران با هم تبادل اطلاعات کنند . ( کاربران همه گروه ها نه گروه خاص فقط ) بهتر است . فقط مختص ایران نهاد است . درسته انجمن برنامه نویس هم است . ولی اینجا خیلی شلوغه و پراکنده است همه موضوعات . منظورم اینه که اون انجمن باید اختصاصی بین فقط اعضا ایران نهاد باشه . کسی دیگه نبینه و اشتراکی نداشته باشه . همچنین بخش دپارتمان ها فقط باید مختص امار و اطلاعات پروژه های تکمیل شده و در دست تکمیل و سفارش گرفته شده و .. باشه . و هر بخش که کلیک شد روش ( مثلا یک سفارش ) داخل اون بخش بتونن قیمت بدن یا در موردش نظر بدن و .. مدیران بین قیمت ها یک قیمت عادلانه بگه که هم مشتری راضی باشه هم طراح و برنامه نویس . اگه قیمت یک طرفه بین مشتری و نهاد باشه . بنظر جالب نمیاد و اینجوری میتونید سر مشتری منتی هم گذاشته باشید و دلشو خوش کنید که تخفیف گرفته .

12. قوانین وبسایت و عدم شخصی سازی : وبسایت باید عمومی باشه جوری که همه توان نظر دادن داشته باشن همه ی اعضا باید دخالتی داشته باشند نه اینکه شخصی باشه یا مثلا برای شخص خاصی منفعت داشته باشه . هزینه های وبسایت باید بین اعضا تقسیم بشه . هزینه های متفرقه و منفعت باید بین همگی باشه . در غیر اینصورت این وبسایت با وبسایت های شخصی مثل نیوشا و .. فرقی نداره . همچنین سفارش ها باید نوبتی و یا گروهی بین بجه ها تقسیم بشه . امار و اطلاعات شفاف سازی بشه . از تفکر و دیدگاه دیگران حمایت بشه . اعضا توانایی ساخت و فروش اسکریپت ها و مدیریت محتوا های خودشان رو داشته باشند و مثل همین اموزشی که جناب شهرکی درست کردند . وبسایت هم میتونه از هر فروش مبلغی رو درصد بابت کارمزد و هزینه های متفرقه سایت بردارد .
در کل میخواهم بگم مکانی باشه دوستانه بین همه ی مدیران و اعضا . جوری نباشه که کسی دلخور بشه و یا محدود و دلسرد از اینکه کسی حمایتش نکرده و مکان شخصی بوده .

* اگر دخالتی کردم و به بنده مربوط نمیشد , پوزش میخواهم . قصد جسارت نداشتم و فقط چون دوست دارم فعالیتی در این واحد انجمن بدم . خواستم نظریات و دیدگاه خودم رو بیان کرده باشم . شاید کسی مد نظر نداشته باینا رو شایدم داشته و تکمیل تر نبوده و شایدم اصلا من اشتباه گفته باشم . و شما تکمیلش کنید .

به هر حال سپاسگذارم بابت همه زحمات شما و بقیه مدیران عزیز . @};-

Amir_f
دوشنبه 25 فروردین 1393, 17:07 عصر
ببینید، بحث حذف حس همکاری نیست. موضوع اصلی ایجاد نظمه. اعضای یک دپارتمان نباید در حوزه فعالیت سایر دپارتمانها اظهارنظر و دخالت کنن. البته اینطور هم نیست که اصلاً حق اظهار نظر نداشته باشن بلکه مستقیماً نمیتونن پست بگذارن و باید به مدیر دپارتمان خودشون انتقال بدن و مدیران دپارتمانها با هم تعامل دارن و توی جلسات کاری که گذاشته میشه، بحث و تبادل نظر میکنن. اینطوری اگه فرضاً مشکلی هم پیش بیاد، رده های بالای تصمیم گیری در نهاد نیازی نیست خودشون دنبال پستها بگردن ببینن مقصر کی بوده یا چه کسی پست نامربوط گذاشته و... و کافیه به مدیر دپارتمان بگن فلان نظر رو کی گفته بود که شما توی دپارتمان فلان، نوشتین و مدیر دپارتمان مسئولیت این موارد رو بعهده داره. بهتره از این زاویه هم به قضیه نگاه کنید که توی ایران نهاد، از رده سنی 10 ساله تا 35 ساله عضو داریم. اونهم از نقاط مختلف کشور با فرهنگها و طرز تفکر و نحوه بیان خاص خودشون و برای جلوگیری از آشوب و دردسرهای بعدی، چنین نظمی لازمه.

اگر امکانش هست اعضای هر بخش اگه می خواند نظری رو بذارن که تمام دپارتمان ها ببیننید این پست یک امکان خاصی داشته باشه ( متفاوت با پست مخصوص دپارتمان خاص خودشون ) ولی تنها در صورتی در کل دپارتمان ها نمایش داده بشه که مدیر دپارتمان اون عضو خاص تایید کنه که این پست مناسب هست برای نمایش در کل دپارتمان ها ( اینطوری هم اعضا نظرشون رو میگند هم تصمیم آخر با مدیران هست که این پست نمایش داده بشه بصورت عمومی یا نه ) در صورتی هم که مدیری تایید نکنه که پستی نمایش داده بشه به صورت پست معمولی در همان دپارتمان نمایش داده شود ولی با ظاهری متفاوت که اعضای دیگر متوجه بشن این پست برای نمایش عمومی ارسال شده ولی پذیرفته نشده ( اگه دلیل رد شدن هم در پایین توسط مدیر مربوطه ذکر بشه خیلی بهتر است )

اتاق فکر رو هم طوری باشه که همه اعضای خانواده ایران نهاد بتونیم ایدهامون رو داخلش قرار بدیم .

ممنون از تمام دوستانی که برای خانواده قدرتمند ایران نهاد زحمت می کشند ( از تمام اعضا از مدیران تا تک تک اعضا )

Amir_f
دوشنبه 25 فروردین 1393, 17:21 عصر
یه مورد رو یادم رفت ، اگه امکانش هست برای بحث های این چنینی مثل رنپ بندی ، فونت ، امکانات جدید و ...
نظر سنجی توی سایت قرار بدید ( سایت خود ایران نهاد ) تا اعضا بتونند نظراتشون رو بگند .

درسته بنده به شخصه عجول هستم ولی دوست دارم سایتی رو که اساتید قدرتمندی رهبری می کنند یک سایت فوق العاده عالی باشه ( از ابتدای شروع کار سایت ) و با گذشت زمان حتما همینطور میشه .

و در مورد اینکه کاربران دپارتمان ها در مورد دپارتمان های دیگه نظری بدند ( البته به وسیله مدیران دپارتمان مخصوص خودشون ) بنظرم خیلی عالی هست ، شاید بنده دپارتمان php باشم ولی در مورد یک دپارتمان دیگه نظری به ذهنم برسه که با به ذهن هیچ یک از اعضای دپارتمان مورد نظر نرسیده باشه و بلعکس، من شاید دانش پیاده سازی اون مفهوم رو نداشته باشم ولی با بیان ایده خودم یک ایده جدید وارد نهاد کردم . به شخصه کلی ایده دارم ولی به خاطر نداشتن دانش برای پیاده سازی مجبور می شم بیان نکنم ( ایده ها هم باید طوری باشه که تنها یک طرفه نباشه یعنی فقط اعضا ایده ها شون رو بیان کنند ، کل ایده های پیاده سازی شده ، در حال پیاده سازی و ایده های به تصویب رسیده برای پیاده سازی در آینده رو ** حداقل اعضایی که ایده شون داخل نهاد قبول شده بتونند ببینند ** این یک اعتماد سازی 2 طرفه میشه و کاربران هم در بیان ایده کم فروشی نمی کنند ! و از ایده های موجود هم میتونند استفاده کنند یا حتی با نظری سعی کنند ایده های موجود رو بهتر کنند )

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 17:48 عصر
اگه بخواهیم بخاطر سرعت بیشتر و .. مد نظر بگیریم باید توقع داشته باشیم وبسایت های دولتی بیشتر از این طرح استفاده کنند . چون بازدید بیشتر داره .

دوست عزیز، وبسایتهای دولتی رو بیخیال بشین چون کلاً فسیل شده اند. توی سایتهای دولتی و اداری هرکی پول کمتری بگیره کار رو میدن دست اون (سیستم مناقصه است). هدف ایران نهاد دفاع از فرهنگ اصیل ایرانی نیست چون رسالت ما این نیست. البته قصد اهانت ندارم و فرهنگ کشورم برام خیلی عزیز و محترمه.
ولی منظورم اینه که ایران نهاد قراره از چیزهای دیگری دفاع کنه و دفاع از فرهنگ کشور وظیفه وزارت ارشاد اسلامی و... است. ما اومدیم از حقوق فعالان حوزه IT دفاع کنیم و برای این کار هم باید با تکنولوژیهای روز پیش بریم. طرح اسلیمی که جاش توی حوزه IT نیست. آدم تا میبینه ناخودآگاه یاد مسجد میفته. نه اینکه مسجد بد باشه، نه. مسجد خیلی هم محترمه و جایگاهش در جای خودش فوق العاده قابل احترامه ولی نباید همه چیز رو با هم قاطی کنیم.
هدف ما حمایت از فعالان حوزه IT هست و هر چیزی رو به شرطی توی کارمون دخیل میکنیم که به این هدف کمک کنه وگرنه فقط داریم دست و بال خودمون رو با زنجیر میبندیم و فرضاً هر طرحی بخوایم بزنیم باید بشینیم فکر کنیم با کدوم یکی از شعائر ما همخوانی داره و با کدومها نداره.
درهرصورت با توجه به اینکه قبلاً گفتم نظراتتون رو توی سیستم Notice بگذارین، دلیلی نمیبینم این بحث اینجا ادامه پیدا کنه.

refugee
دوشنبه 25 فروردین 1393, 18:46 عصر
دوست عزیز، وبسایتهای دولتی رو بیخیال بشین چون کلاً فسیل شده اند. توی سایتهای دولتی و اداری هرکی پول کمتری بگیره کار رو میدن دست اون (سیستم مناقصه است). هدف ایران نهاد دفاع از فرهنگ اصیل ایرانی نیست چون رسالت ما این نیست. البته قصد اهانت ندارم و فرهنگ کشورم برام خیلی عزیز و محترمه.
ولی منظورم اینه که ایران نهاد قراره از چیزهای دیگری دفاع کنه و دفاع از فرهنگ کشور وظیفه وزارت ارشاد اسلامی و... است. ما اومدیم از حقوق فعالان حوزه IT دفاع کنیم و برای این کار هم باید با تکنولوژیهای روز پیش بریم. طرح اسلیمی که جاش توی حوزه IT نیست. آدم تا میبینه ناخودآگاه یاد مسجد میفته. نه اینکه مسجد بد باشه، نه. مسجد خیلی هم محترمه و جایگاهش در جای خودش فوق العاده قابل احترامه ولی نباید همه چیز رو با هم قاطی کنیم.
هدف ما حمایت از فعالان حوزه IT هست و هر چیزی رو به شرطی توی کارمون دخیل میکنیم که به این هدف کمک کنه وگرنه فقط داریم دست و بال خودمون رو با زنجیر میبندیم و فرضاً هر طرحی بخوایم بزنیم باید بشینیم فکر کنیم با کدوم یکی از شعائر ما همخوانی داره و با کدومها نداره.
درهرصورت با توجه به اینکه قبلاً گفتم نظراتتون رو توی سیستم Notice بگذارین، دلیلی نمیبینم این بحث اینجا ادامه پیدا کنه.

باشه دیگه نظر نمیدم . حداقل کاش ادامشم میخواندین .

وبسایت ایران نهاد i-nahad.ir هم رفتم ولی نام کاربری و رمز عبورمو قبول نکرد . نتونستم وارد بشم . قبلا گفته بودین نظر اینجا بدیم منم نظر دادم و بس ...

qartalonline
دوشنبه 25 فروردین 1393, 20:00 عصر
باشه دیگه نظر نمیدم . حداقل کاش ادامشم میخواندین .

وبسایت ایران نهاد i-nahad.ir هم رفتم ولی نام کاربری و رمز عبورمو قبول نکرد . نتونستم وارد بشم . قبلا گفته بودین نظر اینجا بدیم منم نظر دادم و بس ...

دوست عزیز قبلا گفته شده نظرتون رو تو دپارتمان خودتون ارسال کنید.

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 20:47 عصر
لطفاً هر نظری دارین توی سامانه و در دپارتمان خودتون مطرح کنید. سایت درحال تکمیله و برای همین الآن گذاشتیمش که با نظر خود اعضا امکانات بهش اضافه بشه.

refugee
دوشنبه 25 فروردین 1393, 22:00 عصر
دوست عزیز قبلا گفته شده نظرتون رو تو دپارتمان خودتون ارسال کنید.

خواستم اونجام پیام بذارم .

اینو نوشت :

پیام: شما اجازه ورود به این دپارتمان را ندارید

MMSHFE
دوشنبه 25 فروردین 1393, 22:35 عصر
توی دپارتمان خودتون بنویسید. مدیر دپارتمان منتقل میکنه.

refugee
سه شنبه 26 فروردین 1393, 00:07 صبح
توی دپارتمان خودمون بود اقای شهرکی .

دپارتمان html .

بقیه دپارتمان ها که حتی نمیشه وارد شد .

qartalonline
سه شنبه 26 فروردین 1393, 00:30 صبح
خوب من هم تو پستهای بالا گفتم هرکدوم از دوستان بخش کلاینت در استفاده از notice مشکل داشتن از پیغام خصوصی اطلاع بدن.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 26 فروردین 1393, 01:47 صبح
این سایت به لطف دوستانی که از خیلی وقت های پیش ما افتخار اشنایی با اونا و داشتیم طراحی و کد نویسی شده
حالا اگه ایرادی هست و کم و کسری ای هست و یا اختلاف نظر یا اختلاف سلیقه اصلا ایرادی نداره
دوستان تو دپارتمان گرافیک و کدنویسی سمت کلاینت به مدیراشون بیشتر کمک کنند تا نسخه های بهتری از قالب و اماده کنیم تا در نسخه های بعدی بتونیم ازشون استفاده کنیم
نظر دادن همیشه به معنی تغییر و مخالفت نیست
اما خوب تغغیر قالب و ویرایش لحظه به لحظه قالب بعنی رنگ عوش کردن ما به هر نظری خوب نمیهش که سایت دائم در حال تغغیر باشه
امیدوارم منظورم کامل رسونده باشم.
بحث ها هم داخل تاپیک باشه
وقتی چند بار گفته میهش این نکته پس رعایت کنید دوستان
اگه هم سخته تحمل کنید چیزی کم نمیشه از ما
تا ما فرصت کافی کنیم یک تالار عمومی ایجاد کنیم که همه نظر همدیگه و بخونند اما نگیم دسترسی و باز بزارید همه جا بریم
خوب یک سری سیاست هایی با یک سری هدف هایی در نظر گرفته شد و به نظر مدیران احترام بزارید و شک نکنید بی دلیل نبوده
ممنون

profosor
سه شنبه 26 فروردین 1393, 13:31 عصر
سلام اقای شهرکی اقا من دپاتمان خودم رو انتخاب کرده بودم اما الان تو اعضای دپاتمان نیستم دپارتمان من php بود
اسم منم علیرضا محمدی هست ممنون میشم دپارتمان من رو درست کنید با تشکر

MMSHFE
سه شنبه 26 فروردین 1393, 22:27 عصر
دپارتمان شما تعیین شد.

leaping
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:09 عصر
میگن کوزه گر همیشه از کوزه شکسته آب میخوره
انتظار می رفت سایت نهاد تا قبل از آماده شدن کامل اون بالا نیاد, منظورم از کامل حداقل آماده کار بودن بخشهای اصلی اون هست.این یک بحث
بعدهم
توی این نهاد متاسفانه مشکلات بسیاری وجود داره که هنوز تعیین هدف و مصادیق نشده که به نظرم از اصول یک نهاد مستقل , اونهم نهادی مجتمع از برنامه نویسها هست.منظورم از تعیین مصادیق مرزها و خطوطی هست که می بایست در این نهاد مطرح بشه و مسائل دیگه ای بر اون وارد نباشه.
اما در حال حاضر این مسئله وجود نداره و به شخصه هرچند عضوی از برنامه نویسها نیستم که حضور و یا عدم حضورم منجر به اتفاق خاصی بشه اما به هر ترتیب درخواستم رو پس می گیرم.
موفق باشید.

profosor
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:10 عصر
ممنونم از فعالیت سریعتون انشالاه همیشه موفق باشید

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:18 عصر
انتظار می رفت سایت نهاد تا قبل از آماده شدن کامل اون بالا نیاد, منظورم از کامل حداقل آماده کار بودن بخشهای اصلی اون هست.این یک بحث
بعدهم
توی این نهاد متاسفانه مشکلات بسیاری وجود داره که هنوز تعیین هدف و مصادیق نشده که به نظرم از اصول یک نهاد مستقل , اونهم نهادی مجتمع از برنامه نویسها هست.منظورم از تعیین مصادیق مرزها و خطوطی هست که می بایست در این نهاد مطرح بشه و مسائل دیگه ای بر اون وارد نباشه.
اما در حال حاضر این مسئله وجود نداره و به شخصه هرچند عضوی از برنامه نویسها نیستم که حضور و یا عدم حضورم منجر به اتفاق خاصی بشه اما به هر ترتیب درخواستم رو پس می گیرم.
موفق باشید.
چه درخواستی و پس میگیرید دوست عزیز؟

leaping
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:22 عصر
چه درخواستی و پس میگیرید دوست عزیز؟
درخواست عضویت
موفق باشید:لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:34 عصر
درخواست عضویت
موفق باشید:لبخندساده:

انشا الله که شما هیچ مشکلی تو کار و فعالیتتون نداشته باشید به عنوان یک جوان ایرانی.
اما اگه مشکلاتی بوده یا اهدافی در زندگیتون داشتید که همون درخواستی که خواهان لغو اون هستید و ارسال کردید به این مطلب کوتاه من دل بده عزیز.
اینکه شما استقلال داشته باشی خیلی خوبه
تصمیم بگیری که چیکار کنی
تو کدوم جمع باشی
باشی یا نباشی اصلا !
چیکار کنی یا نکنی.
اما تو کشورما یا شاید خیلی از کشور های دیگه مثل این نهادی که شما میگید ضعف های بسیاری داره و ما به داشتند ضعف های اون آگاه هستیم اما توجیح عادلانه و منظقی ما این هست که مشکلاتی که زندگی ما برنامه نویسان و فعالان حوزه آی تی و درگیر کرده مربوط به یک سال و 2 روز و دو ماه نیست و مسلما مرتفع کردن این مشکلات هم مستلزم هزینه های مادی و معنوی زیادی هست
مستلزم تلاش و همت دوستان
راستش و بخواین بدونید من فکر میکنم ما خودمون نقش خیلی زیاد تری از دولت و سایر ارگان ها و شرکت ها تو خراب دن و نا بسامانی این جامعه داریم
ترس از نداشتن کار و تن دادن به خیلی از کارهای و گوشه گیر بودن و بدون نظم فعالیت کردن و بی ارزش شمردن کارهامون باعث این داستان شده.
رشته کلام از دستم در نره ...
تو ایران نهاد میتونید درخواستتونو پس بگیرید
اما مطمئنا این جا تنها جایی هست که خودتون درخواستتونو پس می گیرید
خیلی از ارگان ها هستند که درصورت نداشتن کار جوان ها اعلام آمادگی میکنند و با چه شور و شوقی فرم پر میکند و سر جلسات شرکت میکنند و قبول هم میشند و ارگان هایی که به فکر منافع خودشون هستند دست رد به سینه همه میزنند....
پس فکر نکنم جایی برای خوشحالی باشه و فکر کنید بهترین تصمیم و گرفتید
چون ایران نهاد متشکل هست از همه دوست داران این رشته و رسته
همه با هم قرار به یک نقطه اوجی برسیم
شاید مشکلاتی داشته باشیم
اما حتما نتایج اینده ما ایده عال خواهد بود.
شما جایی که باید واردش بشی و همونجور که تو تشخیص نقاط ضعف اون قدرت و ادراک بالایی داشتی برای حل اون مشکلات هم راه حل پیشنهاد کنی و یک جای کار و بگیری
ساده گذشتن از کنار مشکلات و عذر اوردن تو اون نشان دهنده این نیست که شما چاه و دیدی و بسیار با احتیاط از کنارش گذشتی ....
امیدوارم حرف هام منظورم و رسانده باشه
نظر شما محترم هست.
بنده ایده پرداز نهاد هستم
بیان مشکلات همراه با راه حل های اون مارو به یک قدم جلوتر میبره
نهاد برای شخصی نیست
برای همه هست.
اهدافشم مشخص هست.
پس کمک شما به خودتون بر میگرده
دوست دار همه دوست داران پیشرفت و افرادی که واسه سنگای تو جاده کمر خم میکنند و ساده از کنار اونا نمیگذرند هستم
یا حق

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:36 عصر
بعدهم
موفق باشید.

راستی کوزه گر همیشه از کوزه شکسته آب میخورد
هیچوقتم این کارش و ترک نکرد
شاید ذاتش همین شده بود :لبخندساده:
اما هیچوقت کوزه هاش رو دستش باد نکرد ( تو تاریخ ننوشته های اما پیش خودم میگم این ضرب المثل خوب وقتی به وجود اومد که مردم هی میرفتم پیش اون کوزه گره دیگه،پس نگاه به کوزه شکستش نکردند نگه کردند به تخصصش و دست آورد هاش )

leaping
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:47 عصر
راستی کوزه گر همیشه از کوزه شکسته آب میخورد
هیچوقتم این کارش و ترک نکرد
شاید ذاتش همین شده بود :لبخندساده:
اما هیچوقت کوزه هاش رو دستش باد نکرد ( تو تاریخ ننوشته های اما پیش خودم میگم این ضرب المثل خوب وقتی به وجود اومد که مردم هی میرفتم پیش اون کوزه گره دیگه،پس نگاه به کوزه شکستش نکردند نگه کردند به تخصصش و دست آورد هاش )
باور کنید به هیچ عنوان قصد نداشتم اصل نهاد رو زیر سوال ببرم بلکم خیلی هم خوشحال می شم که نهادی به وجود اومده که بلاخره جمع برنامه نویسها رو دور هم جمع می کنه که من عاشق تک تکشون هستم و برای اهداف زیبا و پایان ناپذیرشون سر تعظیم فرو میارم.
اما مشکلاتی که گفتم برخی از مشکلات ساختاری فکری اعضای اصلی و اداره کننده اون هست که من رو کمی آزار میده و این مسئله یکجورایی جنبه فکری داره تا جنبه عملی و حرفه ای از این رو به همه پیشنهاد می کنم که یا قانونی رو برای اهداف و افکار داخل نهاد تدوین کنید و یا اینکه اداره اون رو به صورت دیگه ای بنا بکنید.به نظرم دموکراسی می بایست توی نهاد حرف اول رو بزنه

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 26 فروردین 1393, 23:55 عصر
باور کنید به هیچ عنوان قصد نداشتم اصل نهاد رو زیر سوال ببرم بلکم خیلی هم خوشحال می شم که نهادی به وجود اومده که بلاخره جمع برنامه نویسها رو دور هم جمع می کنه که من عاشق تک تکشون هستم و برای اهداف زیبا و پایان ناپذیرشون سر تعظیم فرو میارم.
اما مشکلاتی که گفتم برخی از مشکلات ساختاری فکری اعضای اصلی و اداره کننده اون هست که من رو کمی آرف زار میده و این مسئله یکجورایی جنبه فکری داره تا جنبه عملی و حرفه ای از این رو به همه پیشنهاد می کنم که یا قانونی رو برای اهداف و افکار داخل نهاد تدوین کنید و یا اینکه اداره اون رو به صورت دیگه ای بنا بکنید.به نظرم دموکراسی می بایست توی نهاد حرف اول رو بزنه

واقعا پشت پرده نهاد کسی نیست که حرف اول و آخر را بزنه
اگه عضو بودید و تو دپارتمان ها مباحث و میدیدید متوجه منظور بنده می شدید
که بابت هر مسئله ای سوال و نظر سنجی هست و انتقاد همیشه به روی اعضا باز بوده

من دوست دارم بیشتر دلایل و بدونم
من صاحب نهاد نیستم اما خودم و مسئول میدونم بابت شکل گیری این نهاد و الان ذهنم مشغول شده به حرف هاتون.
اما شک ندارم مشکلات قابل رفع هستند
اگه اینجا نمیتونید پیغام خصوصی بدید و بنده و راهنمایی کنید
تا من جلوی ضرر و قبل از پیشامدش بگیرم

refugee
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 00:57 صبح
میبخشید جناب حسین زاده بنده دخالت میکنم .

اما اقای leaping دوست خوبم توقع ندارید که همه اهداف و ارمان ها همین امروز نتیجه بده ؟ مسلما برای تشکیل همچین نهادی جا برای کار زیاده و دوستان دست اندر کار هم باور کنید این روزا دارن زحمت میکشند درست کنند نهاد رو . نمونش تا الان که بنده دسترسی داشتم دیدم . اقای شهرکی - اقا مهرداد و جناب پور محمد عزیز . و باقی دوستان . ضرب المثلتون به نظرم درست نبود . یکم زود قضاوت کردین . شما هم مثل من عجولید یه مقدار . همه چی به مرور زمان حل میشه . گر صبر کنید ز غوره حلوا سازند ...

انشالله که نهاد هر چه سریعتر افتتاح کلی بشه و اغاز به کار کنه .
* بنده یک جوان مهاجر افغانی هستم و عضو نهاد برنامه نویسان ایران شدم به چه علت ؟ برای کسب پروژه ایا ؟ خیر فقط هدفم حمایت از کانون برنامه نویسان بود و بس . و پیشنهاد میکنم شما هم عضویت نهاد رو لغو نکنید . ( به هر حال شما خود مختارید )

بطور مثال شما این تایپیک رو ببینید : http://www.vbiran.ir/thread86405-4.html مال همین امروز است . طراحی قالب وردپرس با قیمت 90 هزار تومان . به نظر شما منطقی است ؟ چقد میخواهد وقت بذاره روش . اصلا من میگم هیچی وقت نمیذاره و اماده داره . اما با این کارش داره وجه برنامه نویس و طراح رو تو جامعه مجازی خراب میکنه . فردا روز مشتری برا شما میاد بلفرض قالب طراحی میخواهی بکنید . قیمت میدین میگه اون یارو با 90 کار میکنه شما میگی 500 ؟ هنگ میکنه مشتری .. و حق هم داره . پس بیایید با دیدگاهی دیگر به موضوع بیاندیشیم .

از نهاد هیچ کسی سودی نمیبره . همه ما طراح و برنامه نویس هستیم و اگر عضو نهاد باشید میفهمید که همگی تو یک دید هستند و هیچ رده بندی جز وظایف نیست . همه دوستیم و تلاش برای یک هدف واحد داریم .

قوانینی که فرمودین رو بنده هم توی عرایضم شماره 10 فرمودم . و به نهاد هم اعلام کردم انشالله در اینده تصحیح خواهد شد .

MMSHFE
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 09:18 صبح
هیچکس مدعی نیست که ایران نهاد، یک سیستم سازماندهی شده و کامله. همه یک درد مشترک داریم و توی ایران نهاد دنبال راه حلش میگردیم. حالا چند نفر اومدن رده های بالای مسئولیت رو گرفتن و دنبال انجام کارها از مسیرهای قانونی هستن و بقیه هم با نظراتشون همراهی میکنن. دقت کنید که در ایران نهاد هیچ جا نگفتیم پست یا سمت و همه جا صحبت از مسئولیت بوده. اختیارات مدیریتی هم صرفاً برای جلوگیری از هرج و مرج و ایجاد نظم و قانونه که البته یقین داریم که قوانین هم کامل نیستن و اگه اینطور نبود، در بخش قوانین و نحوه فعالیت، توی سایت نمینوشتیم که همکاری کنید و نظرتون رو اعلام کنید. هیچ ارگان دیگری رو سراغ دارین که اعضا بتونن درمورد قوانینش به این راحتی اظهار نظر کنن؟ نمیگم همه نظرات اعمال میشه چون دوباره تبدیل به بی نظمی خواهد شد ولی تمام نظرات خونده میشه و اگه قراره رد بشه، علتش هم بیان میشه. درمورد سایت هم علت اینکه از الآن با این وضع ناقص آپلود شده رو گفتیم. توی ایران نهاد قراره خود اعضا در همه کارها مشارکت داشته باشن و اولین خونه اونها، سایت ایران نهاد هست و چه بهتر که در چیدن دکوراسیون این خونه، خودشون هم مشارکت کنن چون در درجه اول قراره ساکنین یک خونه از بودن توی اون لذت ببرن. برای همینه که سایت ناقص آپلود شده و اعضا با اعلام نظراتشون، در تکمیل اون همکاری میکنن و من هم تا جایی که فرصت پیدا کنم، سعی میکنم نظرات دوستان رو در اسرع وقت روی سایت اعمال کنم. البته برای جلوگیری از ناهماهنگی، اعلام شده هر فردی نظر خودش رو به مدیر دپارتمان خودش اعلام کنه (توی دپارتمانش در سیستم خبررسانی ایران نهاد) و بعد مدیران طی جلساتی که میگذاریم (تلفنی یا اینترنتی و...) نظرات اعضا رو اعلام کنن.
با این وصف، هر جور خودتون صلاح میدونید درخصوص عضویت یا انصراف از اون، اقدام کنید و بنده رو هم در جریان بگذارین. با تشکر از شما

leaping
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 09:48 صبح
واقعا پشت پرده نهاد کسی نیست که حرف اول و آخر را بزنه
اگه عضو بودید و تو دپارتمان ها مباحث و میدیدید متوجه منظور بنده می شدید
که بابت هر مسئله ای سوال و نظر سنجی هست و انتقاد همیشه به روی اعضا باز بوده

من دوست دارم بیشتر دلایل و بدونم
من صاحب نهاد نیستم اما خودم و مسئول میدونم بابت شکل گیری این نهاد و الان ذهنم مشغول شده به حرف هاتون.
اما شک ندارم مشکلات قابل رفع هستند
اگه اینجا نمیتونید پیغام خصوصی بدید و بنده و راهنمایی کنید
تا من جلوی ضرر و قبل از پیشامدش بگیرم
به نظرم شما از مدیرهای بسیار با شخصیت نهاد خواهید شد و از نظر من یکی از قدم های اولیه نهاد هم باید همین باشه
می بایست مدیرها به حدی از درجه کمال و شعور و شخصیت برسن که بتونن با برخورد دیپلماتیک یک نهاد رو اداره کنند
جمع کثیری از دوستانی که در این نهاد ساکن هستن انسان هایی هستن که مسائل دیگه زندگی رو دخیل در نهاد کردن به نظر من نمیبایست سوءگیری های روزمره جامعه در اهداف و تصمیم گیری های نهاد دخالتی داشته باشه به هیچ نحوی و به هیچ نوعی , بنده دارم تاکید می کنم یک نهاد حرفه ای نهادی هست که مستقل از همه جا و مستقل از هر سازمانی باید تصمیم گیری کنه مخصوصا جامعه برنامه نویسها که در این سالها حتی با تحمل رنج و سختی کار حاضر نشدن تن به این قضیه بدن که نهادهای حرفه ایشون زیر مجموعه و یا تابع قوانین سازمانی دیگر باشه , علت اینکه بنده هم به صراحت این قضیه رو اعلام نمی کنم همین عدم اعتماد و فضای حاکم هست.
به هر ترتیب در افکارم همیشه نهاد برنامه نویسها , هکرها و توسعه دهنده ها رو به عنوان یک نهاد مستقل و کاملا آزاد ترسیم می کردم که شاید از بقیه مردم در این زمنیه فعالتر ع شجاع تر و جسور تر هستن
چند روز پیش که بحث کپی رایت پیش اومد در یکی از تاپیک ها خیلی جالب بود که دوستان نظرات غیر فنی رو ابراز می کردن که جای تعجب برام داشت که این عده از ملت وارد جامعه حرفه ای برنامه نویسها هستن ولی هنوز افکارشون رو خانه تکانی نکردن , دوس دارم همیشه به خود برنامه نویسی و حاشیه پیرامونی اون هم به عنوان یک امر منطقی و فازی نگاه کنم.
استقلال نهاد و اداره کامل توسط اعضای نهاد بهترین راه حل خواهد بود.
من به شخصه برای این نمیخواستم عضو نهاد بشم که پروژ ه ای به من داده بشه و یا اینکه ذینفع مالی نهاد باشم.خیر به هیچ عنوان چون نیازی بهش ندارم در حال حاضر
اما دوس داشتم از اخبار و کارهای نهاد برنامه نویسهای ایرانی همیشه اطلاع داشته باشم و یک نهاد کاملا حرفه ای و پویا اینجا دور هم جمع بشن
من که به شخصه هنوز عضویتم تایید نشده بود.اما در کل اگر اعضاء طور دیگه ای به این قضیه نهاد فکر کنن می تونن بسیار بسیار حرفه ای تر عمل کنن و بنده هم به شخصه می تونم به عنوان ساپورت کننده بخش مالی و اقتصادی نهاد در کنارتون باشم.اما به شرطی که (بازم تاکید می کنم که بنده عضوی نیستم از نهاد که بتونم براش شرطی بگذارم فقط جنبه تاکیدی دارم) نهاد تصمیم بگیرن اساسنامه نهاد رو همین حالا و قبل از هر عمل دیگه ای تنظیم کنن

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 11:24 صبح
شما به بنده لطف دارید
بدون شک اعضا و مدیران ایران نهاد خودشون تو جایگاه تک تک عضا هستند و یا بودند روزهای قبل.و میشه گفت " مرگ برادر را برادر مرده میداند "

عضویت شما هم لابد تو صف تایید هست چون خوشبختانه دوستان زیادی اومدن یک قدم جلو به سمت نهاد که این هم مسئولیت مارا زیاد میکنه هم خوشحالمون میکنه.
شما فرمودید نمیخواید پروژه انجام بدید
حالا یا علاقه شخصیتونه.
یا به دلیل عدم توانایی.
قضاوتی نمیکنم چون اطلاعاتی ندارم.
اما اگه مورد اولی هست :
ایران نهاد دپارتمان های زیادی داره.
بلاگ نهاد برای خبر نویسی
نشریه نهاد
اطاق فکر نهاد
و داره مثل یک نهاد کامل بخش های اون تکمیل میشه
مشاوران نهاد
و غیره که این غیره گفتن هم باید حتی درست معنی بشه ( یعنی هنوز هم جای افزودن باز است نه اینکه غیره یعنی کلی چیز دیگه هم هست و من فرصت نمیکنم بگم ! نه فعلا همین ها به عقل من رسیده و دوستان باید کمک کنند تو تکمیلش )

همراه با نهاد ( میتونه یک سیستم خبر نامه باشه ) که اعضا اخبار و دنبال کنند.
خوب این مورد و من نمیدونستم اما از نظر شما به اون رسیدم
پس ببینید میشه با همکاری هم به جاهای خوبی رسید.

بنده به شخصه دارم به این فکر میکنم مدت ها ( سال یا 2 سال ) که یک سیستمی باشه برای اینکه قیمت اصولی داده بشه و نظرات کارشناسی شده اعمال بشه تو پروژه ها
به یکسری نتایجی هم رسیدم اما هنوز کافی نیست
که انشا الله به کمک دوستان تکمیل میشه

/////////////
اسپانسر مالی
سرمایه گذاران

همه این قسمت ها تو برنامه کاری ما هست از خیلی وقت پیش به این ها فکر کردیم
وب سایت ها و پروژه هایی تعریف کردیم که ایده ها تبدیل به اجرا بشه با حمایت مالی بنگاه های اقتصادی یا اسپانسر ها
شیوه های جدیدی ارائه کردیم مثل ارائه تیزر تبلیغاتی از یک ایده و واکشی نکات اون ایده ( در واقع ارائه 7 دقیقه ای ) و گرفتن آمار : کلمات تکرار شده،نکات فوکوس شده،هدف از ایده
و کلی برنامه دیگه
که اطاق فکر نهاد ( یکی از دپارتمان های نهد ) برای همین کار هست.
فعلا مجبوریم در و بسته نگه داریم و یک دیواره ای به نام لاگین قرار بدیم
چون همیشه شفاف بودن به نفع یک جمع نیست
باید به یک مرزی برسیم تا بعد اون بتونیم یک سری اطلاعات نشر بدیم
برای همین منظور هم دپارتمانی داریم با عنوان نشریه
که توش قصد داریم ماه به ماه گزارش بدیم تو نشریه و به چاپ برسونیم
آمار های جالبی قرار در بیاد از ربات ها و آمار متخصص ها و کلی مباحث جالب ( پروژه ویترین وب که بیشتر از این نمیتونم فعلا توضیحی بدم )
در کل یک سری از دوستان به مدیران لطف داشتن مثل شما و ما این فرصت و داریم که در خدمتشون باشیم
بدون شک هر تحرکی بهتر از ساکن بودن هست.
و ما به امید فردایی روشن قدم هامونو قرص و محکم بر میداریم.
دپارتمانتونو اگه خواستید با توجه به توضیحات من عوض کنید یا اینکه دپارتمانی از قلم افتاده بفرمایید تا بررسی کنیم.

leaping
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 13:02 عصر
خسته نباشید
در مورد سیاست های پشت پرده ای که گفتین فعلا نمیشه بازگو کرد رو کار ندارم.اما در مورد اهداف و وظایف نهاد در همون صفحه نحوه فعالیت نهاد به نظرم بهترین کار این هست که یک روز رو به عنوان روز ملاقات قرار بدین تا همه دوستان در یک کنفرانس آنلاین دور هم جمع بشن و نظراتشون رو اعلام کنن و در نهایت نتیجه اون اعلام بشه. بعدش هم به نظرم اعضای این نهاد بعد یک مدت میبایست غربال بشن نه از لحاظ فنی و یا اینجور چیزها بلکه به عنوان اینکه هر شخص بعد یک مدت مشخص میشه که واقعا چه توانایی هایی داره و یا اینکه چه کمک هایی میتونه ارائه بده
به نظرم این نهاد میتونه خیلی موفق باشه اما در حال حاضر مواردی هست که به هیچ عنوان برای اعضاء به خصوص برای یکی مثل بنده اصلا واضح نیست.
پس اگر همونطور که گفتم یک روز رو قرار بدین که اعضاء دور هم جمع بشن می تونید به یک جمع بندی برسید.
اینطوری نهاد بیشتر از قبل به دموکراسی نزدیک تر میشه :)

refugee
چهارشنبه 27 فروردین 1393, 15:50 عصر
پیشنهاد بنده طی کردن مسیری پله ای برای نهاد است .

میخواهیم بریم بالا پشت بوم نمیتونیم یهو بپرسیم بالا , مجبوریم از پلکان نردبان یکی یکی بریم بالا . پس بنابر این توقع نباید داشت همه پلکان رو تو نهاد یهو بریم بالا اونم بدون همکاری دوستان و توقع از چند نفر مدیر که اونام بیکار نیستن . و هر کسی به هر حال پروژه و کار داره . نمیتونه بطور کامل وقتش رو برای نهاد بذاره .

فعلا نهاد باید اقدامت زیر رو به ترتیب انجام بدن :

1. کامل سازی هدف نهاد و شناساندن به دیگران .
2. کامل کردن امکانات نهاد نسبت به اهداف کلی .
3. ساخت محیط گرافیکی و مدیریت محتوای نهاد .
4. تعریف قوانین دقیق و سازگار با محیط و اعضای نهاد .
5. عضویت ( دعوتنامه ) برای اعضای نهاد .
6. اغاز به کار و شروع فعالیت و تبلیغات نهاد جهت کسب پروژه .

برخی از موراد بالا تکمیل شده و نیاز به مدت زمان کوتاهی است تا پروژه فعالیت خودش را بصورت رسمی اغاز کند .

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 28 فروردین 1393, 23:00 عصر
در مورد نشست با بقیه و گرفتن نظرات میشه بفرمایید این بقیه کیا باید باشند ؟ خیلی حاشیه و دخالت هایی بدون هدف خیر می تونه وجود داشته باشه که میتونه نهاد تازه قد علم کرده نهاد و راحت له کنه ...

MMSHFE
جمعه 29 فروردین 1393, 19:02 عصر
اولین همایش تفاوتهای دانش موردنیاز بازار کار و آموزش آکادمیک در دانشگاه ها در شهرستان پاسارگاد برگزار شد
برای مشاهده خلاصه خبر به لینک زیر مراجعه کنید:
http://pasargadnews.blogfa.com/post/92
خبر تصویری اون هم امروز یا فردا از شبکه فارس و در بخش اخبار کوتاه ساعت 16:45 یا 20 پخش خواهد شد. لطفاً پیگیر باشین.

MMSHFE
یک شنبه 07 اردیبهشت 1393, 16:00 عصر
دوستان در صفحه اتاق پروژه در سامانه اطلاع رسانی، ارسال یکسری آموزشهای مرتبط با مدیریت پروژه و همچنین تولید محصول رو شروع کردم. این آموزشها دنباله دار خواهد بود. لطفاً بطور مرتب سر بزنید. دسترسی همه اعضا رو هم باز گذاشتم. (لینک هرکدوم از مطالب در اطلاعیه های جداگانه توی سامانه وجود داره).

mousavi711i
دوشنبه 08 اردیبهشت 1393, 12:17 عصر
سلام جناب آقای شهرکی عزیز
خسته نباشید
بنده برای غضویت در ایرتن نهاد اقدام کردم
خواهشا acceptبنده رو انجام دهید
و یوزر پس رو واسم بفرستید
ممنون از زحمات شما

MMSHFE
دوشنبه 08 اردیبهشت 1393, 12:40 عصر
تأیید عضویتها با توجه به زیاد بودن درخواستها، یک مقدار زمان میبره جناب موسوی. لطفاً کمی صبور باشین. با تشکر از اعتمادتون به ایران نهاد

sp_ei2009
دوشنبه 08 اردیبهشت 1393, 19:57 عصر
سلام آقای شهرکی
واقعا خسته نباشید بابت این همه زحمات
من مشخصات خودم رو برای عضویت در نهاد فرستادم
ولی متاسفانه هنوز از شما جوابی نگرفتم
لطف میکنین اگر یه بررسی بفرمایین
ممنون

MMSHFE
سه شنبه 09 اردیبهشت 1393, 07:16 صبح
اگه مشخصات درخواستی در تاپیک رو کامل فرستادین، مشکلی نیست و تأیید میشه.

sp_ei2009
سه شنبه 09 اردیبهشت 1393, 07:56 صبح
ممنون از زحمتتون آقای شهرکی
همه چی رو کامل فرستادم..
چند تا سوال هم راجع به خریداری پکیج آموزشیتون پرسیدم که منتظر جوابتون هستم تا زودتر خریداری کنم

masiha68
سه شنبه 09 اردیبهشت 1393, 08:14 صبح
فک کنم دو هفته زمان کافی باشه تا ثبت نام انجام بشه
شایدم پرونده ما رفته زیر همه ی پرونده ها :)
ممنون میشم اقای شهرکی اطلاعات من رو هم ثبت کنید .

masiha68
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1393, 23:07 عصر
فک کنم لینک ثبت نام فعال شده ....
http://www.i-nahad.ir/i-Register

sp_ei2009
پنج شنبه 11 اردیبهشت 1393, 07:02 صبح
تو فرم ثبت نام ، بخش دپارتمان فعالیت رو میشه بعدا تغییر داد ؟