PDA

View Full Version : مقاله: MDN--AntiAutorun

Mohammad.sweets
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 15:42 عصر
سلام به همه ی دوستان ........

من یک سال پیش موقعی که هنوز برنامه نویسیم خوب نبود و تازه کار بودم شروع به نوشتن این برنامه کردم(MDN--AntiAutorun) و اوایل امسال نوشتن این برنامه به پایان رسید .... همین طور که از اسم این برنامه پیداست.... برای مقابله با انواع ویروس های اوتوران نوشته شده .. ویروس های معروفی که با فایل های Autorun.inf تکثیر میشن.... اگه یه سرچی تو اینترنت بکنید میبینید که برنامه های زیادی برای مقابله با این نوع ویروس وجود داره .....
طی تست هایی که انجام شده تا کنون Anti autorun هایی که در بازار موجود هست و بر روی خیلی از سیستم ها نصب میباشد قدرت و توانایی هایی را که این برنامه دارد را ندارد....

چند قابلیت برنامه عبارت است از:

مقابله ی سریع با انواع اوتوران های مخرب
از کار انداختن و حذف ویروس وابسته به اوتوران
قابلیت ساخت پادزهر برای ویروس شناخته شده توسط برنامه و ایمن ساختن رایانه ی شما در برابر آن ویروس
و......

این برنامه قرار است ثبت و بعد روانه ی بازار شود.....

از دوستان خواهش میکنم در صورت وجود اشکال در برنامه اطلاع داده تا رفع اشکال شود.....

با تشکر....

توجه : ممکن است در هنگام نصب ، برنامه از شما بخواهد تا چند برنامه را ببندید... برای نصب بهتر برنامه ها را بسته و بعد ادامه دهید

لینک دانلود:
http://wdl.persiangig.com/pages/download/?dl=http://mdn1374.persiangig.com/MDN2/MDN--AntiAutorun.RAR

سایز:11 مگ

رمز:ندارد

MDN

Mohammad_dn
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 20:24 عصر
100 نفر پست رو دیدن.....یعنی هیچکس هیچ نظری نداره؟

setroyd
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 21:17 عصر
برنامه ی معمولیه نظری نیست ! حجمش هم الکی بالاس و چه بهتر که portable مینوشتی

m2011kh
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 09:11 صبح
سلام دوست من.اول یه نکته رو بهت گوش زد کنم:

ویروس های معروفی که با فایل های Autorun.inf تکثیر میشن

این ویروسا به هیچ وجه با فایل های Autorun.inf تکثیر نمیشن.به چیزی که میگید دقت کنید.از اسمش معلومه : Auto(خودکار) run (اجرا) یعی اجرای خودکار-به تکثیر چیکار داره.

در مورد فایل Autorun.inf بیشتر تحقیق کنید و این نوع ویروس ها به خودیه و خود در حال منسوخ شدن هست.از ویندوز 7 برای اجرایی فایلی که توسط AutoRun.inf اجرا میشن از کاربر اجازه میخواد.خوب کاربر باید خیلی ببخشید(کند ذهن) باشه تا چیزی رو که نمیدونه چیه اجازه اجرا بده بهش.

این امکان امنیتی که به خودیه خود تو ویندوز 8 خیلی بهتر شده.

آقای Setroyd هم گفتن پروژه ی کم حجمی مثل این رو بهتر بود پروتابل مینوشتی.

موفق و سربلند باشی

MMD