PDA

View Full Version : سوال: کسی می دونه برای اجرا کردن این بخش باید چیکار کرد؟!

AliRezaBeytari
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 19:29 عصر
سلام به دوستان عزیز.

من تو یکی از برنامه هایی که دارم می نویسم ، نیاز دارم این بخش از ویندوز که مخصوص ویندوز 8 است رو اجرا کنم ؛ یا به عبارت دیگر ؛ این رو به کاربر نشان دهم :
104043

حالا باید چیکار کنم؟؟!!

لطفا راهنمایی کنید.

...::: موفق باشید :::...

AliRezaBeytari
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:40 عصر
چرا کسی جواب نمیده؟؟!!!

h_a_m_i_d
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 14:39 عصر
شاید ویندوز 8 کار نکردن مثل من که بدم میاد از 8

Mani_rf
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 18:57 عصر
سلام به دوستان عزیز.

من تو یکی از برنامه هایی که دارم می نویسم ، نیاز دارم این بخش از ویندوز که مخصوص ویندوز 8 است رو اجرا کنم ؛ یا به عبارت دیگر ؛ این رو به کاربر نشان دهم :

حالا باید چیکار کنم؟؟!!

لطفا راهنمایی کنید.

...::: موفق باشید :::...

فکر نمیکنم که به این زودی به نتیجه برسی. خیلی وقت نیست که ویندوز 8 اومده و هنوز خیلی برنامه نویسا درگیرش نشدن.
+ اینکه شما باید برنامه رو استاندارد برای همه ویندوز ها بنویسی نه فقط یک ویندوز. هرچند به نظرم نمیاد که باز شدن این منو بتونی کار خاصی روش انجام بدی اما در هرصورت اگر خیلی اصرار داری که این کار رو انجام بدی باید بگردی دونبال API که این کار رو انجام میده. البته ممکن هم هست که یک فایل اجرایی باشه که با اجرا شدن ویندوز اجرا بشه.

شاید ویندوز 8 کار نکردن مثل من که بدم میاد از 8
اگر خودت رو برنامه نویس میدونی باید جز اولین نفرهایی باشی که نسخه جدید ویندوز رو نصب میکنی و ازش استفاده میکنی. برنامه نویس باید همیشه آپدیت ترین آدم باشه تا بتونه سریع خودش رو با تکنولوژی روز هماهنگ کنه که عقب نمونه. من جای تو باشم از همین امروز شروع میکنم.

h_a_m_i_d
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 14:56 عصر
اگر خودت رو برنامه نویس میدونی باید جز اولین نفرهایی باشی که نسخه جدید ویندوز رو نصب میکنی و ازش استفاده میکنی. برنامه نویس باید همیشه آپدیت ترین آدم باشه تا بتونه سریع خودش رو با تکنولوژی روز هماهنگ کنه که عقب نمونه. من جای تو باشم از همین امروز شروع میکنم.
متاسفانه من تغییری رو احساس نکردم به جز حذف منو start با اوردن یک شکل مسخره به جای اون که وقتی دنبال چیزی میخوای بگردی باید یک ساعت وقتتو بذاری

prans68
یک شنبه 19 خرداد 1392, 17:02 عصر
با سلام تو محیط سی شارپ ابزاری داریم به نام proses از طریق اون میتونی مثلا کنترل پنل یا هر چیزی که دوس داری اجرا بکن