PDA

View Full Version : سوال: مشکل در آپدیت DataGirdView

NeO.TheOne
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:15 عصر
سلام خدا قوت :لبخندساده:
من روی رکوردی که می خوام آپدیتش کنم کلیک می کنم و روی دکمه ی Edit کلیک می کنم, Enable فرم جاری False می شه و فرم دیگه ای باز می شه و مقادیر رکورد انتخابی رو داخل کنترل های فرم باز شده قرار می دم تا ویرایش بکنم
وقتی مقادیر ویرایش شدن فرم بسته می شه و Enable فرم قبلی دوباره True میشه
من داخل EnableChanged فرم مقادیر GridView رو پاک می کنم و با یه تابع (IQueryable) دوباره GridView رو مقدار دهی می کنم , مقادیر داخل DataBase تغییر می کنه و در GridView نه
حتما باید فرم رو ببندم دوباره همون پرونده رو باز کنم تا مقادیر ویرایش شده رو نشون بده
چیکار کنم ؟ لطف کنید کمک کنید

mousa1992
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:32 عصر
سلام
ممکنه پروژتون نیاز به Rebuild شدن داشته باشه - ی تست کن ببینم اصلا رویداد EnableChanged فرمتون raise میشه ! ( با ی کد ساده مثل نشون دادن مسیج باکس)

NeO.TheOne
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:39 عصر
آره Rise می شه , وقتی که Add می کنم دوباره مقدار دهی میشه و مقادیر اضافه شده رو نشون می ده ( برای Add هم یه فرمه دیگه باز می شه و Enable فرم False می شه )

این کدی هست
که باهاش GirdView رو مقدار دهی می کنم

private void FillGridView()
{

TreatmentListGrd.Rows.Clear();
int i = 0;
foreach (var TreatmentRecord in TreatmentPlanClass.FillGridView(int.Parse(FileNumb er.Text)))
{
TreatmentListGrd.Rows.Add();
TreatmentListGrd[0, i].Value = TreatmentRecord.ID.ToString();
TreatmentListGrd[1, i].Value = TreatmentRecord.TeethName.ToString();
TreatmentListGrd[1, i].ToolTipText = TreatmentRecord.TeethName.ToString();
TreatmentListGrd[2, i].Value = TreatmentClass.ReturnName(int.Parse(TreatmentRecor d.TreatmentID.ToString()));
TreatmentListGrd[3, i].Value = DocterClass.ReturnName(int.Parse(TreatmentRecord.D octerID.ToString()));
TreatmentListGrd[4, i].Value = TreatmentRecord.Date.ToString();
TreatmentListGrd[5, i].Value = TreatmentRecord.Price.ToString();
i++;
}
}

mousa1992
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 21:31 عصر
دوست عزیز عذر میخوام من از ساختار linq چیزی نمیدونم و کار نکردم متاسفانه نمیتونم کمکی کنم

موفق باشی