PDA

View Full Version : مبتدی: خطا Host 'host_name' is blocked ؟؟؟

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 07:11 صبح
سلام

این خطا برای چی هست و باید چی و بررسی کنم؟

Failed to connect to MySQL: Host 'host_name' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'

مرسی

morudi
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 09:28 صبح
فکر کنم شما تعداد دفعات زیادی رو رمز اتصال به پایگاه داده تون رو اشتباه دادید و به خاطر مسائل امنیتی بلاک شده اید و برای باز کردم بلاک باید از طریق mysqladmin وارد عمل بشید

MMSHFE
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 10:46 صبح
دوست عزیز، توی تابع mysql_connect بجای host_name باید اسم هاست (در اکثر موارد localhost) رو بنویسید.

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 11:56 صبح
دوست عزیز، توی تابع mysql_connect بجای host_name باید اسم هاست (در اکثر موارد localhost) رو بنویسید.

خیلی ممنونم همون هاست و نوشتم اینجا اینجوری نوشتم نمیخواستم اسم هاستم باشه البته نمیدونم دقیقا کدوم یکی از نوشته زیر برای نوشتن تو کانکشن درست هست؟

http://site.com
یا

http://www.site.com
یا

www.site.com

ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:01 عصر
فکر کنم شما تعداد دفعات زیادی رو رمز اتصال به پایگاه داده تون رو اشتباه دادید و به خاطر مسائل امنیتی بلاک شده اید و برای باز کردم بلاک باید از طریق mysqladmin وارد عمل بشید

خیلی ممنونم، لطف میکنید بهم بگید کجای mysqladmin باید از بلاک در بیارم، توی mysqldatabase که دیتابیس و یوزر و میسازم و اد میکنم هم لیست دیتابیسم هم لیست یوزر های اد شده بهش هست ولی اصلا چیزی که نشون بده بلاک شده نیست، ممنون میشم راهنمایی کنید مرسی

MMSHFE
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 12:12 عصر
اگه cPanel دارین، یک قسمت هست که نوشته Remote MySQL اونجا باید IP کامپیوتری که میخواین ازطریق اون به سرور Remote بشین رو ثبت کنید. برای نام سرور هم باید IP هاستتون رو بدین. فقط مراقب باشین که نام کاربری و نام دیتابیس، با یک پیشوند (نام کاربر cPanel و یک Underline) شروع میشه. مثلاً mysiteir_dbname

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:42 عصر
اگه cPanel دارین، یک قسمت هست که نوشته Remote MySQL اونجا باید IP کامپیوتری که میخواین ازطریق اون به سرور Remote بشین رو ثبت کنید. برای نام سرور هم باید IP هاستتون رو بدین. فقط مراقب باشین که نام کاربری و نام دیتابیس، با یک پیشوند (نام کاربر cPanel و یک Underline) شروع میشه. مثلاً mysiteir_dbname

خیلی ممنونم لطف میکنید راهنمایی کنید این remote mysql برای چی هست و اگه انجام ندمش چی میشه؟ مرسی

MMSHFE
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:52 عصر
ببینید توی هاستهای واقعی، بخاطر مسائل امنیتی اجازه نمیدن هرکی از راه رسید به دیتابیس شما وصل بشه بلکه خودتون ازطریق کنترل پانل، یک یا چند IP (یا حتی محدوده IP مثل *.192.168.1) مشخص میکنید که اجازه دسترسی و اتصال به دیتابیس شما رو داشته باشن. اگه انجام ندین، اجازه Remote Connection به شما داده نمیشه و فقط روی همون هاست و با کلمه localhost میتونید به دیتابیس وصل بشین. راستی، اگه IP خودتون کار نکرد، باید IP مودمی که باهاش به اینترنت وصل شدین رو بدین. برای راحتی بیشتر، به سایت netip.de مراجعه کنید. بالای صفحه IP عمومی شما رو توی اینترنت نوشته که باید اون رو توی بخش Remote MySQL وارد کنید.

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 13:55 عصر
ببینید توی هاستهای واقعی، بخاطر مسائل امنیتی اجازه نمیدن هرکی از راه رسید به دیتابیس شما وصل بشه بلکه خودتون ازطریق کنترل پانل، یک یا چند IP (یا حتی محدوده IP مثل *.192.168.1) مشخص میکنید که اجازه دسترسی و اتصال به دیتابیس شما رو داشته باشن. اگه انجام ندین، اجازه Remote Connection به شما داده نمیشه و فقط روی همون هاست و با کلمه localhost میتونید به دیتابیس وصل بشین. راستی، اگه IP خودتون کار نکرد، باید IP مودمی که باهاش به اینترنت وصل شدین رو بدین. برای راحتی بیشتر، به سایت netip.de مراجعه کنید. بالای صفحه IP عمومی شما رو توی اینترنت نوشته که باید اون رو توی بخش Remote MySQL وارد کنید.

مرسی، خب سایتی که دارم مینویسم مولتی یوزر هست و و ثبت نام داره و هر کی برای خودش یه کنترل پنل جدا داره، چجوری باید این محدوده وسیع آی پی کاربران و تعیین کنم؟

MMSHFE
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 14:00 عصر
نه نیازی به این کارها نیست. همه اونها توی سایت شما وارد میشن و باید با همون localhost کار کنید. کنترل پانل روی سایت شما بهشون داده میشه و با نام کاربری و رمز عبور بهش متصل میشن (ازطریق مرورگرشون). درواقع محل اجرای اسکریپت سایتتون روی خود هاسته نه روی کامپیوتر بازدیدکنندگان. Remote MySQL برای وقتی هست که بخواین از روی کامپیوتر خودتون، یک اسکریپت PHP رو که روی کامپیوتر شخصی خودتون قرار داره رو اجرا کنید و باهاش به سرور آنلاینتون متصل بشین. نه اینکه به کاربران اجازه دسترسی از این طریق رو بدین چون نه منطقیه (IP همه رو ندارین) و نه امن (هر کاری بخوان میتونن با دیتابیس انجام بدن).

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 14:05 عصر
نه نیازی به این کارها نیست. همه اونها توی سایت شما وارد میشن و باید با همون localhost کار کنید. کنترل پانل روی سایت شما بهشون داده میشه و با نام کاربری و رمز عبور بهش متصل میشن (ازطریق مرورگرشون). درواقع محل اجرای اسکریپت سایتتون روی خود هاسته نه روی کامپیوتر بازدیدکنندگان. Remote MySQL برای وقتی هست که بخواین از روی کامپیوتر خودتون، یک اسکریپت PHP رو که روی کامپیوتر شخصی خودتون قرار داره رو اجرا کنید و باهاش به سرور آنلاینتون متصل بشین. نه اینکه به کاربران اجازه دسترسی از این طریق رو بدین چون نه منطقیه (IP همه رو ندارین) و نه امن (هر کاری بخوان میتونن با دیتابیس انجام بدن).

مرسی برای توضیحتون، پس یعنی الان سایتم و که آپلود کردم دیتابیس ساختم و یوزر هم بهش اد کردم برای دیتابیس همون localhost و برای یوزر root بزارم دقیقا مثل همینی که توی localhost کامپیوتر خودم انجام میدم؟

MMSHFE
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 15:53 عصر
اسم سرور همون localhost هست ولی اسم کاربری و رمز عبور و نام دیتابیس رو مطابق اون چیزی که توی کنترل پانل سایتتون میسازین باید وارد کنید چون توی هاست اشتراکی، کاربر root رو به شما نمیدن (بخاطر مسائل امنیتی چون کاربر root به همه دیتابیسهای اون سرور دسترسی داره).

mehsaa
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 16:21 عصر
اسم سرور همون localhost هست ولی اسم کاربری و رمز عبور و نام دیتابیس رو مطابق اون چیزی که توی کنترل پانل سایتتون میسازین باید وارد کنید چون توی هاست اشتراکی، کاربر root رو به شما نمیدن (بخاطر مسائل امنیتی چون کاربر root به همه دیتابیسهای اون سرور دسترسی داره).

خیلی ممنونم لطف کردید

fahime2012
دوشنبه 13 خرداد 1392, 18:30 عصر
سلام.من هاستم اشتراکی نیس و متاسفانه چون زیاد یوزور پسورد دیتابیس رو تغییر دادم این خطا داده میشه
Host 'host name' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts'
الان اگه ای پی سیستم خودمو که از طریق سایت netip.de گرفتمو تو بخش remote mysql وارد کنم مشکل حل میشه؟