PDA

View Full Version : مشکل در استفاده از .NET Reactor

amateur.programmer
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 17:50 عصر
سلام دوستان
مشکلی که من تو استفاده از .NET Reactor دارم اینه که وقتی که برنامه ای که با #C نوشتم رو باهاش Protect میکنم، تو قسمت گزارش گیری با این خطا مواجه می شم :
an error occured during local report processing.
failed to load expression host assembly. Detailes : Request for permission of type 'System.Security.Permissions.SecurityPermission, mscorlib, version 2.0.0.0,Culture = neutreal,...' failed
اینم بگم که گزارش هام رو توسط Crystal report ساختم. در حالت معمولی هیچ مشکلی نداره.
از دوستان و اساتید گرامی خواهش میکنم اگه امکان داره راهنماییم کنن تا این مشکل رو حل کنم.

سپاس

Securebit
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 19:50 عصر
از چه نسخه ای استفاده میکنید؟

PetekDincos
یک شنبه 22 اردیبهشت 1392, 23:21 عصر
سلام دوستان
مشکلی که من تو استفاده از .NET Reactor دارم اینه که وقتی که برنامه ای که با #C نوشتم رو باهاش Protect میکنم، تو قسمت گزارش گیری با این خطا مواجه می شم :
an error occured during local report processing.
failed to load expression host assembly. Detailes : Request for permission of type 'System.Security.Permissions.SecurityPermission, mscorlib, version 2.0.0.0,Culture = neutreal,...' failed
اینم بگم که گزارش هام رو توسط Crystal report ساختم. در حالت معمولی هیچ مشکلی نداره.
از دوستان و اساتید گرامی خواهش میکنم اگه امکان داره راهنماییم کنن تا این مشکل رو حل کنم.

سپاس

با سلام
منم یه چنین مشکلی در StimulReport داشتم که در هنگام پاس دادن کوئری Generic List به گزارش ، بعد از پروتکت شدن برنامه ایراد می داد که لیست را به DataTable تبدیل کردم درست شد و بعد از پروتکت خطا نمی داد اما دقیقا متن خطا خاطرم نیست شاید مشکل شما هم این باشه تست کنید . با تشکر

amateur.programmer
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 08:14 صبح
از چه نسخه ای استفاده میکنید؟
با سلام
.NET Reactor V4.4.0.0 Full Version

Securebit
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 08:54 صبح
شما نسخه 4.4.7.5 و 4.5 رو امتحان کنید به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد.

amateur.programmer
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 10:36 صبح
شما نسخه 4.4.7.5 و 4.5 رو امتحان کنید به احتمال زیاد مشکل برطرف خواهد شد.
این نسخه ها رو امتحان کردم. تو حالتی که Application standard Protection Presets رو انتخاب میکنم مشکل حل میشه(قبلا تو این حالت هم مشکل داشت)، ولی وقتی Necro Bit رو هم انتخاب میکنم مشکل مجددا ایجاد مشه. تو حالت Application Strongest هم مشکل وجود داره.به نظرتون Application standard Protection Presets گزینه مناسبی هست یا نه؟

amateur.programmer
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 10:59 صبح
با سلام
منم یه چنین مشکلی در StimulReport داشتم که در هنگام پاس دادن کوئری Generic List به گزارش ، بعد از پروتکت شدن برنامه ایراد می داد که لیست را به DataTable تبدیل کردم درست شد و بعد از پروتکت خطا نمی داد اما دقیقا متن خطا خاطرم نیست شاید مشکل شما هم این باشه تست کنید . با تشکر
سلام دوست عزیز
راه حل پیشنهادی شما رو امتحان کردم ولی مشکل هنوز هم پا برجاست.
با تشکر

Securebit
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 11:26 صبح
Application standard خیلی از گزینه های امنیتی رو غیر فعال میکنه شما Application Strongest رو انتخاب کنید بعد NecroBit رو غیر فعال کنید.