PDA

View Full Version : TCPDF

alterman
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 15:18 عصر
با سلام خدمت همه برنامه نویسان
من برای تبدیل یک سری اسناد html که کدهای Php توش embed شده به فایل pdf و ذخیره کردن اونها در سرور چندتا مشکل دارم:
اول اینکه مثل اینکه به tcpdf به این راحتی ها نمیشه آدرس دلخواه داد!(یا اینکه من متوجه نشدم)
دوم اینکه این قضیه انگار با ajax هیچ جوری جور در نمی آد
(منظورم اینه مثلا روی onclick یک button بشه فایل Pdf رو تولید کرد و در آدرس دلخواه در سرور ذخیره کرد بدون رفرش شدن و یا ...)

فقط چون قبلاً توی تاپیک هایی مثل http://barnamenevis.org/showthread.php?44589
مطرح شده بود عرض کنم که با فونت فارسی و این حرفها مشکلم حل شده

خودم چندتا راه حل به ذهنم رسید ولی نتونستم عملیشون کنم

دوستان و اساتید اگر راهنمایی کنند بسیار ممنون میشم.

alterman
دوشنبه 23 اردیبهشت 1392, 15:38 عصر
البته یه مسئله دیگه اینکه این Pdf ها قراره بعدا هر موقع که admin خواست با imagemagick و ghoststrip به عکس تبدیل بشه و در موارد مختلف نمایش داده بشه!
اگر ایده دیگه ای به ذهن دوستان و اساتید میرسه (که نیازی به این پروسه نباشه و مستقیم به عکس تبدیل کنم) ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

mrcg10
چهارشنبه 05 تیر 1392, 11:56 صبح
البته یه مسئله دیگه اینکه این Pdf ها قراره بعدا هر موقع که admin خواست با imagemagick و ghoststrip به عکس تبدیل بشه و در موارد مختلف نمایش داده بشه!
اگر ایده دیگه ای به ذهن دوستان و اساتید میرسه (که نیازی به این پروسه نباشه و مستقیم به عکس تبدیل کنم) ممنون میشم به اشتراک بگذارید.

تو یکی از همین تاپیک ها آقای MMSHFE کدی تحت عنوان faimage نوشته بودن که برای ایجاد مستقیم عکس از متن استفاده میشد میتونید بگردین و ازش استفاده کنین