PDA

View Full Version : سوال: کند شدن نرم افزار بعد از نصب

Behnam6670
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 13:01 عصر
سلام من یه نرم افزا نوشتم که بصورت شبکه ای داره اجرا میشه با اینکه دیتابیسم هنوز خالیه ولی سرعت نرم افزارم پایینه
برا ارتباط با دتیتا بیسش از LINQ استفاده کردم و دیتا بیسم هم MSSQL هستش البته تو فاصله های نزدیک زیاد مشخص نیست ولی تو فاصله دور خیلی کند اجرا میشه؟
فاصله منظورم مسافت بین کامپیوتری که نرم افزار رو نصب کردیم با کامپیوتری که داره EXE رو اجرا میکنه هستش
بنظرتون میشه کاری کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید

hamzeh2009
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 16:10 عصر
سلام من یه نرم افزا نوشتم که بصورت شبکه ای داره اجرا میشه با اینکه دیتابیسم هنوز خالیه ولی سرعت نرم افزارم پایینه
برا ارتباط با دتیتا بیسش از LINQ استفاده کردم و دیتا بیسم هم MSSQL هستش البته تو فاصله های نزدیک زیاد مشخص نیست ولی تو فاصله دور خیلی کند اجرا میشه؟
فاصله منظورم مسافت بین کامپیوتری که نرم افزار رو نصب کردیم با کامپیوتری که داره EXE رو اجرا میکنه هستش
بنظرتون میشه کاری کرد؟ممنون میشم راهنمایی کنید
این مشکل بیشتر به خاطر زیرساخت شبکه lan شما هست تا نرم افزار تون.

Behnam6670
جمعه 03 خرداد 1392, 19:21 عصر
یعنی بنظر شما نرم افزار مشکلی نداره؟؟؟؟؟آخه تو فاصله ی نزدیک مثلا تو هون شرکتی که ما نرم افزار رو رو سرو نصب کردیم اصلا مشخص نیست که داره بصورت شبکه ای اجرا میشه خیلی سرعتش بالاست

ali.bahrami
جمعه 03 خرداد 1392, 20:06 عصر
دوست عزیز یعنی منظور شما اینه که به دیتابیس و فایل exe از راه دور دسرسی دارین ؟ مثلا اینترنت ؟ منظورتون را از فاصله نزدیک بهتر بیان کنید

Behnam6670
دوشنبه 06 خرداد 1392, 06:44 صبح
منظورم از فاصله نزدیک فاصلهبین کامپیوترهای داخل ساختمونه یه شرکته و منظورم از فاصله دور فاصله بین کامپیوترها تو یه شهر دیگه است.شرکت ما چند تا شعبه تو شهرای دیگه داره که اینا کامپیوتراشون بهم متصل هستند