PDA

View Full Version : سوال درباره ی چگونگی ارسال اطلاعات ثبت نام به یه صفحه دیگه و پرینت ان

sanaz6
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 13:04 عصر
با سلام من یه صفحه گذاشتم که یکسری اطلاعات از کاربر میگیره و یک اپلود تصویر هم داره که عکس رو اپلود کنه بعد بیاد تو یه صفحه دیگه که با دکمه نمایش اطلاعات یا ثبت نهایی به کار نمایش بده تو اون صفحه برای اپلود عکس از گرید ویو و دیتا سورس استفاده کردم و اطلاعات هم با رشته اتصای query string فرستادم میخوام بدونم کارم درسته برای این کار یا نه ؟ بعد یه مشکلی هست که گریدویو عکس ها رو لیستی نشون میده یعنی یه کاربر که عکس رو اپلود کرد وقتی میره و کاربر بعدی عکس کاربر قبلی رو میبینه یعنی به صورت لیست همه عکس ها رو نشون میده یک ایرادش اینه یه اراد دیگشم اینه که کاربر اول فقط با کوئری اطلاعات رو میفرسته کاربر بعدی که میاد برای ثبت اطلاعاتش نمیره

AmirGhasemi
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 14:55 عصر
سلام
اول بسم الله و ماشالله كه شونصد تا سوال را در يك پست قرارداديد
اما در مورد ارسال اطلاعات به صفحه ديگر!! خب استفاده از Query String روش خوبيه اما بهتره كه شما فقط آيدي را پاس كنيد و نه همه اطلاعات را!! چون قابل كشف و تغيير توسط ادمهاي مريضه!!
البته اگر با روش Remote Post آشنايي داري بهتره اطلاعات را با اين روش پاس كني به صفحات ديگر!
اما در مورد پرينت! روش هاي پرينت كه خيلي زياده اما بهتره شما يك صفحه مخصوص پرينت با همين HTML طراحي كني عين صفحه اي كه مي خواهي توي پرينت باشد
بعد با پاس كردن آيدي دوباره اطلاعات را از ديتابيس بخوني و با استفاده از JavaScript بفرستي به پرينتر
كد جاوااسكريپت پرينت هم اينه:

OnClientClick="javascript:window.print();

كه مي تونه رويداد كليك يك باتن باشد
سوالي بود در خدمتيم

sanaz6
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 16:37 عصر
با سلام و احترام ضمن تشکر از پاسخگویی میدونید مد نظرم چیه میخوام اطلاعات مثلا مثل سازمان سنجش وقتی ثبت نام تمام میشه یه لیستی از اطلاعاتت تو یه صفحه میاد و عکستم کنارش بعد میگه اگه میخوای ویرایش کنی برگرد اگه نه خوب پرینت بگیر از اطلاعاتت درواقع من تازه کارم هیچی نمیدونم از ای اس پی ،تو صفحم چیزها رو طراحی میکنم ولی خوب نمیدونم دقیق چه طوری میخوام QUOTE=AmirGhasemi;1768340 کار کنم .]سلام
اول بسم الله و ماشالله كه شونصد تا سوال را در يك پست قرارداديد
اما در مورد ارسال اطلاعات به صفحه ديگر!! خب استفاده از Query String روش خوبيه اما بهتره كه شما فقط آيدي را پاس كنيد و نه همه اطلاعات را!! چون قابل كشف و تغيير توسط ادمهاي مريضه!!
البته اگر با روش Remote Post آشنايي داري بهتره اطلاعات را با اين روش پاس كني به صفحات ديگر!
اما در مورد پرينت! روش هاي پرينت كه خيلي زياده اما بهتره شما يك صفحه مخصوص پرينت با همين HTML طراحي كني عين صفحه اي كه مي خواهي توي پرينت باشد
بعد با پاس كردن آيدي دوباره اطلاعات را از ديتابيس بخوني و با استفاده از JavaScript بفرستي به پرينتر
كد جاوااسكريپت پرينت هم اينه:

OnClientClick="javascript:window.print();

كه مي تونه رويداد كليك يك باتن باشد
سوالي بود در خدمتيم[/QUOTE]

sanaz6
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 16:41 عصر
ایا میشه عکس رو با کوئری فرستاد یا نه؟ چه طوری عکس رو نشون بدم بدون مشکل گرید وی راه درستی یا نه؟چه کار کنم عکس رو لیستی نشون نده؟