PDA

View Full Version : سوال: چرا session در بعضی از سیستمها جواب نمیده

mustafaehsani
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 20:01 عصر
با سلام خدمت اساتید
من برای انتقال user , pass بین صفحات از session استفاده کردم اما نمیدونم چرا بعضی از کاربرا میگن بعد از login ارور appliction میده یا حتی توی موردی session توی صفحه اول به دوم کار میکنه اما توی صفحه دوم به سوم کار نمیکنه. من خودم به شخصه با چندین سیستم کار کردم اما این مشکل ندیدم اما بعضی از کاربرا از این قضیه گله دارند. چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fakhravari
سه شنبه 24 اردیبهشت 1392, 22:57 عصر
روی iis?
یا لوکال؟
این اتفاق میفته

mustafaehsani
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 08:37 صبح
روی iis?
یا لوکال؟
این اتفاق میفته

روی هاست این اتفاق میوفته

bahar_1984_n
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 09:14 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?395938-حذف-ناگهانی-سشن

tree1371
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 10:51 صبح
یچیز خیلی بد اینه که خیلی ها مسئله شخصی سازی رو نمیدونند . این خیلی بده و همه هجوم آوردن به session . دوستان به نظر من درباره شخصی سازی در asp.net یک تحقیقی کنید .

mustafaehsani
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 11:30 صبح
یچیز خیلی بد اینه که خیلی ها مسئله شخصی سازی رو نمیدونند . این خیلی بده و همه هجوم آوردن به session . دوستان به نظر من درباره شخصی سازی در asp.net یک تحقیقی کنید .

خواهشاً اگه دوستان قصد کمک جهت حل مشکل دارند به درستی راهنمایی کنند نه اینکه با سوال جواب سوال رو بدن

fakhravari
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 12:13 عصر
برمیگرده به مدیر هاست به شما ارتباطی نداره

mustafaehsani
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 18:57 عصر
استاد fakhravari (http://barnamenevis.org/member.php?128926-fakhravari) یه سوال
اگه مشکل از مدیریت هاست باشه چرا بعضی ها با این مشکل روبرو هستن یعنی این مشکل برای همه نیست و من خودم با بیشتر از 20 سیستم جدا کار کردم اما با چنین مشکلی روبرو نبودم

saeed_sho
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 09:08 صبح
منظورش استفاده از پروفایل هستش

mustafaehsani
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 15:21 عصر
منظورش استفاده از پروفایل هستش

آخه من اصلا از پرو فایل استفاده نکردم یه سایت ارزشیابی ساده ست. user , pass توی دیتابیس موجوده یعنی احتیاجی به ثبت نام نداره. user , pass وارد شده از صفحه اول بوسیله session به صفحه دوم منتقل میشه و از صفحه دوم یه کد که همون کد ارزشیابیه به صفحه سوم انتقال پیدا میکنه که اون هم بوسیله session صورت میپذیره. یکبار دیگه هم یاد آوری میکنم من خودم به شخصه روی بیشتر از 20 سیستم مجزا کار کردم هنوز هیچگونه مشکلی تا حالا ندیدم. مطلب بعدی اینکه تعداد محدودی از کاربرها در انتقال از صفحه اول به دوم مشکل دارند و خیلی جالبتر بعضی از کاربرها از صفحه دوم به سوم مشکل دارند یعنی صفحه اول به صفحه دوم انتقال پیدا میکنه اما دوم به سوم نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mjt10063
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 19:21 عصر
میتونی با این کد هم user رو تو صفحه بعدی چک کنی
string user_name = Page.User.Identity.Name