PDA

View Full Version : سوال: آمارگیر سایت با کد جاوا اسکریپت

alizarp
چهارشنبه 25 اردیبهشت 1392, 13:30 عصر
با سلام -میخواستم یک آمارگیر زیبا و کامل در سایتم قرار دهم خواهشمندم کد جاوا اسکریپت رو در اختیارم قرار دهید-با تشکر

mahdidabaghi
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 21:48 عصر
با سلام -میخواستم یک آمارگیر زیبا و کامل در سایتم قرار دهم خواهشمندم کد جاوا اسکریپت رو در اختیارم قرار دهید-با تشکر
سلام میتونی از اسکریپت وب گذر واسه این منظور استفاده کنی

alizarp
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 10:11 صبح
سلام کدآمارگیر وبگذر باعث وابستگی به اون سایت میشه -با این وجود من با زبان php توانستم آمارگیر رو طاحی کنم ولی فقط من تعدا بازدیدکننده رو میتونم بگیرم ولی من کد کاملتری رو میخواستم مثل بازدیکنندگان دیروز-امروز و ...

mrgraphy
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 13:35 عصر
سلام دوست عزیز.
شما باید این تاپیک رو در تالار php قرار میدادید نه در اینجا.
آمار گرفتن از کاربران سایت ربطی به جاوا اسکریپت نداره چون برای ذخیره اطلاعات نیاز به بانک اطلاعاتی هستش تا اطلاعات یک جا ذخیره بشن و این مروط میشه به زبان php.

mahdidabaghi
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 00:20 صبح
سلام دوست عزیز.
شما باید این تاپیک رو در تالار php قرار میدادید نه در اینجا.
آمار گرفتن از کاربران سایت ربطی به جاوا اسکریپت نداره چون برای ذخیره اطلاعات نیاز به بانک اطلاعاتی هستش تا اطلاعات یک جا ذخیره بشن و این مروط میشه به زبان php.
سلام گرامی
باید خدمتتون عرض کنم که با اسکریپت هم میشه این کار رو انجام داد.یعنی دوستانی محبت کردند و چنین اسکریپت هایی رو نوشتند و ما از اونا به سادگی استفاده میکنیم.(بدون دیتابیس) چون همین سایت وب گذر خودش دیتابیس رو واسه آمار سایت هایی که از اسکریپت اون استفاده میکنند اکی میکنه.
البته وب سرویس هایی هم در این زمینه وجود داره.
در مورد قسمت دوم که فرمودید php هم باید خدمتتون عرض کنم که میشه همین کد امار رو توی asp هم نوشت.(global)که توی فروم asp به وفور یافت میشه
در اخر هم بنده رو بابت جسارتم ببخشید.لازم دیدم که دوستان رو تو این زمینه یه راهنمایی کرده باشم.
Good Luck

mrgraphy
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 11:50 صبح
خواهش میکنم.
اما شما متوجه منظور دوستمون نشدید.
میخواد با JAVASCRIPT این کار رو انجام بده.
حالا چطوری میتونید تعداد بازدید های روز پیش رو با جاوا اسکریپت یک جا ذخیره بکنید؟ یا آی پی ها رو. عملا نشدنی هست.
این کد های جاوا اسکریپتی که وب گذر به شما میده این کد ها فقط یک فایل سمت سرور رو فراخوانی میکنه و هیچ ربطی با آمار گرفتن نداره و کار اصلی رو اون فایل سمت سرور که حالا میتون هم asp هم php یا هر زبون دیگه ای باشه انجام بده.
موفق باشید.