PDA

View Full Version : در مورد قیمت برنامه تحت شبکه سوال دارم

merlin425
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 11:20 صبح
سلام دوستان یک برنامه تحت شبکه زبان سی شارپ بانک اس کیوال سرور 2008 رو برای یک شرکت isp ارائه خدمات اینترنت میده نمی دونم هر یک نسخش دقیقا چقدر باشه
در ظمن شهرستانم و قیمتو بر حسب شهرستان میخوام حدود 1.5 ماه زمان برده هنوزم تمام نشده ولی 95 درصدش تمام شده با تشکر

arash201
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 13:11 عصر
عزیز بستگی به نوع نرم افزار و کاربردش داره ولی با این تفاصیر اگه بدون هیچ مشکل و با بهترین کامپوننت ها و گرافیکها و فرمها نوشته شده باشه بالای 300-400 هزار تومن بعضی اوقات میلیونی روش حساب کن

merlin425
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 13:55 عصر
دوست عزیز اینکه بعضی اوقات میلیونی روش حساب کنم یعنی چی؟

mamiz
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 14:06 عصر
دوست عزیز اینکه بعضی اوقات میلیونی روش حساب کنم یعنی چی؟
یعنی اینکه صرفا مشخصاتی مثل:
- تحت شبکه بودن
- ارتباط با sql
اصلا مشخص کننده قیمت نیست.
یک برنامه چت ساده با دو کاربر که محتوای چت رو در بانک sql ذخیره میکنه هم مشخصات بالارو داره. یعنی با برنامه شما هم سطح و هم قیمته؟!!

senaps
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 14:43 عصر
بگید که برنامه چیکار میکنه؟ چه امکاناتی داره و چند اسکرین بذارید.... تکنولوژی های استفاده شده رو بگید...!!

بعدشم، هنوزم هستن ادمایی که اول کار رو انجام میدن بعد پول رو تعیین میکنن؟! الان مثلا متوجه بشی ارزش برنامه‌ات 4 میلیونه، بگی 4 میلیون رو بهت میدن؟!!
اگر برنامه رو نصب کردی و بهشون دادی و گفتن بابا ما کامپیوتر رو خریدم 500 تومن چطوری بهت بدیم 700 تومن بابت یه سیدی چی گی؟!
اگر اگر اگر...!!!

merlin425
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 21:15 عصر
طرف آشناست فکر نمیکنم از این مشکلات پیش بیاد ولی اگر آشنا نبود اول تعیین هزینه باید می کردم ولی شما درست میگی شرایط اجازه نمیداد