PDA

View Full Version : سوال: پخش بیش از یک فایل فلش در C#‎.net به صورت پی در پی

Shirin-Balsan
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 12:26 عصر
با سلام
من روش پخش یک فایل فلش رو میدونم ، ولی می خوام چندتا فایل فلش رو که داخل یه پوشه هستن رو پشت سرهم و در حالت full screen پخش کنه
ممنون میشم کمکم کنید:افسرده:
خواهش می کنم کمکم کنید خیلی مهمه

Shirin-Balsan
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:41 عصر
یعنی کسی نیست که به سوالم جواب بده
خواهش می کنم اگه اطلاعی دارید پاسخ بدین

morteza271
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:50 عصر
نمیدونم این روشی که میگم درسته یا نه ولی امیدوارم کمکتون کنه.
شما اول که فرم مورد نظر باز میشه لیست فایل های فلش داخل فولدر موردنظر رو توی یه آرایه نگه دارین.
بعد اون کنترلی که باهاش فایل فلش رو پخش می کنید حتما یه متد واسه انتهای نمایش داره(یعنی وقتی پخش فایل تموم شد این متد اجرا میشه) داره یا نه؟
اگه داشت که داخل این متد بیاید آدرس فایل بعدی رو از داخل آرایه به اون کنترل بدین تا شروع کنه به پخش.
امیدوارم مناسب باشه براتون.

Shirin-Balsan
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 20:07 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون
ولی فایل هایی که داخل پوشه هستن ثابت نیستن و امکان تغییرشون وجود داره و نمیتونم اونا رو به صورت ثابت توی یه آرایه قرار بدم
متد خاصی فکر نکنم داشته باشه ولی می تونم از یه تایمر استفاده کنم اونم در صورتی که ثابت باشه، در واقع من از این کد استفده می کنم
flash.Movie = Application.StartupPath + @"\flash\1.swf";

morteza271
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 09:57 صبح
ببین مهدس اصلا نیاز نیست شما به صورت ثابت مسیرشون روتوی آرایه نگه دارین.
با دستور زیر میتونید در هنگام باز شدن فرمتون لیست فایل های داخل فولدر رو بدست بیارین :
string[] strFiles = System.IO.Directory.GetFiles(Application.StartupPa th + "\\FlashFiles");
این دستور آدرس کامل تمام فایل های داخل فولدر FlashFiles رو که در کنار برنامه هست رو داخل یه آرایه نگه میداره...
موفق باشید

Shirin-Balsan
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 13:19 عصر
شما کد دیگه ای برای پخش فایل فلش به جز اونی که من نوشتم سراغ دارین، همونطور که میبینید تو تکه کد من اسم فایل نوشته میشه، حتی وقتی از مدیا پلیر استفاده می کنم فقط یک فایل فلش رو به صورت تکراری می خونه
فکر کنم به خاطر فریم هاش باشه.
بازم ممنون رو کدی که شما گفتین کار می کنم ببینم نتیجه ای می گیبرم یا نه
اگه در مورد full screen هم راهنمایی کنید ممنون میشم

youngold
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 13:46 عصر
نمونه کدتون رو قرار بدید و کامپوننت پخشتون رو معرفی کنید

mthreat.info
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 14:12 عصر
یه راه ساده برای پخش فول اسکرین :

dock=fill
FormBorderStyle=None
WindowState=Maximized

اینم برای پخش فایل :

http://barnamenevis.org/showthread.php?399113-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%81%D9%84%D8%B4-(swf)-%D8%AF%D8%B1-%D9%81%D8%B1%D9%85

Shirin-Balsan
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 16:50 عصر
ممنون حالت full screenاش عمل کرد از آرایه برای پخش چندتا فایل استفاده کردم ولی فقط اولین فایل رو می خونه و متوقف میشه کدی که استفاده کردم اینه: axShockwaveFlash1.AllowFullScreen = "true"; string[] strFiles = System.IO.Directory.GetFiles(Application.StartupPa th + @"\flash"); for (s = 0; s < strFiles.Length; s++) axShockwaveFlash1.Movie = strFiles[s];

Shirin-Balsan
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 16:55 عصر
معذرت می خوام اگه که نتونین کد و درست بخونین ، تمام Enter هایی که زدم حذف شدن

Shirin-Balsan
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 14:25 عصر
ممنون از همگی که راهنماییم کردین
مشکلم حل شد:لبخندساده: