PDA

View Full Version : جلو گیری از لوگاف شدن

mamizadeh
پنج شنبه 11 اسفند 1384, 20:06 عصر
با سلام خدمت دوستان
و مدیر سایت که نمی دونم کیه که این همه تاپیک های منو لغو کرده.
خلاصه
یکی از دوستان عزیزم که در این سایت فعالیت دارند(آقای zolghadri) دستور لگاف کردن را زحمت کشیده و به من دادند ولی وقتی که چند تا برنامه باز هستش ایت دستور را اجرا می کنیم یک پیغام می ده که یک دکمه با نام End Now وجود دارد و جند ثانیه بعدش لوگاف می کنه ولی اگر دکمه close این فرم را (x) را بزنیم دیگر لوگاف نمی کند حال من دنبال دستوری هستم که بدون سوال لوگاف کنه.
با تشکر از تمام دوستان که به صورت خصوصی جواب جناب عالی را دادند (البته دلیل خصوصی پرسیدنم این بود که سایت تاپیکی را که ایجاد کرده بودم را حذف کرده بود البته بار اول نیست اگه بار اول بود این مطلب را نمی گفتم بار دهم هستش نمی دونم با من چه دشمنی دارند تاپیکی که خود سایت می گه درست ایجاد کردی و به خودم هم نشون می ده چرا نمی دونم فرداش این تاپیک ها لغو می شند :متعجب: حتما جادوگری توی این سایت هستش :شیطان: بگزریم.....)
با تشکر از:قلب:
Ehsansh
zolghadri
ali_abbasi22145
Pesare_khob
علی کشاورز:چشمک:

Hamid_PaK
جمعه 12 اسفند 1384, 05:58 صبح
تا هنگامی که نرم افزار های باز مانده در محیط از حالت Working خارج نشوند و پروژه ذخیره نشده باشد پنجره Ending Task رو شما خواهید دید و این بخاطر بسته نشدن بیکباره برنامه و از دست داده اطلاعات شما است ...
اگر می خواهید که پنجره Ending Task نمایش داده نشود باید در گروه پلیسی ویندوز این گزینه رو غیر فعال کنید ( توصیه نمی شود ) ...

یا حق !!!

Naficy
شنبه 13 اسفند 1384, 01:53 صبح
همون دستور لاگ آفی که "احتمالا" بهتون یاد دادن، یک گزینه Forced هم داره. اگه اونو رو هم فعال کنید، کاربر نمی تونه جلو لاگ آف رو بگیره.

MiRHaDi
شنبه 13 اسفند 1384, 17:01 عصر
سلام
برای لاگ آف و ریست و ... از RunDll استفاده میشه ! حالا کافیه آرگومانی که به Dll مربوطه میفرستی رو بین به جای 3 بذاری 7 ! اونوقت بی اجازه و سریع لاگ آف میشه ! میتونی بی اجازه ریست و ... هم بکنی
بای

mamizadeh
شنبه 13 اسفند 1384, 23:46 عصر
سلام
برای لاگ آف و ریست و ... از RunDll استفاده میشه ! حالا کافیه آرگومانی که به Dll مربوطه میفرستی رو بین به جای 3 بذاری 7 ! اونوقت بی اجازه و سریع لاگ آف میشه ! میتونی بی اجازه ریست و ... هم بکنی
بای
با سلام دوست گرامی
چطوری این فایل Rundll را بدست بیاورم.
لطفا بیشتر راهنمایی کنید.
وسوال دیگر اینکه چطوری می تونم صفحه ای را ایجاد کنم که حتی از گیم ها هم بالاتر باشد
یعنی هز کاری اتفاق افتاد این صفحه همیشه آن تاپ باشه البته امکانات خود دلفی واسه گیم ها خوب کار نمی کنه .
با تشکر

mamizadeh
شنبه 13 اسفند 1384, 23:52 عصر
تا هنگامی که نرم افزار های باز مانده در محیط از حالت Working خارج نشوند و پروژه ذخیره نشده باشد پنجره Ending Task رو شما خواهید دید و این بخاطر بسته نشدن بیکباره برنامه و از دست داده اطلاعات شما است ...
اگر می خواهید که پنجره Ending Task نمایش داده نشود باید در گروه پلیسی ویندوز این گزینه رو غیر فعال کنید ( توصیه نمی شود ) ...

یا حق !!!
با سلام دوست گرامی می تونید بفرمایید که در کدام قسمت رجستری باید چی کار کنم
چون در رجستری چند تا ما پالیس داریم

mamizadeh
شنبه 13 اسفند 1384, 23:55 عصر
همون دستور لاگ آفی که "احتمالا" بهتون یاد دادن، یک گزینه Forced هم داره. اگه اونو رو هم فعال کنید، کاربر نمی تونه جلو لاگ آف رو بگیره.
با سلام دستوری که به من آموزش دادند به این صورت
ExitWindows(EWX_LOGOFF,1)

Naficy
دوشنبه 15 اسفند 1384, 09:06 صبح
یه سری به راهنمای ExitWindowsEx بزنید.
EWX_FORCED