PDA

View Full Version : ارور Don't send در هنگام اجرا برنامه در سیستم مقصد

VB.2000
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 08:50 صبح
سلام
من یه برنامه ای ساختم که با ریجستری اول چک میکنه تا ببینه برنامه اجرا شده از قبل رو سیستم مقصد یا نه - اگه اولین بار بود که اجرا میشد یه دستور کپی رو اجرا میکنه
اینا رو گفتم شاید مشکل از اینا باشه ....
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
من برنامم با هیچ مشکلی رو ویندوز خودم(7) اجرا میشه اما وقتی با فلش برنامه رو رو سیستم مقصد اجرا میکنم ارور Don't send میاد ...
ویندوز مقصد هم XP هست
عکس ارورشو نگرفتم اما همین عکسه (از اینترنت پیدا کردم عکس هاشو) فقط آیکن فایل های EXE هم توش هست
اما تقریبا ارورش شبیه به ایناست
اگه میشه کمک کنید:عصبانی++::گریه:

104324104325

VB.2000
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 12:11 عصر
يعني كسي تا حالا به اين ارور بر نخورده؟!

Mani_rf
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 15:25 عصر
اولین احتمال اینه که روی سیستم مقصد .Net Framework نصب نباشه.
اگر هست باید ببینی که برنامه از چه چیزی خارج از برنامه ارتباط برقرار میکنه که به برنامه پاسخ نمیده. مثلا موقع باز کردن کانکشن به دیتابیس اگر نتونه این کار رو بکنه بعضی وقتا این خطا رو میده.

SHD.NET
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 17:20 عصر
برای مدیریت خطاعات از Try Catch Finally استفاده کن، اونوقت اگه ارروری دریافت نکردی بدون مشکل از .Net Freamwork یا سیستم مقصد هستش،

hajalizade
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 17:45 عصر
:ناراحت::خجالت::خجالت::گیج:

VB.2000
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 09:37 صبح
آقا من برنامه رو که 3 تا فرم داشت همه ی فرم هاشو برداشتم . برنامم رو هم الان با فریم ورک 2 نوشتم !!! . از دستور
Try

Catch ex As Exception

برای کپی کردن یه مسیر خاص از سیستم طرف استفاده کردم ...(که تازه اونارو هم همه رو برداشتم بازم همون ارور رو داد)

اشکال از فریم مرک هم نیست چون برنامه های دیگم رو سیستم طرف اجزا میشه ...

VB.2000
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 10:48 صبح
آقا همه ی برنامه هام رو سیستم طرف اجرا میشه !
الان هم رفتم به برنامه ی خیلی ساده (همه ی کد هامو حذف کردم) درست کردم بازم اجرا نشد ... ! (و همین ارورو داد)
تنها کدی که یقین دارم اشکلاش از اونه کدی هست که دو تا فایل EXE. که کنا برنامه هست و خودم ساختمو خودش اجرا میکنه (که اشکال از دو تا برنامه نیست چون اونا به صورت دستی اجرا میشن )
و به احتمال 99.99 % اشکالو از همینه (چون تو لود برنامه این ارور میاد و منم تو لود فرم دستورو نوشتم)
با این کد :
Try
Shell(Application.StartupPath + "\EEEE\SSSS\AAAA\BBBB1\WindowsApplication10.exe")
Shell(Application.StartupPath + "\EEEE\SSSS\AAAA\BBBB2\WindowsApplication10.exe")
Catch ex As Exception

End Try