PDA

View Full Version : ذخیره و نگه داری اسناد یا تصاویر در خارج بانک و یک سوال

mma_ok
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 14:02 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
با راهنمایی بچه های سایت بوسیله این برنامه توانستم فایل های ضمیمه خود را به صورت زیپ شده در یک پوشه خارج از بانک اطلاعاتی ذخیره کرده و دوباره بازیابی کنم
از این کد ها میتوان برای ذخیره کردن هر نوع داده در یک پوشه به صورت پیوست در کنار برنامه اصلی استفاده نمود و با استفاده از این کار از حجیم شدن بیش از اندازه برنامه جلوگیری نمود ضمن اینکه در صورت انتقال فایل برنامه به همراه پوشه پیوست در سایر سیستم ها هم برنامه بدون مشکل کار کرده و همچنان میتوان عملیات ذخیره سازی و نمایش مجدد اطلاعات پیوست را به راحتی انجام داد .
الان میخواستم یک تغییر در برنامه بدن که بتونم پوشه ضمیمه رو در یک سرور قرار بدم و فایل برنامه رو در سیستم دیگه و آدرس هم در برنامه به آدرس پیوست در سرور تغییر داده بشه و نیازی نباشه حتما پوشه پیوست همراه برنامه جابجا بشه اگه با راهنمایی شما این کار انجام بشه میشه یک برنامه سبک تر رو جابجا نمود و اسناد اصلی در پوشه پیوست رو ثابت نگه داشت
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

mma_ok
شنبه 04 خرداد 1392, 12:05 عصر
نمیدونم سوالم شاید نامفهوم بوده یا شاید دوستان قابل ندونستند بهر حال امیدوارم با کمک شما مشکل من حل بشه

mehdi_fiz
شنبه 04 خرداد 1392, 13:21 عصر
سلام دوست عزیز

شما باید مسیر سرور مورد نظر را داخل یک جدول ذخیره کنید و به جای فراخوانی تابع CurrentProject.path مسیر ذخیره شده داخل جدول را فراخوانی کنید و استفاده کنید

و مسیر هم از طریق فرم قابل تغییر باشد که کاربر خودش بتواند مسیر را تغییر دهد

موفق باشید

mma_ok
یک شنبه 05 خرداد 1392, 07:45 صبح
ممنون از پاسخ شما
فراخوانی از جدول رو نمیدونم چطور باید انجام داد ! اگه ممکنه روی نمونه اجرا کنید ممنون میشم .

mma_ok
سه شنبه 07 خرداد 1392, 09:08 صبح
هر جور به فکرم میرسید عمل کردم نشد که نشد .
کسی نمیدونه چه کار باید کرد ؟؟ قاعدتا باید راه حلی داشته باشه