PDA

View Full Version : گفتگو: نرم افزار دفترچه تلفن بامداد (نظرتون درباره این برنامه دفترچه تلفن چیه؟)

اسماعیل ابراهیمی
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 18:19 عصر
با سلام خدمت دوستان
این برنامه رو بنده به کمک آقای سیاوش ابراهیمی از دوستان عزیزم برای شرکت فناوران دانش آسیا تهیه کردیم ...

http://eepersian.ir/wp-content/all-files/programming/csharp/fdasys-splash.jpg

می خواستم لطف کنید و نظرتون رو بگین

چنانچه قابلیتی کم داره یا ایراد داره بفرمایید تا در نسخه های بعدی نرم افزار تصحیح یا اضافه بشه

با احترام اسماعیل ابراهیمی

حجم 3.1 مگابایت
(http://eepersian.ir/wp-content/all-files/programming/csharp/Bamdad-Phonebook.msi)

aradrobo
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 20:56 عصر
خیلی عالی بود . ای کاش هر کدوم جدا جدا می ساختی . خیلی شلوغ پلوغ شده . 2 تا سوال داشتم .
1- فایل ستاپ رو با چه برنامه ای ساختی ؟
2- می توانید سورس را در اختیارمان قرار دهید ؟

mortezasar
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 23:14 عصر
سلام میشه کامپوننت ها و رفرنس های بکار رفته در برنامه رو توضیح بدی ضمنا برنامت از گرافیک خوبی برخورداره!
واقعا کارتون عالی بود خسته نباشید اگه مقدور بود سورس رو هم بذار
mthreat.info
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 00:39 صبح
با سلام خدمت دوستان
این برنامه رو بنده به کمک آقای سیاوش ابراهیمی از دوستان عزیزم برای شرکت فناوران دانش آسیا تهیه کردیم ...

http://eepersian.ir/wp-content/all-files/programming/csharp/fdasys-splash.jpg

می خواستم لطف کنید و نظرتون رو بگین

چنانچه قابلیتی کم داره یا ایراد داره بفرمایید تا در نسخه های بعدی نرم افزار تصحیح یا اضافه بشه

با احترام اسماعیل ابراهیمی

حجم 3.1 مگابایت

لینک دانلود (eepersian.ir/wp-content/all-files/programming/csharp/Bamdad-Phonebook.msi)

با سلام یه سوال :
چرا از سورس برنامتون محافظت نکردید؟
آدم هایی مثل من زیادن که بخوان کد هاتون رو چک کنن! (دلیل مستحکم هم داریم ( اسمش رو نمی برم ولی تو این سایت گرفته بود Spyware پخش کرده بود !!! ))

trustmiracle
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 01:09 صبح
من هرچی میزدم می گفت اطلاعات تکراری است

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:45 صبح
خیلی عالی بود . ای کاش هر کدوم جدا جدا می ساختی . خیلی شلوغ پلوغ شده . 2 تا سوال داشتم .
1- فایل ستاپ رو با چه برنامه ای ساختی ؟
2- می توانید سورس را در اختیارمان قرار دهید ؟

شما لطف دارین
فایل ستاپ با خود ویزوال استودیو
سورس رو خیر ... چون از شرکت کارفرما اجازه اش رو ندارم ولی تکه کد بعضی قسمت ها رو می تونم در اختیار تون قرار بدم

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:46 صبح
سلام میشه کامپوننت ها و رفرنس های بکار رفته در برنامه رو توضیح بدی ضمنا برنامت از گرافیک خوبی برخورداره!
واقعا کارتون عالی بود خسته نباشید اگه مقدور بود سورس رو هم بذار
کامپوننت زیبا سازش که Dev component هست + کامپننت تاریخ شمسی Beh Component واسه تاریخ ها
سورس رو اجازه ندارم بسازم ولی بعضی قسمت ها رو اگه خواستین براتون میزارم

gwbasic
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:46 صبح
به دلیل اتفاقاتی که اخیرا پیش اومد لطف بفرمائید فایل اجرایی برای دانلود نگذارید و سورس کدتون رو قرار بدید و در صورت عدم تمایل، به قرار دادن چند عکس اکتفا کنید.

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:47 صبح
توی باتن جستجو - انتخاب شرطتت اشتباه است.خالی باشه فرم ارور داری

میشه دقیق تر بفرمایید کدوم فرم ؟ همه یا فقط یه فرم ؟

ممنون میشم دقیق تر بفرمایید تا رفع خطا بشه

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:49 صبح
با سلام یه سوال :
چرا از سورس برنامتون محافظت نکردید؟
آدم هایی مثل من زیادن که بخوان کد هاتون رو چک کنن! (دلیل مستحکم هم داریم ( اسمش رو نمی برم ولی تو این سایت گرفته بود Spyware پخش کرده بود !!! ))

توی ذهنم بود که این کار رو انجام بدم ولی به نرم اونقدر برنامه ی مهمی نبود که بخواد محافظت بشه ....
خوشحال میشم در این زمینه چند روش یا برنامه که از همه بهتر هستن رو معرفی بفرمایید

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:51 صبح
من هرچی میزدم می گفت اطلاعات تکراری است

توی کدوم فرم ؟
بسته به فرمی که باهاش کار می کنید تکراری بودن چک میشه .... مثلا توی فرم قرارهای ملاقات اگه "عنوان - تاریخ و ساعت " 2 رکورد مثل هم باشه میگه تکراریه
اگه غیر از این هست بیشتر توضیح بدین تا بررسی بشه
ممنون

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 07:53 صبح
به دلیل اتفاقاتی که اخیرا پیش اومد لطف بفرمائید فایل اجرایی برای دانلود نگذارید و سورس کدتون رو قرار بدید و در صورت عدم تمایل، به قرار دادن چند عکس اکتفا کنید.

بنده تابع قوانین برنامه نویس هستم ولی ممکنه همین برنامه زمینه خلاقیت برنامه نویس های هموطن بشه و همچنین با جواب دادن به عملکرد برخی قسمت ها ممکن هست گره از کار خیلی ها باز بشه

نمونه بارزش که سئوال شده بود همین ایجاد فایل نصبی بود که اگه دوستمون واقعا بخوان مراحلش رو براشون میگم

بنده در خدمتتون هستم

gwbasic
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 08:03 صبح
من به شما اطمینان دارم اما موضوعات رو با هم قاطی نکنیم. طبق قوانین در یک تاپیک یک سوال مطرح می شه. بنابراین شما باید یک هدف در این تاپیک دنبال کنید. حالا این هدف چی هست؟
- دیدن یک نمونه برنامه
- آموزش setup
- دیدن نمونه کد
- نظر در مورد طراحی معماری نحوه کند نویسی و ...
- یا تست برنامه
که البته این آخری چندان با ماهیت این بخش همخوانی نداره

لطفا هدف رو مشخص کنید

اسماعیل ابراهیمی
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 08:08 صبح
تنها هدفم ارزیابی برنامه و در صورت نیاز دوستان پاسخ به سئوالاتشون بود و دیگر هیچ ...

اگه میدونید تاپیک اشتباهی ببندیدش

با احترام

gwbasic
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 08:17 صبح
ببینید منظورتون از ارزیابی چیه؟ ظاهر برنامه یا امکانات برنامه، هر دوی این موارد با قرار دادن چند عکس و بیان ویژگی های برنامه قابل ارزیابی خواهد بود.
در مورد کدتون هم اگر نظری بخواین من خودم شخصا نظر خواهم داد.
این سایت پر است از افرادی که توانایی ها و شعور متفاوتی دارند امیدوارم این موضوع رو در مورد قرار ندادن فایل اجرایی بپذیرید و از من دلخور نشید

mthreat.info
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 14:38 عصر
توی ذهنم بود که این کار رو انجام بدم ولی به نرم اونقدر برنامه ی مهمی نبود که بخواد محافظت بشه ....
خوشحال میشم در این زمینه چند روش یا برنامه که از همه بهتر هستن رو معرفی بفرمایید

http://barnamenevis.org/showthread.php?398004-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-decoder-%DB%8C%D8%A7-decompiler&p=1767934