PDA

View Full Version : وارد کردن ساعت در فیلدی با نوع Datetime در دیتابیس

alibabaei2
یک شنبه 29 اردیبهشت 1392, 20:27 عصر
سلام
در جدولم یک فیلد دارم که از نوع Datetime است
در برنامه یک Calender گذاشتم که تاریخی که کاربر وارد می کنه رو درون این فیلد می ذاره ولی من می خوام کاربر بتونه تو برنامه ساعت رو هم وارد کنه و در اون فیلد تو دیتابیس ذخیره بشه
برای این کار چه باید کرد؟
باید یک TextBox بذارم که ساعت رو وارد کنه؟
در این صورت در CodeBehind چطوری مقدار اون ساعت رو به قسمت Time فیلد دیتا بیس نسبت بدم؟

mehrzad_ali
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 00:54 صبح
اینو چک کن

DateTime dt= DateTime.Now.Date + DateTime.Parse(txtTime.Text);

sasanrstm
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 01:47 صبح
سلام دوست خوبم من منظورت رو متوجه نشدم که اصلا چرا می خوائی اینکارو بکنی میخوا ئی ساعت رو کاربر خودش وارد کنه چرا از خود سیستم ساعت و تاریخ رو نمیگیری من تو یه دگمه این کده ارو قرار دادم که تاریخ رو میگیره ساعت رو هم خود کاربر دستی وارد میکنه در نهایت تو یه لیبل نشون میده شما اگه خواستی تو یه متغییر ذخیره کن بعدش اون متغیر رو تو بانکت ذخیره کن فیلد دیتابیس رو هم nvachar بزار

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
DateTime b = DateTime.Now;
string d = b.ToString("yyyy MM dd");
Label1.Text = d + "\t" + "\t" + TextBox1.Text.ToString();
}

alibabaei2
دوشنبه 30 اردیبهشت 1392, 19:44 عصر
سلام دوست خوبم من منظورت رو متوجه نشدم که اصلا چرا می خوائی اینکارو بکنی میخوا ئی ساعت رو کاربر خودش وارد کنه چرا از خود سیستم ساعت و تاریخ رو نمیگیری من تو یه دگمه این کده ارو قرار دادم که تاریخ رو میگیره ساعت رو هم خود کاربر دستی وارد میکنه در نهایت تو یه لیبل نشون میده شما اگه خواستی تو یه متغییر ذخیره کن بعدش اون متغیر رو تو بانکت ذخیره کن فیلد دیتابیس رو هم nvachar بزار

protected void Button1_Click(object sender, EventArgs e)
{
DateTime b = DateTime.Now;
string d = b.ToString("yyyy MM dd");
Label1.Text = d + "\t" + "\t" + TextBox1.Text.ToString();
}

به این خاطر که می خوام کاربر ساعت انجام یک کاری را وارد کنه، الزاماً اون زمان ، زمان کنونی خود سیستم نیست