PDA

View Full Version : سوال: در مورد پیدا نشدن فرم وب سوال دارم

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 10:24 صبح
سلام دوستان عزیز در مورد اینکه ما یک کلاس داریم مثلا کلاس یوزر بعد داخل باتن میخواییم نمونه سازی ازش
کنیم اصلا فرم پیدا نیست منظورم داخل کدهای پیشنهادی داخل (intelicense) اگه درست نوشته باشم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :افسرده:

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 11:29 صبح
کسی نیست منتظرم

ahmad156
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 11:43 صبح
سوالتون خیلی مبهمه.
حدس میزنم شما کلاس که تعریف property و method ها رو public تعریف نکردین

علی متقی پور
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 11:44 صبح
سلام دوستان عزیز در مورد اینکه ما یک کلاس داریم مثلا کلاس یوزر بعد داخل باتن میخواییم نمونه سازی ازش
کنیم اصلا فرم پیدا نیست منظورم داخل کدهای پیشنهادی داخل (intelicense) اگه درست نوشته باشم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین :افسرده:

سلام
فرمت را public کن بعد اسمش رو با دقت بنویس (که غلط نباشه) بعد خود ویژوال استدیو بهت میگه که چه چیزی را باید یوزینگ کنی تا فرمت را ببینی

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 12:20 عصر
ممنون دستتون درد نکنه

ahmad156
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 12:35 عصر
دکمه ای هست به نام "تشکر کردن":لبخندساده:

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 12:55 عصر
قربونت عجله داشتم یادم رفت ببخش:قلب:

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:02 عصر
سلام و خسته نباشید کلاسای من public هست داخل کلاسای دیگه دیده میشه ولی داخل وب فرم مثلا داخل باتن دیده نمیشه که بتونم نمونه سازیش کنم بعدشم کلاسم داخل پوشه app_Code با تشکر از دوستای عزیز:متفکر:

علی متقی پور
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:59 عصر
دوست خوبم به سه دلیل یه شی دیده نمیشه:

1. در اون اسکوپ قرار نداره. یعنی حوزه تعریفش اونجا نیست
2. آدرس مربوط بهش یوزینگ نشده باشه
3. محل تعریفش اونجا نیست (نادر است ) مثلا اگر بنویس string بعد از اون سیستم منتظر یه نام از توست و طبیعتا دوباره نمیاد به تو پیشنهاد بده که بنویس int.

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 14:58 عصر
احتمالا مربوط به using هستش میشه بیشتر راهنمایی کنین خیلی برام مهمه پروژم همین طوری مونده از اینکه به سوالام توجه میکنین ممنونم:گیج:

علی متقی پور
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 17:09 عصر
خواهش عزیزم
من همون اول عرض کردم اگر شما املای اون شی یا کلاس رو درست بنویسی بفرض اگر یوزینگ لازم داشته باشه خود ویژوال استیدو پیشنهادش رو میده. به این صورت که زیر یه خط آبی کوچیک میکشه و یه علامتی میاد که روش که کلیک کنی تموم راه های پیشننهادی VS میاد که اگر یوزینگ جزئش هست باید انتخاب کنی. دقت کن که اگر یوزینگ نبود بقیه گزینه ها رو الکی نزنی.

merlin425
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 20:17 عصر
آقا این مشکلی نیست ولی بدجوری منو پیچونده این ارور رو میده قسمت ارور لیست
Error 1 The type or namespace name 'XCls_User' could not be found (are you missing a using directive or an assembly reference?) C:\Users\Victory\Documents\Visual Studio 2012\Projects\WebApplication2\WebApplication2\Defa ult.aspx.cs 76 13 WebApplication2

علی متقی پور
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 20:32 عصر
خب این داره میگه پیداش نمیکنه دیگه. حرف مهمی نزده. تنها شما هستی که میتونی بفهمی چرا پیداش نمیکنه. ما که اینجا سولوشن رو نداریم. ولی مطمئن باش یه بی دقتی کویک داری میکنی. اصولا یانجور مشکلات مشکلات خاضی نیستن که نیاز به تخصص داشته باشن.