PDA

View Full Version : دريافت كد فعالسازي نرم افزار از وبسايت

فرزند كعبه
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 12:46 عصر
سلام دوستان
من خيلي وقته اي اس پي كار نكردم يعني قبلا تا حدودي بلد بودم
بخوام يه وبسايت بزنم كه بتونم توش نرم افزارم تبليغ كنم و بشه يه قسمت براي دريافت كد فعالسازي برنامه تعريف كرد با اي اس پي دردسر داره؟ يعني يه قسمت بزارم كه كد سيستمي و سريال رو وارد كنه و بعد كد فعالسازي به ايميلش ارسال بشه
با ورد پرس چطور؟ همچين امكاني هست؟

s.hoseinpoor
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:19 عصر
تا جایی که بلدم با ورد پرس نمیشه نمیگم اونجاشو با پی اچ پی بنویسی!
اما با دات نت میشه راحت نوشت... کار بدون زحمت حاصل نمیشه

فرزند كعبه
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:42 عصر
با دانت نت چطور ميتونم اضافه كنم؟
در كل وردپرس مشكلي نداره كه؟ يعني چيزي كم نداره براي يه وبسايت؟ يا با همون ASP.NET بزنم بهتره؟

mohammad kafiyan
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:48 عصر
بستگی به اون محصول شما داره
شما که داری برای محصولتون به اینصورت عمل می کنید پس بهتره وقت بگذارید و طراحی کنید فرقی هم نمی کنه phpیا asp

s.hoseinpoor
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 13:49 عصر
با دانت نت چطور ميتونم اضافه كنم؟
در كل وردپرس مشكلي نداره كه؟ يعني چيزي كم نداره براي يه وبسايت؟ يا با همون ASP.NET بزنم بهتره؟-

همون مراحلیو که گفتی بذار و پردازش های لازم رو انجام بده.حالا روش های تولید کد براساس کد یکتایی که از هرکاربر میگیری وبش کد فعالسازی میدی... الگوریتمهای زیادی داره خودتم میتونی تولید کنی.

ببینید شما با Asp.net تفریبا هرسایتی میتونید تولید کنید... همینطور با پی اچ پی. اما ورد پرس یه cms هست و فک میکنم محدودیتهایی داره و سایتو در حد خودش میتونی تولید کنی

فرزند كعبه
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 14:24 عصر
مشكل اينجاست ASP زياد يادم نيست الته اون موقع هام اونقدر تسلط نداشتم
يه PDF كاربردي يا آموزش جموجور سراغ داريد كه سريع بخونمشو كارم راه بيفته؟

tree1371
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 14:28 عصر
عزیز با وردپرس میشه با asp میشه با جوملا میشه . برای هر ککدوم باید ابزارش رو بنویسی و تهیه کنی .

فرزند كعبه
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 22:15 عصر
دوستان كسي نميتونه يه مرجع يادآوري و قوي به من معرفي كنه؟ پي دي افي چيزي كه از اول تا آخر كامل باشه اما مختصرو مفيد
بعد من mvc كار نكردم براي راه افتادن كارم اين رو هم بايد ياد بگيرم؟ ميشه در موردش توضيح بديد؟
تشكر

s.hoseinpoor
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 03:03 صبح
برای شروع Asp.net توصیه می کنم به اینجا بری» http://how2learnasp.net

برای خود asp هم برو w3schools.com

zerocool151
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 03:50 صبح
به وردپرس و اینا ربطی نداره ، شما کار با db و یکم Asp بلد باشی در همین حد که میخوای کارت راه میوفته