PDA

View Full Version : تبریک به آقای امیری و تشکر از آقای صادقیان

New Account
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 19:48 عصر
ضمن سلام

تبریک میگم خدمت آقای امیری , مدیریت جدید تالار اکسس

و تشکر بسیار ویژه میکنم از جناب آقای صادقیان

موفق باشید

saeed1234n
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 20:49 عصر
با سلام
بنده هم به نوبه خودم مدیریت جناب آقای امیری را به ایشان و دیگر دوستان تالار تبریک میگم
امیدوارم شاهد تغییراتی اساسی در تالار باشیم
با امید موفقیت و سلامتی روز افزون برای جنابعالی .

alirezabahrami
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 22:44 عصر
ضمن سلام
بنده هم شخصاً این انتصاب شایسته را خدمت دوست بزرگوارم جناب آقای امیری عزیز و اعضاء تالار اکسس صمیمانه تبریک عرض می نمایم ؛ امیدوارم تحت مدیریت هوشمندانه و قاطع این عزیز شاهد ایجاد محیطی صمیمی و به از هرگونه حاشیه و ارتقاء سطح کیفی این تالار باشیم .
باآرزوی موفقیت روزافزون برای همه

hamid-nice
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 22:47 عصر
با سلام
خدمت جناب امیری که نه (چون مسولیت همیشه بار سنگینی به همراه می آورد تا شوق و نشاط کاذب ) بلکه خدمت کاربران سایت تبریک عرض می کنم جهت اینکه جناب امیری عضوی بسیار فعال بودند و این یک فاکتور مهم در انتخاب مدیر تالار محسوب می شود و اینکه جناب امیری در گذشته انسانی پابند اخلاق و حسن رفتار و گفتار ، نشان داده اند که از حاشیه و حاشیه روی هایی بی ربط به موضوع تاپیک ها که تاپیک ها را به بی هودگی می کشاند ، به دور می ماندند و همین مساله نشان دهنده مخالفت ایشان با چنین مسائلی است که یک مسله مهم در داشتن یک تالار هدفمند و پاک ، محسوب می شود و فاکتوری مهم برای موفقیت و مدیریت تالار محسوب می شود
از مدیران قبلی هم تشکر فراوانی دارم و انشالله هر کجا هستند موفق باشند ، زیرا در مجموع ، تالار اکسس را به جز مواردی ، کم حاشیه و مفید دیدیم که انشالله آنها هم با همکاری خوب جناب امیری و حضور فعالشان، که به جمع مدیران تالار اکسس پیوستند به کل برطرف خواهد شد که انشالله شاهد تالاری مفیدتر ، بی حاشیه و درنتیجه مثبت تر و روبه رشدتری باشیم .

با تشکر از پذیرش این امر مهم از سوی جناب امیری

abdoreza57
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 23:06 عصر
سلام

با انتخاب شايسته جناب اميري به عنوان مدير بخش و اينكه با وجود ايشون همكاري و همفكري اساتيدي همچون پيروزمهر و ...قطعا تو تالار حفظ شده و به رونق و كارايي اون خواهد افزود . لذا حيفم اومد خرسندي خودم را ابراز نكنم !

اميدوارم با اين مسوليت بزرگ قدمهاي ارزشمندي در تعالي اعضاي تالار برداريد

موفق و در پناه حق باشيد

Abbas Amiri
سه شنبه 31 اردیبهشت 1392, 23:31 عصر
با سلام حضور محترم اعضای تالار اکسس

ضمن تشکر از ابراز لطف دوستان وحمایتهایشان ، همچنین قدردانی از مدیران پیشین که هرچند در یکی دوسال اخیر بسیار کم فروغ بودند ، و در زمان درخشیدنشان خدمات ارزنده ای به این تالار ارائه کردند.

با توجه به مسئولیت محول شده احتمالا در پاسخ گویی به تاپیک ها ، مختصری کاهش وجود خواهد داشت که سعی میکنم اینطور نباشد .

نکته ای که باید عرض کنم در مسئولیت محوله که بنابر قوانین سایت بایستی انجام شود ، نسبت به عملکرد مدیران قبل فعالیت بیشتری خواهم داشت و این در نهایت به نفع مجموعه کاربران تالار و احتمالا به ضرر

متخلفان اندک اینجاست .

هرچند این تخلفات جملگی به دلیل عدم نظارت بر عملکرد اعضا در اینجا نهادینه شده و احتمالا با چند بار تذکر ، حذف و یا قفل کردن تاپیک به روند عادی برخواهد گشت .

پس برای اینکه سریعتر در بهبود و کارایی این فروم پیش برویم خواهشمندم یکبار دیگر قوانین تالار را مرور کرده و سعی در رعایت مفاد آن کنیم . تا احتیاج به تذکر ویا برخوردبوجود نیاید .

دوستدار همه شما عباس امیری

wolfstander
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 12:18 عصر
سلام
با تشکر از آقای قربانی که در خیلی از سوالات راهنمای دوستان بودن
امیدوارم که همون پویایی کماکان ادامه داشته باشه
موفق باشید

G.hemati
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 22:40 عصر
با سلام
من هم به نوبه خودم انتخاب شایسته و هوشمندانه جنابعالی رو بعنوان مدیر تالار ، صمیمانه تبریک میگم

امیدوارم شاهد درخشش و موفقیت روز افزون شما در این تالار باشیم

RESMAILY
شنبه 04 خرداد 1392, 18:19 عصر
به نام خدا
باسلام و تبريك به آقاي اميري و والسلام و تشكر از زحمات برادر عزيزمان آقاي قرباني. من كه از هردوي اين عزيزان چيزها ياد گرفته ام.
من علمني حرفا، فقد صيروني عبدا
وتشكر از اقا نبيل پيروزمهر كه زود متوجه اين خبر شد و همه را خبر فرمود.

babak_1a
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 10:20 صبح
با سلام

بنده هم به نوبه خودم به آقاي اميري انتصاب شايسته شان را تبريك عرض نموده و تشکر بسیار ویژه میکنم از جناب آقای صادقیان

با امید موفقیت و سلامتی روز افزون براي اين دو عزيز.

laia56
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 13:24 عصر
با سلام خدمت اساتید و دوستان محترم
با عرض تبریک به جناب آقای امیری و تشکر فراوان از خدمات مدیران این تالار
امیداست با وجود مسئولیت جدید همچنان حضور گرم جنابعالی را در کنار خود احساس کنیم

alinoori76
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 16:13 عصر
منم تبریک و تشکر عرض میکنم

emami.sie
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 08:28 صبح
مردم اغلب بي انصاف , بي منطق و خود محورند , ولي آنان را ببخش .
اگر مهربان باشي تو را به داشتن انگيزه هاي پنهان متهم مي کنند , ولي مهربان باش .
اگر موفق باشي دوستان دروغين ودشمنان حقيقي خواهي يافت , ولي موفق باش .
اگر شريف ودرستکار باشي فريبت مي دهند , ولي شريف و درستکار باش .
آنچه را در طول ساليان سال بنا نهاده اي شايد يک شبه ويران کنند , ولي سازنده باش .
اگر به شادماني و آرامش دست يابي حسادت مي کنند , ولي شادمان باش .
نيکي هاي درونت را فراموش مي کنند , ولي نيکوکار باش .
بهترين هاي خود را به دنيا ببخش حتي اگر هيچ گاه کافي نباشد .
ودر نهايت مي بيني هر آنچه هست همواره ميان "تو و خداوند" است نه ميان تو و مردم
دکتر علي شريعتي (اقتباس از وبلاگ یکی از دوستان)

تبریک بخاطر این انتصاب بجا... و امید آنکه بتونیم قدردان زحمات این عزیزان باشیم...
یا علی