PDA

View Full Version : سوال: درست کار نکردن لینک منو

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 11:04 صبح
سلام
من دو تا مسترپیج دارم ( گالری و مستر اصلی)که هر دو تاش تو منو ها مشترک هستند اما بنده متفاوتی دارند
سه تا هم صفحه دارم به نام های عضویت و صفحه اصلی ( از مسترپیج اصلی ) و صفحه گالری عکس (از مسترپیج گالری) خوب من تو هر 2مسترپیج آدرس صفحه لاگین رو درست دادم وقتی تو صفحه اصلی منوی عضویت کلیک میکنم درست کار میکنه اما وقتی از صفحه گالری عکس (که مسترپیج متفاوتی با صفحه لاگین دار) منوی عضویت کلیک میکنم اول به صفحه اصلی میره بعد دوباره که روی عضویت کلیک کردم میره به صفحه عضویت

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 11:05 صبح
یادم رفت همه تو یک مسیر قرار دارن

monire.6767
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 15:36 عصر
لینک های بالای صفحه را چک کنید اون لینکی که انتخاب مستر را مشخص میکند

aebrs@yahoo.com
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 15:58 عصر
یادم رفت همه تو یک مسیر قرار دارن

اول که آدرس دهی منو در صفحه گالری را بذارید فکر کنم در آن اشکال وجود داشته باشد.
دوم من هم متوجه شده ام ( البته خیلی دقت نکرده ام که چرا) در مستپیج دوم نوع آدرس دهی با مسترپیج اول متفاوت است و باید با یکی یا دوتا ../../ آنرا اصلاح نمود
سوم برای اجتناب از این موضوع می توانید یک تابع GetUrl یا شبیه آن در صفحه کد بنویسید و همه آدرسهایتان را بر اساس آن اصلاح کنید. در این تابع شما مسیر کامل را تولید می کنید و به شی روی html برمیگردانید تا چه به صورت محلی و چه بر روی اینترنت همیشه آدرس کامل را داشته باشید
موفق باشید
نمونه فراخوانی کد

<a href=<%=GetUrl("App_Main/Manager/Login/Default.aspx")%> ><div class="login"></div></a>

نمونه تابع :

protected string GetUrl(string Matn)
{
string Masir = Request.Url.Scheme + "://" + Request.Url.Host + "/";
if (Request.Url.AbsoluteUri.Contains("localhost"))
Masir = Request.Url.Scheme + "://" + Request.Url.Host + ":" + Request.Url.Port + "/Code/";
return Masir + Matn;
}

r_s1389@yahoo.com
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 20:00 عصر
میشه یکم کد رو توضضیح بدین و بگین که کجا کد رو استفاده کنم