PDA

View Full Version : اتصال دیتابیس به پروژه

naserzadeh
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 21:48 عصر
با سلام من تعدادی سایت آماده با دیتابیس دانلود کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم خطا میده ول یسایتهایی که دیتابیس هعمراشون نیست به درستی اجرا میشن توی ASP دیتابیسو چجوری به سایت اتصال بدم

zerocool151
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 22:38 عصر
توی webconfig باید connectionstring اضافه کنی
بسته به proviedr ی که استفاده میکنی متفاوته
یکم Search کنی راحت پیدا میکنی

naserzadeh
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 20:37 عصر
من وقتی میخوام اجرا کنم این پیغامو میده
Server Error in '/web_Institute' Application.

Could not load file or assembly 'UserLocation.DLL' or one of its dependencies. Invalid access to memory location. (Exception from HRESULT: 0x800703E6)

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 23:31 عصر
مثلا برو سایت Somee.com اول ثبت نام کن بعد یک صفحه مدیریت برات میاره از گزینه Fillmanager پروژه ات رو اونجا آپلود کن اما بدون پایگاه داده
بعد میگه که قبل از اینکه یک پایگاه داده درست کنی میگه یک لاگین درست کن بعد میری یک پایگاه داده درست میکنی که اون منوی Attah file برات باز میشه پایگاه داده رو آپلود و یک کانکشن بحت میده تمامی کانکشن هات رو به اون تغییر بده حتی تو فای وب کانفیگت.

اگه بازم متوجه نشدی بگو تا یکم واضح تر بگم

parvizwpf
جمعه 03 خرداد 1392, 00:22 صبح
اگه کد بزارید بهتر میشه تصمیم گیری کرد.

naserzadeh
جمعه 03 خرداد 1392, 00:43 صبح
مثلا برو سایت Somee.com اول ثبت نام کن بعد یک صفحه مدیریت برات میاره از گزینه Fillmanager پروژه ات رو اونجا آپلود کن اما بدون پایگاه داده
بعد میگه که قبل از اینکه یک پایگاه داده درست کنی میگه یک لاگین درست کن بعد میری یک پایگاه داده درست میکنی که اون منوی Attah file برات باز میشه پایگاه داده رو آپلود و یک کانکشن بحت میده تمامی کانکشن هات رو به اون تغییر بده حتی تو فای وب کانفیگت.

اگه بازم متوجه نشدی بگو تا یکم واضح تر بگم
ممنون میشم اگه بگین

r_s1389@yahoo.com
جمعه 03 خرداد 1392, 01:16 صبح
آهان ببخش الان منظورت رو فهمیدم

اگه روی دیتابیس دابل کلیک کنی پایگاه داده باز میشه بعد باید تمامی کانکشن های برنامه ات رو تغییر بدی
خوب حالا چجوری این کار رو انجام بدی که توصیه میکنم بری خودت یه برنامه بنویسی که مثلا اطلاعات رو به دیتابیس اضافه کنه بعد از اون متوجه میشی چه کار باید بکنی
SqlConnection con = new SqlConnection("data source=(local);initial catalog=db;integrated security=true;");
SqlCommand cmd = new SqlCommand("insert into T2 (name,fname) values (@name,@fname)", con);
cmd.CommandType = CommandType.Text;

cmd.Parameters.AddWithValue("@name", textBox1.Text);
cmd.Parameters.AddWithValue("@fname", textBox2.Text);

con.Open();
cmd.ExecuteNonQuery();
con.Close();

using System.Data.SqlClient;

بازم میگم بری یکم در این مورد مطالعه کنی متوجه میشی

r_s1389@yahoo.com
جمعه 03 خرداد 1392, 01:22 صبح
مشکلی بود بازم بپرس