PDA

View Full Version : حرفه ای: اضافه نمودن کریستال ریپورت 10 به فایل نصب برنامه

helpsos
جمعه 03 خرداد 1392, 17:50 عصر
سلام
چطوری میشه فایل setupی ساخت که کریستال ریپورت 10 را هم نصب کند؟
یا اصلاً نیازه در برنامه ای که گزارشات با کریستال ایجاد شده بر روی سیستم دیگه ای که قراره برنامه اجرا بشه کریستال را هم نصب کنیم؟
(کریستال=crystal report 10)

m.4.r.m
جمعه 03 خرداد 1392, 21:25 عصر
از برنامه های نصب کننده استفاده کنی خودش این قابلیت رو داره مثل Setup Factory , Install Sheild

helpsos
جمعه 03 خرداد 1392, 23:19 عصر
از برنامه های نصب کننده استفاده کنی خودش این قابلیت رو داره مثل Setup Factory , Install Sheild

ممنون از توجهتون
میشه دقیق بگید که داخل Install Sheild چطوری باید این کار را انجام بدهم؟

m.4.r.m
شنبه 04 خرداد 1392, 15:22 عصر
موقعی که می خوای پکیج رو نهایی کنی و تولید کنی ازت می خواد برنامه های کمکی که باهاش نصب بشن انتخاب کنی که کریستال هم جز همون ها هست .

helpsos
یک شنبه 05 خرداد 1392, 08:05 صبح
موقعی که می خوای پکیج رو نهایی کنی و تولید کنی ازت می خواد برنامه های کمکی که باهاش نصب بشن انتخاب کنی که کریستال هم جز همون ها هست .
اگه میشه لطفا دقیق بگید کدام مرحله از install shild این اتفاق می افته و
دقت شود که من می خوام کریستال ریپورت 10 را به برنامه اضافه کنم نه نسخه 8.5 که خود install shild داره.
اگه میشه با گرفتن عکس از این مرحله ای که می گید ، راهنمایی نمایید
با تشکر:تشویق::تشویق::تشویق:

m.4.r.m
یک شنبه 05 خرداد 1392, 12:31 عصر
برو اینجا یاد بگیر دوست عزیز یه جست و جو کوچیک بزن مرسی
http://forum.majidonline.com/threads/63544-setup-InstallShield

helpsos
یک شنبه 05 خرداد 1392, 16:57 عصر
برو اینجا یاد بگیر دوست عزیز یه جست و جو کوچیک بزن مرسی
http://forum.majidonline.com/threads/63544-setup-InstallShield

سلام
عزيز من همه اينا رو ديدم ولي هيچ كدام حرف تازه اي برا گفتن نداشتن.

و
مشكل ما همچنان باقي است. شما اگه اين كار را انجام داده اي خوب به ما هم ياد بده:ناراحت::افسرده::افسرده:

BZToosi
جمعه 22 فروردین 1393, 08:00 صبح
سلام دوست عزیز
برای نمایش گزارش ها در سیستم مقصد نیازی به نصب برنامه کریستال ریپورت نیست، اگه از InstallShield برای ساخت برنامه نصب استفاده می کنی کافیه Runtime کریستال ریپورت 10 را بعنوان یک Prerequisites به InstallShield معرفی کنی تا همراه با نصب برنامه اون رو نصب کنه.

zahzah
چهارشنبه 07 خرداد 1393, 15:49 عصر
آقا راست میگه هیچ جا درست راهنمایی نکرده بودن

من الآن دو ساله هرچی ستاپ می سازم بدون کریستال ریپورته روی سیستم کاربر بهش گفتم کریستال رو هم نصب کنه

دوست عزیز اگه امکانش هست راهنمایی کن دیگه خسته شدم از بس تاپیکها رو زیر و رو کردم