PDA

View Full Version : سوال: طریقه گداشتن سایت asp.net بر روی هاست

aliakbariaa
شنبه 04 خرداد 1392, 20:55 عصر
سلام دوستان
دوستان من یک سایت طراحی کرده ام می خواهم یک دامین بگیرم و سایتم را آپلود کنم چگونه سایتم رو آپلود کنم لطفا راهنمایی کنید.

mehrzad_ali
شنبه 04 خرداد 1392, 21:17 عصر
http://barnamenevis.org/showthread.php?267021-Upload-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-Asp.net-%D9%88-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87-MSSQL-%D8%AF%D8%B1-Host-(%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%A7%D9%84-%D8%AA%DA%A9%D9%85%DB%8C%D9%84)

vistacali
یک شنبه 05 خرداد 1392, 00:09 صبح
خلاصه و مفید بخوام بگم میری تو هاست و اپ میکنی

forestasphalt
یک شنبه 05 خرداد 1392, 10:18 صبح
معرکه گفتی:بامزه:

monire.6767
یک شنبه 05 خرداد 1392, 12:17 عصر
سلام
ابتدا سایتتونو تو محیط ویژوال از منو bulid/publishپابلیش میکنید تویه یه پوشه ذخیره میکنید محتوای پوشه رو زیپ میکنید در هاست که خریداری کردین دقیقا در پوشه که اسم دامنه تو است این فایل زیپ رو اپلود کرده بازش میکنید حالا اگه دیتابیسم دارید برای اونم باید یه تغییراتی بدید اگه خواستید بپرسید بگم موفق باشید

shima and pariya
یک شنبه 19 خرداد 1392, 11:46 صبح
منيره مممنونم از جوابت .من از EXPRESS استفاده ميكنم .هاست هم گرفتم.داخل يه كلاس كانكشن استرينگم ذخيره شده.چه تنظيماتي نياز دارم براي ارتباط ديتابيس و كجا و در چه فولدري بزارم؟

صباح فتحی
یک شنبه 19 خرداد 1392, 13:28 عصر
لطفاقبل ازسوال کردن توی فروم سرچ کنید

shima and pariya
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:43 عصر
اقاي فنحي سرچ كرديم ولي شايد بسته به نيازمون مطلب پيدا نكرديم.من از Expressاستفاده كردم اگثر سايتا پشتيباني نميكنن.يا كانكشن استرينگم توي كلاس تعريف شده كه متاسفانه آموزش پيدا نكردم

shima and pariya
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:59 عصر
واسه من اين اررور رو نشون ميده .فك ميكنم تنظيماتشو انجام دادمچ
105307
http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

forestasphalt
یک شنبه 19 خرداد 1392, 15:21 عصر
اقاي فنحي سرچ كرديم ولي شايد بسته به نيازمون مطلب پيدا نكرديم.من از Expressاستفاده كردم اگثر سايتا پشتيباني نميكنن.يا كانكشن استرينگم توي كلاس تعريف شده كه متاسفانه آموزش پيدا نكردم
منظورتون sqlexpress هست؟
چرا از دیتابیستون اسکریپت نمیگیرید و بعد آپلود کنید؟
مگه کانشکن استرینگ شما در webconfig نیست؟
اگه توی کلاس هم تعریف کردی خب کانکشن استرینگ داخل کلاس رو عوض کن !منظورم اینه که دنبال چه آموزشی هستید؟

forestasphalt
یک شنبه 19 خرداد 1392, 15:23 عصر
فایل وب کانفینگ رو بذار تا بیشتر بتونن راهنمایی کنن

صباح فتحی
یک شنبه 19 خرداد 1392, 16:07 عصر
سلام.
ببینید اگه هاست میزبان تون R2ساپورت کنه اکسپرس هم ساپورت میکنه من خوم امتحان کردم مشکلی نداره پس.
کانکشن استرینگو توکلاس سیو نکنید .چون اگه یوزر دیتابیس یااسمَشو تغییربدید باید از اول publishشه.توی web.config بزارید.
پست اقای chabok روببینید توسایت هست.

shima and pariya
یک شنبه 19 خرداد 1392, 20:29 عصر
مرسي
اينم wbconfig

<?xml version="1.0"?>
<!--
For more information on how to configure your ASP.NET application, please visit
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=169433
-->
<configuration>
<connectionStrings>
<add name="ApplicationServices" connectionString="Data Source=.\SQLExpress;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=Database.mdf"
providerName="System.Data.SqlClient" />
<add name="ConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLExpress;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=Database.mdf"
providerName="System.Data.SqlClient" />
</connectionStrings>
<system.web>
<compilation debug="true" targetFramework="4.0"/>
<authentication mode="Forms">
<forms loginUrl="Login.aspx"></forms>
</authentication>

</system.web>
<system.webServer>
<modules runAllManagedModulesForAllRequests="true"/>
</system.webServer>
</configuration>