PDA

View Full Version : گفتگو: فایل setup از پروژه

ragbar1
شنبه 04 خرداد 1392, 21:19 عصر
با سلام
من برنامه ای نوشتم به زبان سی شارپ و با sqlservewr2008 نسخه اصلی نه اکسپرس
برنامه به طور کامل کار میکنه من ازش فایل نصبی گرفتم در ویژوال استودیو و فایل های اس کیو ال اکسپرس و دات نت فریم ورک بهش ضمیمه کردم زمانی که این برنامه روی سیستم میزبان دیگری بردم نصب کردم خطا داد فکر کنم به دلیل این بوده باشه که من برنامه را با اس کیوال نسخه اصلی نوشتم ولی بنده در هنگام گرفتن فایل نصبی اس کیوال اکسپرس رو ضمیمه کردم ایا راهی وجود داره که بتوان این مشکل روی سیستم های دیگه نصب کنم بدون اینکه نیاز به نصب خود اس کیوال باشه یا برنامه setupساز دیگری هست که بتونه این مشکل حل کنه؟اگه راهی احیانا نداشته باشه به نظر شما نوشتن با پایگاه داده اکسس و زبان سی شارپ چطوریه؟ممنون میشم اگه کمکم کنید

مهدی هادیان2
شنبه 04 خرداد 1392, 21:55 عصر
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام
دقیقا نمی دونم ولی فکر میکنم اگه کانکشن استرینگ رو به SQLEXPRESS تغییر بدید؛ فکر نمیکنم مشکل دیگه ای وجود داشته باشه.

اگه راهی احیانا نداشته باشه به نظر شما نوشتن با پایگاه داده اکسس و زبان سی شارپ چطوریه؟
به نظرم بستگی به شرایط شما داره:
اکسس سبکتر و کار با اون راحت تره ولی از طرفی خیلی از کارهایی که در SQL میشه انجام داد در اکسس نمیشه.
اکسس در ذخیره تعداد رکوردها نسبت به SQL محدودیت داره.
موفق باشید.

ali.bahrami
یک شنبه 05 خرداد 1392, 00:04 صبح
طبق گفته دوستمون بستگی به کار شما داره اگر حجم اطلاعات بالا و دسترسی زیاد به بانک هست بهتره از sql استفاده بشه. در مورد شما فقط مشکل از کانکشن استرینگ هست.

ragbar1
دوشنبه 06 خرداد 1392, 16:33 عصر
با سلام
با تشکر شما دوستان از جوابی که دادید این connection string از کجا میشه در sql نسخه اصلی بدست آورد میتونین بیشتر توضح بدین

csharpdoost
دوشنبه 06 خرداد 1392, 17:27 عصر
بهتر بود پیغام خطا رو چک میکردید که چی بوده یا اینکه متن پیغام رو اینجا بذارید تا دوستان راهنمایی کنن. چه از نسخه اصلی و چه از اکسپرس استفاده کنی نیازی به نصب sql در سیستم های دیگر نیست. چون بانکی رو که برنامه باهاش ارتباط داره ضمیمه برنامه می باشد(البته امیدوارم که ضمیمه کرده باشی).

ragbar1
دوشنبه 06 خرداد 1392, 23:10 عصر
با سلام
با تشکر از جوابتون
مطمئنید این حرفی رو که میگید؟؟با اینکه دیتابیس هیم ضمیمه شده بودن خطا میداد که نمیتونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه من دلیلش نفهمیدم

ali.bahrami
سه شنبه 07 خرداد 1392, 00:06 صبح
بهتر بود پیغام خطا رو چک میکردید که چی بوده یا اینکه متن پیغام رو اینجا بذارید تا دوستان راهنمایی کنن. چه از نسخه اصلی و چه از اکسپرس استفاده کنی نیازی به نصب sql در سیستم های دیگر نیست. چون بانکی رو که برنامه باهاش ارتباط داره ضمیمه برنامه می باشد(البته امیدوارم که ضمیمه کرده باشی).

دوست عزیز فکر نکنم اینجوری که شما میگید باشه چون تحت هر حالتی حداقل یک نسخه از sql باید روی سیستم مشتری نصب باشه بدون sql که نمیشه!!!!!!

majid.gymnast
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 11:13 صبح
سلام
شاید لینک زیر بدردتون بخوره
http://pgar.ir/index.aspx?id=7