PDA

View Full Version : عدم پیشتیبانی دات نت 4.5 و ویندوز XP

jblaox
شنبه 04 خرداد 1392, 22:35 عصر
سلام همانگونه که میدونید دات نت 4.5 اصلا از XP پشتیبانی نمیکنه !!!

آیا راهی وجود دارد که با استفاده از ان برنامه های که با دات نت 4.5 مینویسم بتوانیم در XP اجرا کنیم ،

البته بی خیال روش های virtualbox و vmware و ...

FastCode
شنبه 04 خرداد 1392, 23:21 عصر
برای ۴ راه های امنتر هست ولی برای ۴.۵ بهتره که از http://mono-project.com/Download استفاده کنید.ممکنه اولش یک مقدار به مشکل بخورید ولی راحت رفع میشه.

jblaox
یک شنبه 05 خرداد 1392, 10:12 صبح
برای ۴ راه های امنتر هست ولی برای ۴.۵ بهتره که از http://mono-project.com/Download استفاده کنید.ممکنه اولش یک مقدار به مشکل بخورید ولی راحت رفع میشه.

سلام متشکرم از پاسخ شما.

متوجه منظور شما نشدم : "برای ۴ راه های امنتر هست"

FastCode
یک شنبه 05 خرداد 1392, 10:18 صبح
دات نت ۴.۵ خیلی سخت روی xp نصب میشه.(من کردم) ولی اگر ۴ رو نصب کنید اطمینان بیشتری هست که کار کنه.
مونو ویندوز ۲۰۰۰ به بعد رو ساپورت میکنه ولی بعضی کتابخونه هاش ناقص هستن.ولی حداقل رسما روی xp پشتیبانی میشه

sinaone1
یک شنبه 05 خرداد 1392, 10:56 صبح
ببین دوست عزیز اگه نیازی به امکانات جدیدی که .net 4.5 نصبت به 4 داره نداری خوب خیلی راحت اونو به 4 یا حتی کمتر تبدیل کن که مشکلی نداشته باشی

jblaox
یک شنبه 05 خرداد 1392, 13:58 عصر
دات نت ۴.۵ خیلی سخت روی xp نصب میشه.(من کردم) ولی اگر ۴ رو نصب کنید اطمینان بیشتری هست که کار کنه.
مونو ویندوز ۲۰۰۰ به بعد رو ساپورت میکنه ولی بعضی کتابخونه هاش ناقص هستن.ولی حداقل رسما روی xp پشتیبانی میشه

متشکرم از وقت که گذاشتید ..

امکانش هست بگوید چگونه نصب کردید ؟؟ ما هرچه کردیم که نشد ! اصلا اجازه نصب نمیده !!

ببین دوست عزیز اگه نیازی به امکانات جدیدی که .net 4.5 نصبت به 4 داره نداری خوب خیلی راحت اونو به 4 یا حتی کمتر تبدیل کن که مشکلی نداشته باشی

دقیقا نیازم با 4.5 رفع میشود چون کتابخانه های Parallel موجود در ان کار من راه میندازد هرچند 4 هم Parallel داره اما ناقص که به کارم نمی اید.

FastCode
یک شنبه 05 خرداد 1392, 16:01 عصر
اول windows installer 4.5 رو نصب کنید.
با احتیاط نصب کنید.خیلی حساسه.بعضی وقت ها کار نمیکنه. موقع نصب هیچ برنامه ای باز نباشه.