PDA

View Full Version : سوال: مشکل در مقدار دهی داینامیک خصوصیات href, src, postBackUrl کنترل های imageButton,ifram,تگ a

somayeh22
سه شنبه 07 خرداد 1392, 00:14 صبح
سلام به همه دوستان
من با استفاده از لیست ویو به بانک اطلاعاتی که شامل اخبار هست وصل شدم و یکسری اطلاعات هر خبر رو نشون میدم مثلا عنوان خبر ،خلاصه خبر، عکس خبر و ... آدرس عکس خبر هم از بانک میگیرم و تو imagebutton نشون میدم و میخوام وقتی رو عکس کلیک شد متن کامل خبر از سایت دیگه گرفته شده و لینکش رو تو بانک دارم تو یه صفحه دیگه تو یه ifram نشون بدم و دستورات رو به صورت زیر نوشتم

asp:ImageButton id="NewsImageButton" runat="server"ImageUrl='<%# Eval("ImageFileAddress") %>'
PostBackUrl='<%#this.GetImageBtnBackURL(Eval("NewsLink")) %>'

%>' />

تابع GetImageBtnBackURL هم به این شکله

protected string GetImageBtnBackURL(string Link)
{
Session["IframSrc"] = Link;
return "~/NewsContinue.aspx";

}

که تو صفحه ادامه خبر از این Session استفاده میکنم و این کد رو نوشتم

public string GetSrc()
{
if (Session["IframSrc"] != null)
return Session["IframSrc"].ToString();
}

که بعد Ifram اینجوری مقدار میگیره:

<iframe id="iframe" runat="server" src='<%#this.GetSrc() %>' ></iframe>
}

که عکس اینجوری نشون داده میشه اما برای PostBackUrl خطا میگیره و اصلا پیچ اجرا نیشه و حتی iframe هم اصلا مقداری نمیگیره کلا تگ هایی که ریدایرکت میکنن اصلا از طریق کدنویسی مقدار نمیگیرن

خواهشا کمک کنید خیلی ضروریه و عجله ایه
خصوصیت imageUrl , postBackUrl کنترل imagebutton رو که استفاده کردم ب

parvizwpf
سه شنبه 07 خرداد 1392, 01:48 صبح
تو خوده postbackurl آدرس رو باید دستی بسازید نه این که آدرس رو تو سشن بریزید بعد تحویل بدید.

somayeh22
سه شنبه 07 خرداد 1392, 10:04 صبح
ولی من نیاز دارم که آدرس رو از طریق تابع وارد کنم نه به صورت دستی.چون نمیدونم دقیقا به کدوم آدرس باید بره و توی تابع مشخص میشه.حالا فرض کنیم از سشن نمیگیرم و به شکل دیگه میگیرم و با تابع آدرس رو برمیگردونم. به فرض اینجوری برمیگردونم publicstring GetSrc() return "www.yahoo.com" ولی بازم قبول نمیکنه و خطا میده درحالی که imageUrl به همین صورت و از طریق تابع مقدار میگیره و خطا نمیده
{

somayeh22
سه شنبه 07 خرداد 1392, 10:16 صبح
دوستان اگه کس دیگه ای میدونه مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنه خیلی ضروریه

somayeh22
سه شنبه 07 خرداد 1392, 12:27 عصر
تورو خدا اگه کسی میدونه غیر از استفاده از<% #%> دسگه چه جوری میشه توابع قسمت کدنویسی رو فراخونی کرد راهنمایی کنه بدجوری گیرم

ahmad156
سه شنبه 07 خرداد 1392, 12:38 عصر
خب نام تابع رو داخلش بنویس و اون طرف توی Code Behind اون تابع رو تعریف کن

somayeh22
سه شنبه 07 خرداد 1392, 12:46 عصر
اگه به قسمت اول سوالم دقت کرده باشید منم تابع رو تعریف کردم ولی اصلا قبول نمیکنه یعنی از خط PostBackUrl='<%#this.GetImageBtnBackURL(Eval("NewsLink")) %>' خطا میگیره