PDA

View Full Version : مشكل در validator ها

fmka2f
سه شنبه 07 خرداد 1392, 11:56 صبح
سلام.من تو سايتم براي قسمت ثبت نام براي جلوگيري از اينكه يك فيلد خالي باشه ازfield validator دات نت استفاده كردم.خودم كه تست ميكنم كاملا درست كار ميكنه.واسه پسورد هم يك وليديتور گذاشتم كه كمتر از 8 كاراكتر نباشه.
همه افرادي كه ثبت نام كردن اين قائده رو رعايت كردن و همه پسوردها بالاتر از 8 كاراكترند فقط يك نفر تونسته ركوردي ثبت كنه كه يك فيلد خالي و پسورد كمتر از 8 باشه.من میخوام بدونم بجز اینکه اون فرد از روی سرور تو اسکیوال داده هارو ثبت کرده باشه راهه دیگه ای وجود داره؟

fmka2f
سه شنبه 07 خرداد 1392, 21:33 عصر
سلام مجدد.کسی نمیتونه منو راهنمایی کنه از دوستان؟؟؟؟چه راه هایی واسه دور زدن کنترل های ولیدیتور دات نت هست؟؟؟؟؟خواهش میکنم هرکسی اطلاعاتی داره کمک کنه

علی متقی پور
سه شنبه 07 خرداد 1392, 22:30 عصر
خب دوست عزیز شما وقتی از ولیدیتور سمت کلاینت استفاده میکنی باید و باید سمت سرور هم ولیدتور داشته باشی چون ممکنه کلاینت جاوااسکریپپ مرورگرش رو غیر فعال کرده باشه. یا بهر دلیل جاوااسکریپ روی مرورگرش بدرستی کار نکنه و نتونه ولیدیت رو انجام بده

fmka2f
سه شنبه 07 خرداد 1392, 23:08 عصر
مرسی از جوابتون ولی تا جاییکه من میدونم کنترلهای دات نت در صورت غیر فعال بودن جاوا اسکریپت هم عمل میکنن.اینطور نیست؟

fmka2f
سه شنبه 07 خرداد 1392, 23:17 عصر
خب دوست عزیز شما وقتی از ولیدیتور سمت کلاینت استفاده میکنی باید و باید سمت سرور هم ولیدتور داشته باشی چون ممکنه کلاینت جاوااسکریپپ مرورگرش رو غیر فعال کرده باشه. یا بهر دلیل جاوااسکریپ روی مرورگرش بدرستی کار نکنه و نتونه ولیدیت رو انجام بده

اره تست کردم مشکل همون بود که فرمودید.مرسی

علی متقی پور
سه شنبه 07 خرداد 1392, 23:41 عصر
نه عزیزم. ولیدیتور دات نت سمت کلاینت مثه یک کد جنریتور جاوااسکریپ عمل میکنه. براساس اون تنظیماتی که براش ست میکنی کد جاوااسکریپ رو میسازه و داخل صفح میذاره. کلا اگر واقعا دنبال ولیدیتی سعی کن خودت با جاوااسکریپ بنویسی. قطعا سبک تر و بهتر از دات نت مینویسی

Beginner67
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 08:43 صبح
سلام.میشه بگید چجوری سمت سرور هم ولیدیتور استفاده کنیم؟

علی متقی پور
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 15:11 عصر
سلام.میشه بگید چجوری سمت سرور هم ولیدیتور استفاده کنیم؟

فدات شم ولیدیتور چیز خاصی نیست که. ولیدیتور یک عبارت شرطیست که برنامه بر طبق نتیجه اون در مورد ادامه کار تصمیم گیری میکنه. حالا این عبارت شرطی میتونه با جاوا اسکریپ و سمت کلاینت نوشته میشه. میشه هم با سی شارپ و سمت سرور نوشته بشه. و درستش اینه که در هر دو سمت نوشته بشه. پس در نتیجه شما کافیه فقط شرط هایی که برای ولیدیت لازم دارید را با if پیاده سازی کنی.