PDA

View Full Version : نظر سنجی برای طراحی یک برنامه حسابداری - کاربردی برای خدمات کرایه وسایل مراسمات و ...

shahryari
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 10:10 صبح
سلام
یک برنامه دردست اقدام دارم که برای حسابداری و مدیریت مرکز کرایه لوازم مراسمات - ظرف و ظروف - میز و صندلی و .... قراره مورد استفاده قرار بگیره
اولش میخواستم فقط ثبت اجاره و صدور قرارداد و همچنین عودت وسایل باشه اما کم کم خودمو بدجوری درگیر این مسئله کردم و کلی امکانات بهش اضافه کردم (که یکی پیش نیاز دیگری است)
و خلاصه رشته کلام از دستم در رفته و نیاز به راهنمایی دارم
--------------------------------------------------------------------------------
امکاناتی که اول قرار بود باشه
1- ثبت اشخاص
2- ثبت کالاها
3- ثبت انبارها
4- حساب اشخاص
5- کرایه و عودت
6- گزارشات ( تاخیر در عودت - گردش حساب اشخاص - سود وزیان و ..)
----------------------
امکاناتی که کم کم بهش اضافه شد
1- خرید و فروش (فاکتور)
2- صندوق
3- بانک و حساهای بانکی
4- چک و مدیریت چکها (درجریان وصول - امانت - وصول شده و برگشتی و ....)
5- ثبت کالاها و حسابهای اشخاص و موجودی بانکها و صندوق در اول دوره
6- سود و زیان و گزارشات ماهانه آن
7- محدودیت دسترسسی کاربران
8- گزارش کلی برای عملکرد کاربران ( هر کاربر چه عملی در چه تاریخ و ساعتی انجام داده است)
------------------

سوال و هدف از ایجاد تاپیک........
یک برنامه برای حسابداری و مدیریت مرکز کرایه لوازم مراسمات - ظرف و ظروف - میز و صندلی و .... عموما و ملزوما چه امکاناتی را باید داشته باشد؟؟
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

h_a_m_i_d
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 12:52 عصر
با سلام
دوست عزیزفکر کنم بهترین راه مشاوره با کسی هست که مشغول به اینکار هست اینجا شاید مشکلاتی را دوستان بیان کنند ولی مطمین باشید تا مشاوره نگیرید نمیتونید توقع یک برنامه قوی رو داشته باشید

مهدی د
سه شنبه 18 تیر 1392, 22:12 عصر
باید این چنین برنامه ای رو در چند فاز جداگانه انجام بدی

Fery666
سه شنبه 18 تیر 1392, 23:39 عصر
به نظر منم باید بری با یکی از اینایی که ظروف و از این جور چیزها کرایه میدن سوال کنی تا ببینی چه چیزهایی لازم دارن .
مثلا برای برنامه آژانس باید از تاکسی تلفنی ها سوال و اطلاعات بگیری .