PDA

View Full Version : مشکل کریستال 13 با ویندوز 2003 sp2

darkwish
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 14:36 عصر
دوستان سلام:
ممنون میشم اگه کمکم کنید! من گزارشامو با کریستال 13 مخصوص vs2010 طراحی کردم الان تنها مشکلی که دارم اینه که تو سیستم عامل های دیگه مشکلی ندارم ولی سرور که در اختیارمه dedicated و ویندوز 2003 سرور سرویس پک دو روش نصبه و مشخات دیگشم اینه:
SQL 2008 R2
(برای برنامه من 3.5 هستش).NET FRAMEWORK 4
CRYSTAL REPORT 13 32bit
من اول پروژه مو کامپایل کردم بعد فایلهای گزارشمو کنار برنامم گذاشتم بعد روی سرور اپلود شد و در نهایت Engine Crystal Report 13 32bit روی سرور نصب کردم الان تنها مشکلی که دارم دارم اینه زمانی که میخوام گزارشم نمایش داده بشه نه Error میده و نه گزارش و نمایش میده سرور رو هم ریست کردم ولی انگار که نه انگار
بچه ها کمکم کنید من راستش تو یه نهاد دولتی که پر از زیر آب زنه کار میکنم که منتظرند یه آتو دستشون بیوفته تا دخل ترفو بیارند.
هم اکنون منتظر یاری سبزتان هستم.

barnamenevisforme
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 15:43 عصر
سلام
دوست عزیز pack پشتیبانی crystal report13 رو download و نصب کن ببین مشکل برطرف میشه:

http://p30download.com/fa/entry/41176

barnamenevisforme
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 16:23 عصر
لینک تصحیح شد،شما support pack رو دانلود و نصب کنید.

darkwish
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 08:45 صبح
نه دوست عزیز دانلود هم کردم و نصب هم شد ولی باز هم مشکل حل نشد. لطفا لطفا اگه کسی می تونه و یا تجربه مشابه داره کمک کنه کارمون کامل خوابیده همه گی سایت کار می کنه فقط نمی تونیم گزارش بدیم و این باعث شده کلا کار بخوابه .
ممنون از همتون

barnamenevisforme
جمعه 10 خرداد 1392, 08:40 صبح
دوست عزیز با چه borrowser ی کار میکنید؟
ظاهرا internet explorer 9 با crystal report مشکل داره،با مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید و نتیجه...

darkwish
سه شنبه 28 خرداد 1392, 20:21 عصر
مشکل حل نشد. مشکل اصلی این است که سرویس های کریستال stop میشه و با stop-start iis مشکل حل میشه.کسی از دوستان به این مشکل برخورد کرده یا نه؟؟؟؟