PDA

View Full Version : مشکل با رزولیشن و نشان دادن قالب سایت

boysilent
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 21:17 عصر
با سلام بند قالبی برای سایتم طراحی کردم ولی روی سیستم های مختلف به شکل های مختلف میاد یعنی قالب خیلی کوچیک میشه یا خیلی بزرگ؟؟؟؟

سعید کشاورز
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 22:39 عصر
با سلام بند قالبی برای سایتم طراحی کردم ولی روی سیستم های مختلف به شکل های مختلف میاد یعنی قالب خیلی کوچیک میشه یا خیلی بزرگ؟؟؟؟

شما از فریم ورک bootstrap استفاده کن مشکلت حل میشه..آموزشش توی همین تالار هستش..

H:Shojaei
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 22:45 عصر
سلام
bootstrap (http://barnamenevis.org/showthread.php?397259-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-bootstrap&highlight=bootstrap)

soroush.r70
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 15:07 عصر
آموزش طراحی ریسپانسیو با فریم ورک lessframework به کارت میاد تو این لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?378702-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-responsive&highlight=%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D9%BE%D8%A)

Mohsen.
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 16:21 عصر
با فریم ورک به نظر من کار نکن. خودت کد بنویس میفهمی داری چی کار میکنی.
ریسپانسیو اون قدر هم سخت نیست که بخوای از فریم ورک استفاده کنی.

soroush.r70
شنبه 11 خرداد 1392, 11:43 صبح

کاملا با شما مخالفم فریم ورک ها به همین دلیل به وجود اومدن برای نظم دادن به کارها وگرنه اینهمه فریم ورک برای زبان های مختلف به وجود نمیومد میلیون ها نفر دارن از فریم ورک استفاده می کنند فکر کنم فقط ما ایرانی ها هستیم که فکر می کنیم استفاده از فریم ورک ها برای مبتدی ها است

soroush.r70
شنبه 11 خرداد 1392, 12:25 عصر

فریم ورک ها به همین دلیل به وجود اومدن برای نظم دادن به کدنویسی و شیوه ی بهتر کد نویسی وگرنه اینهمه فریم ورک برای زبان های مختلف به وجود نمیومد میلیون ها نفر دارن از فریم ورک استفاده می کنند فکر کنم فقط ما ایرانی ها هستیم که فکر می کنیم استفاده از فریم ورک ها برای مبتدی ها است

Mohsen.
شنبه 11 خرداد 1392, 15:57 عصر
فریم ورک ها به همین دلیل به وجود اومدن برای نظم دادن به کدنویسی و شیوه ی بهتر کد نویسی وگرنه اینهمه فریم ورک برای زبان های مختلف به وجود نمیومد میلیون ها نفر دارن از فریم ورک استفاده می کنند فکر کنم فقط ما ایرانی ها هستیم که فکر می کنیم استفاده از فریم ورک ها برای مبتدی ها است

فکر کنم اشتباه برداشت کردید. من فقط در این زمینه منظورم بود. در زمینه های دیگه اتفاقا خیلی هم خوبه. مثلا خودم همیشه از jQuery استفاده میکنم.

boysilent
سه شنبه 14 خرداد 1392, 12:34 عصر
دوستان عزیز من قالبم رو طراحی کردم وبسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته فقط مشکلم اینه که با رزو لیسن1366*768 درست نمایش پیدا میکنه در رزولیشن های دیگه واقعا افتضاح میشه:عصبانی++:
بوت استرپ خوبه ولی چطور من قالبم رو با بوت استرپ به یک شکل کلی دربیارم ؟
از continer استفاده کنم؟؟؟؟؟

moalla
سه شنبه 14 خرداد 1392, 12:49 عصر
با دوستمون که میگن از فریم ورکها استفاده نکنیم بصورت کلی موافقم اما بعضی فریم ورکها رو باید استثنا کرد. فریم ورکی که پشتیبانی خیلی خوبی داشته باشه و از انعطاف و قدرش مطمئن باشیم خیلی خوبن
جی کوئری و بوتسترپ از همین دسته ان
------------
آقای boysilent پیشنهاد میکنم فیلمهام رو دقیق گوش کنید و از اول با بوتسترپ کار کنید. فکر نمیکنم هنوز سایت رو تو همه مانتیتوره تست کرده باشین. از بوتسترپ استفاده کنید و خیالتون تخت باشه که همه چیز درسته.
البته استفاده از بوتسترپ یکمی تمرین میخواد اما برای مدتها خیالتون راحته. مخصوصا با کامپوننتها و جاوااسکریپتهایی که براش هست خیلی کارتون شکیل میشه. حتما به سایتش سربزنید و فیلمها رو ببینید

boysilent
سه شنبه 14 خرداد 1392, 12:56 عصر
بنده دیدم کلیپ ها رو ولی یه قالب شخصی در نمیاد رنگ بندی و اینا خیلی مهمه که بوت استرپ نداره ؟؟؟!!
Www.Wordha.Com

moalla
سه شنبه 14 خرداد 1392, 13:23 عصر
اولا اینکه یکسری کلاس برای اینکار داره اما محدودا
ثانیا قرار نیست دیگه همه کار انجام بده که! جی کوئری هم رنگبندی نداره اما دلیل نمیشه ناقص باشه!
هر چیزی رو جداگونه برای یه استفاده مینویسن
اگه مشکل شما رزلوشن و رسپانسیو بودنه بوتسترپ از بهترین گزینه است

boysilent
سه شنبه 14 خرداد 1392, 14:54 عصر
بهله درستهه.
دوستان کسی میتونه بدون بوت استرپ راهنمایی کنه؟؟؟

moalla
سه شنبه 14 خرداد 1392, 16:45 عصر
باید برای ابعاد مختلف باید ستونهای مختلف تعریف کنید. یه نگاه به این صفحه (http://mediaqueri.es/) بندازید. طرز استفادشون سخت نیست