PDA

View Full Version : سوال: جایگزینی علائم (کد های کاراکتر با خود کاراکتر) مثال : " ==>> "

mehrdad1991h
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 00:04 صبح
سلام
من از یک صفحه در نت دارم یه سری اطلاعات را دریافت میکنم
صفحه
xml هستش
حالا اون صفحه
اینکود میکنه ویه سری مشکلات داره
به جای بعضی علام میاد کد کاراکترش را نمایش میدهد
مثلا به جای علامت " میاد کدش را توی متن نشون میده که اینه "
مثلا در متن اینجوری داریم
Hi "Ali" how r u
این را میاد اینجوری نشون میده
Hi "Ali" how r u
الان من متن را به این صورت دریافت میکنم راهی هست که نیام دونه دونه این کد ها را replace کنم
یعنی بگم کد ها را خودش اتوماتیک جایگزین کنه مثلا از اینکودینگ استفاده کنه و...
چگونه ؟ من یه رشته دریافت میکنم رشته را که این شکل هست چی کارش باید بکنم ؟

راهنمایی لطفا

سپاس

parvizwpf
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 00:29 صبح
تو encoding بالای فایل ایکس ام الت چی نوشته؟

mousa1992
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 00:34 صبح
نه اقا نیازی نیست که دونه دونه کدهارو replace کنی که !! با نوشتن چندتا متد replace همه معادلهارو تبدیل کن در ضمن تعدادشون زیاد که نیست ! ی سری علائم خاص هستن که براشون معادل در نظر میگیرن اصلا ربطی به encoding مربوط به تعریف xml نداره که قانونش همینه
و شما فقط میخوای ی متد اونم یبار بنویسی و همیشه میتونی ازش استفاده کنی رشته xml میدی معادلهارو بهت میده ! اصن شما dll تبدیلش کن راحت تر باشی

موفق شاد سربلند

parvizwpf
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 01:00 صبح
چطوری به دی ال ال تبدیل میشن؟

mehrdad1991h
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 08:14 صبح
نه اقا نیازی نیست که دونه دونه کدهارو replace کنی که !! با نوشتن چندتا متد replace همه معادلهارو تبدیل کن در ضمن تعدادشون زیاد که نیست ! ی سری علائم خاص هستن که براشون معادل در نظر میگیرن اصلا ربطی به encoding مربوط به تعریف xml نداره که قانونش همینه
و شما فقط میخوای ی متد اونم یبار بنویسی و همیشه میتونی ازش استفاده کنی رشته xml میدی معادلهارو بهت میده ! اصن شما dll تبدیلش کن راحت تر باشی

موفق شاد سربلند

خوب مشکل اینه که دقیقا نمیدونم کودوم کاراکتر ها با این مشکل مواجه میشن
لیستی از کاراکتر ها که این مشکل را دارند را دارید شما ؟
مثلا در زبان انگلیسی فقط میتونم حدس بزنم کاراکتر هایی مثل ' - " - ; و.. هستن ولی دقیقا از کجا میشه فهمید کدام ها هستن ؟

چطوری به دی ال ال تبدیل میشن؟

یه متد داخل یه پروژه مینویسی و به صورت dll ذخیره میکنی بعد در هر پروژه ای خواستی ازش استفاده میکنی
تمام !