PDA

View Full Version : ایجاد پروژه جدید

Wily_Fox
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 10:21 صبح
با سلام و خسته نباشید

در ایجاد پروژه جدید MVC از کدام گزینه ها استفاده کنیم؟

1-Empty
2-Basic
3-Internet Application[A default ASP.NET MVC 4 project with an account controller that uses forms authentication.]
4-Intranet Application [A default ASP.NET MVC 4 project that uses Windows authentication.]

آیا گزینه 3و4 برای یادگیری هست؟

یا اینکه میشه از گزینه 3 بعنوان پروژه جدید استفاده کرد و یک پروژه واقعی رو در داخل اون پیاده کرد؟

متشکرم

مهدی کرامتی
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 11:53 صبح
برای هر نوع پروژه ای که قرار است بر روی Web نصب شود از گزینه 3 و برای اینکه پروژه در شبکه محلی نصب شود گزینه 4 را انتخاب کنید.

younesdoost
سه شنبه 14 خرداد 1392, 23:48 عصر
از گزینه ی 2 استفاده کنید.کلا برای هر پروژه ای.خودم تظمین می کنمش.:لبخندساده:

mo.esmp
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 00:19 صبح
از گزینه ی 2 استفاده کنید.کلا برای هر پروژه ای.خودم تظمین می کنمش.:لبخندساده:

چک سفید میدی ؟

younesdoost
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 10:17 صبح
چک سفید میدی ؟
:لبخندساده:
حتما.من همیشه این گزینه رو انتخاب می کنم.هم باهاش سایت نوشتم هم اتوماسیون.

mo.esmp
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 14:37 عصر
با گزینەهای دیگه نمیشه سایت و اتوماسیون نوشت ؟

younesdoost
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 15:16 عصر
با گزینەهای دیگه نمیشه سایت و اتوماسیون نوشت ؟
ممکنه کسی با گزینه های دیگه هم این کار رو انجام بده.ولی خب معمولا من هم خودم 2 رو انتخاب می کنم و هم بیشتر دیدم که 2 انتخاب میشه.:لبخندساده:

mo.esmp
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 15:23 عصر
ممکنه کسی با گزینه های دیگه هم این کار رو انجام بده.ولی خب معمولا من هم خودم 2 رو انتخاب می کنم و هم بیشتر دیدم که 2 انتخاب میشه.:لبخندساده:

اینو کجا مشاهده فرمودین ؟

younesdoost
جمعه 17 خرداد 1392, 14:08 عصر
اینو کجا مشاهده فرمودین ؟
تو تمام تیمای برنامه نویسی که توش کار کردم(که تو 2 تاشون مدیر پروژه تو انگلیس تو گوگل کد می نوشته و خود ایشون پروژه رو اینطوری برای ما استارت می کردن).:لبخندساده:

Wily_Fox
جمعه 17 خرداد 1392, 21:50 عصر
دلیل انتخاب گزینه 2 یا 3 چیست؟

میشه واضح تر توضیح بدید. تا اطلاعاتمون بیشتر بشه.

متشکرم

mo.esmp
شنبه 18 خرداد 1392, 11:20 صبح
تو تمام تیمای برنامه نویسی که توش کار کردم(که تو 2 تاشون مدیر پروژه تو انگلیس تو گوگل کد می نوشته و خود ایشون پروژه رو اینطوری برای ما استارت می کردن).:لبخندساده:
گزینه ٣ و ٤ برای کسانی که دارن تازه با MVC آشنا میشن بهتره چون بتور پیشفرز یه سری از امکانات و تنزیمات برای این ٢ گزینه اعمال شده که برنامەنویس از ابتدای کار لزومی برای سرو کله زدن با اونا رو نداره مسله configهایی که برای Routing, Bundling و Minification هست و یا AccountController که برای پیاده سازی بحس کاربری وجود داره و البته برای افراد خبرەتر چون خودشون میدونن این کارها رو انجام بدن و نیازی به این پیادەسازیهای پیشفرز ندارن تبیعیه که بیان از گزینه ١ یا ٢ استفاده کن.

younesdoost
شنبه 18 خرداد 1392, 12:01 عصر
گزینه ٣ و ٤ برای کسانی که دارن تازه با MVC آشنا میشن بهتره چون بتور پیشفرز یه سری از امکانات و تنزیمات برای این ٢ گزینه اعمال شده که برنامەنویس از ابتدای کار لزومی برای سرو کله زدن با اونا رو نداره مسله configهایی که برای Routing, Bundling و Minification هست و یا AccountController که برای پیاده سازی بحس کاربری وجود داره و البته برای افراد خبرەتر چون خودشون میدونن این کارها رو انجام بدن و نیازی به این پیادەسازیهای پیشفرز ندارن تبیعیه که بیان از گزینه ١ یا ٢ استفاده کن.
البته با شما موافقم.در بیت اینها گزینه ی اول رو من هیچوقت تا حالا باهاش سعی نکردم کار کنم چون یکم پیچیده میشه.:متفکر: