PDA

View Full Version : سوال: اضافه کردن اطلاعات به سایتم-(برنامه نویس ویندوز اپلیکیشن هستم)

mazaher5723
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 14:07 عصر
سلام دوستان و اساتید
من کلا برنامه نویس ویندوز اپلیکیشن هستم و تا حالا خیلی کم در حد اکادمیک وب نوشتم الان که بر حسب نیاز مجبور به نوشتن وب سایت کردم برا خودم و نیاز به یاری شما برنامه نویسان وب دارم لطفا هر کمکی می تونید انجام بدید دریغ نکنی.

سوالم اینه:
چطوری می تونم مطالب اسایتم اضافه کنم؟آیا باید همیشه وارد مرحله طراحی شم و مطالبو اضاف کنم.؟
یا نه باید محتوای سایتمو پیوند بدم به بانک اطلاعاتی و همیشه توی بانک اطلاعتی اضاف کنم و طوری برنامه نویسی کنم که از بانک اطلاعتی بخونه و وارد سایتم کنه؟

ممنون

ali9698
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 15:31 عصر
سلام دوست عزیز
به نظر من بستگی داره که کاربرد سایتتون چیه؟ اما در کل اکثر مطالب مانند پست ها باید توی بانک اطلاعاتی باشه
شما فرض کنید اطلاعاتی باید توی سایتتون نمایش داده بشه، داره توی ویندوز اپلیکیشن نمایش داده میشه. حالا دیگه خودتون ببینید چه اطلاعاتی باید توی بانک باشه.
البته اگه موضوع سایت رو هم بگید شاید دوستان بهتر بتونن کمک کنن

mazaher5723
جمعه 10 خرداد 1392, 00:01 صبح
خبری دوستم
ممنون

ali9698
جمعه 10 خرداد 1392, 12:15 عصر
مسلما تمامی اطلاعات مانند عنوان خبر، شرح خبر، تاریخ درج، نظرات و ....... باید توی بانک باشه. توی وب هم مثل ویندوز باید سایت طوری طراحی بشه که هیچ وقت برای درج اطلاعات نیازی به ویرایش سایت نداشته باشید. مگر این که باگی پیدا کنید یا قصد ویرایش ظاهر یا ساختار سایت رو داشته باشید