PDA

View Full Version : ماژول برای ربات یاهو

Fery666
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 15:06 عصر
سلام دوستان . کسی ماژولی از برنامه ربات یاهو داره برای VB.net باشه ؟؟

قبلا به برنامه برای وی بی 6 بود که یه فایل OCX داشت . ولی اون فایل رو بعضی آنتی ها ویروس میگیرن .

حالا می خوام یه ماژولی باشه برای برنامه ربات یاهو.

کسی اگر سراغ داره لینکشو بده ممنون میشم .

_behnam_
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 15:11 عصر
سلام.ماژول باشه که چیکار کنه؟
*سوالتون رو واضح بپرسید تا جواب واضح دریافت کنید.

h_a_m_i_d
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 16:20 عصر
دوست عزیز ربات یاهومسنجر
پیام میگیره پیام میفرسته و ... در vb6 این ocx وجود دارد ولی من سعی کردم نتونستم روی vb2012 بیارمش اگه کسی ماژولی داشت که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد به یاهو مسنجر که پیام رو بگیره و بفرسته قرار بده منم بهش احتیاج دارم
با تشکر

_behnam_
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 18:30 عصر
دوست عزیز ربات یاهومسنجر
پیام میگیره پیام میفرسته و ... در vb6 این ocx وجود دارد ولی من سعی کردم نتونستم روی vb2012 بیارمش اگه کسی ماژولی داشت که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد به یاهو مسنجر که پیام رو بگیره و بفرسته قرار بده منم بهش احتیاج دارم
با تشکر
دوست عزیز ربات یاهومسنجر رو میدونم چی هست. اما مگه ربات از یک ماژول درست میشه؟
من توی بخش VB6 آموزش لاگین شدن از طریق YMSG102 رو گذاشتم تفاوتش با VB.NET فقط یک یه متد جزوئی بود اگه اشتباه نکنم. شما اول باید بتونید که لاگین کنید بعد یواش یواش بقیه کارهارو انجام بدید.
اگه سوالی بود بپرسید بلد بودم در خدمتم.

Fery666
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 18:42 عصر
یه چیزی مثل یوزر کنترل توی وی بی 6

برای ساخت ربات میدونم فقط ماژول نیست .
با اون فایل ocx که توی وی بی بود بلدم کار کنم .

ماژول هایی بود که برای help , Learn , PM و .... استفاده میشد .

نمیخوام اون فایل ocx جدا از برنامه باشه . همه کد توی خود برنامه باشه .
مثل تعریف کردن یوزر کنترل .

منظور من این هستش .

_behnam_
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 18:50 عصر
فکر کنم منظورتون YMSGMod هست.
اگه که منظورتون همین هست توی دات نت قابل استفاده است فقط باید کامپوننت وینسوک که همراه با ویژوال بیسیک نصب میشه رو روی سیستم رجستر کنید.

Fery666
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 19:03 عصر
فکر کنم منظورتون YMSGMod هست.
اگه که منظورتون همین هست توی دات نت قابل استفاده است فقط باید کامپوننت وینسوک که همراه با ویژوال بیسیک نصب میشه رو روی سیستم رجستر کنید.

الان اینی که شما میگین بازم یه کامپوننت هستش .
حالا اگر نخوام هیچ کامپوننتی باشه همه چی به صورت کد نویسی باشه . یعنی همه چی توی برنامه باشه باید چکار کرد ؟؟

h_a_m_i_d
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 21:36 عصر
دوستان عزیز اگه تونستین اونو رو vb2012 یا vb2010 بیارید لطفا سورسش رو بذارید فقط در حد دریافت و ارسال پیام
ممنون

_behnam_
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 23:46 عصر
الان اینی که شما میگین بازم یه کامپوننت هستش .
حالا اگر نخوام هیچ کامپوننتی باشه همه چی به صورت کد نویسی باشه . یعنی همه چی توی برنامه باشه باید چکار کرد ؟؟
باید با سوکت نویسی ، پروتکل و پکت های یاهو آشنایی داشته باشید. که به یاهو لاگین بشید.
بقیش دیگه به اون صورت کاری نداره