PDA

View Full Version : خارج شدن زیرمنوها از صفحه

saeed_sho
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 19:52 عصر
با سلام
من برای پروژم یه منو که جی کوئری داره دانلود کردم پروژم دوزبانه ست و لازم دارم که منو هم چپ چین باشه هم راست چین
برای راست چین کردن هم فایل استایل و هم فایل جاوااسکریپت همه ی کلمه های راست رو با چپ جایگزین کردم و همه ی کلمه های چپ رو با راست تا حدودی درست شده فقط یه مشکل داره اونم اینه که اگه تعداد زیرمنوهای تو در تو زیاد بشه جاوااسکریپتش نمیذاره که زیرمنو از صفحه خارج بشه و دوباره به صفحه برش میگردونه اما در حالت راست چین این حالتش درست کار نمیکنه
میشه کمک کنید تا این قسمتش رو درست کنیم
فایل های استایل و جاوااسکریپت رو میزارم تا بهتر منظورمو برسونم
از حالت راست چین و چپ چین هم عکس میزارم تا ببینید مشکل کجاست
این حالت چپ چینه که نمیذاره زیرمنوها از صفحه خارج بشن
104860

اینم راست چینه که زیرمنو از صفحه خارج میشه
104861http://barnamenevis.org/images/misc/pencil.png

saeed_sho
شنبه 11 خرداد 1392, 17:40 عصر
شما ها پس برای منو چکار میکنید؟
همه شون چپ چین هستن خب چطوری راست چینشون میکنید؟

tux-world
یک شنبه 12 خرداد 1392, 01:03 صبح
من فکر میکنم ذهنیتی که در مورد منوها دارید اشتباه هستش. بهتره برای منوهایی که زیاد تو در تو هستن یه فکر دیگه بکنید

saeed_sho
یک شنبه 12 خرداد 1392, 17:56 عصر
من فکر میکنم ذهنیتی که در مورد منوها دارید اشتباه هستش. بهتره برای منوهایی که زیاد تو در تو هستن یه فکر دیگه بکنید
میشه لطفا یکم بیشتر توضیح بدین
میخوام یه منوی داینامیک درست کنم که از دیتابیس بخونه و مدیر بتونه مدیریتش کنه
حداقل تئوری توضیح بدین تا ذهنیتم درست بشه بیشتر در مورد این قسمت که میگین ذهنیتم اشتباهه توضیح بدین
ممنون میشم راهنمایی کنید

tux-world
دوشنبه 13 خرداد 1392, 09:00 صبح
ببینید منوها دسترسی سریع و گروه بندی رو انجام میدن و سوای زیبایی که به صفحات میدن نباید شلوغ بشه و به نظر من بیشاز 3 زیر ساب منو اشتباهه و بی معنیه.
از دیتابیس خوندن و درست کردنش که کاری نداره آسونه ولی من با PHP میتونم

saeed_sho
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:29 عصر
مشکل من خوندن از دیتابیس نیست اونجارو زدم مشکل من اینه که یه منوی چپ جین رو وقتی راست چینش میکنم با فایل جاوااسکریپتش مشکل پیدا میکنم اونم راست چین میکنم اما هر کدوم یه گیری پیدا میکنن

tux-world
سه شنبه 14 خرداد 1392, 14:12 عصر
خوب از یه اسکریپت دیگه استفاده کن شاید این به دردت نخوره. خیلی تو نت هستش بگرید راحت گیرت میاد

saeed_sho
سه شنبه 14 خرداد 1392, 17:37 عصر
خوب از یه اسکریپت دیگه استفاده کن شاید این به دردت نخوره. خیلی تو نت هستش بگرید راحت گیرت میاد
تا حالا 3 تا منو چپ چینو راست چین کردم 2 تاش فایل جاوااسکریپتش درست نشد و سومیشو هنوز دارم روش کار میکنم تموم نشده