PDA

View Full Version : سوال: مشکل cross browsing

ariashop
جمعه 10 خرداد 1392, 23:54 عصر
دوستان یه سایتی داریم روی سرور لینوکس بدون مشکل توی اینترنت اکسپلورر باز میشه اما روی هاست ویندوز نه
تماس گرفتیم ادمین ویندوز میگه سایتت مشکل cross browsing داره تو کدش ولی برنامه نویس هم ادعا داره همه چی رعایت شده و ایراد از سروره . کسی می تونه راهنمایی کنه چیکار باید بکنم ؟

MMSHFE
شنبه 11 خرداد 1392, 00:23 صبح
تا کد رو نبینیم نمیشه قضاوت کنیم ولی احتمالاً حق با برنامه نویسه چون مشکل Cross Browser یعنی اینکه توی مرورگرهای مختلف به یک شکل اجرا نشه نه اینکه توی یک مرورگر یکسان و در دو سرور مختلف (ویندوز و لینوکس) تفاوت در اجرا داشته باشیم.

kartuf
شنبه 11 خرداد 1392, 02:30 صبح
با سلام خدمت شما سایتی که شما میفرمایید بنده طراحی کردم چون اسم سایت رو مطرح نکردید بنده هم مطرح نمیکنم ببینید دوست من همون طور که استاد بزرگوار من جناب شهرکی فرمودند مشکل به خروجی شما در هاست ویندوز هست اگر مشکل cross browsing وجود داشته باشد در روی سرور اینوکس هم باید این مشکل باشد چون در واقع کد های اچ تی ام ال و سی اس اس اصلا در سرور رندر نمی شوند و مربوط به مرورگر کاربر می باشند منتها طبق بررسی های بنده کافیگ سرور مربوطه بطوری است که مقادیری را به کد ها اضافه میکند و این مشکل در اینترنت اکسپلور که خود در حالت عادی معضلی برای برنامه نویسان است ایجاد میکند

به هر حال مطمئن باشید اگر اشکال از برنامه نویسی بود حتما بنده رفع میکردم این اطمینان را داشته باشید :-)

موفق باشید

kartuf
یک شنبه 12 خرداد 1392, 14:13 عصر
خوب مشکل شما مشخص شد دوست گرامی همان طور که عرض شد مشکل از کد ها و برنامه نویسی نبود مشکل از سرطان بزرگ اینترنت اکسپلورر در مواجه با هاست ویندوز بود که با کد زیر برای شما رفع شد
<meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=8" />

موفق باشید