PDA

View Full Version : بازخوانی کل یک جدول از بانک اطلاعات و استفاده از همه فیلد ها به صورت جداگانه

C.mohsen
شنبه 11 خرداد 1392, 00:22 صبح
سلام من میخام کل اطلاعات یک جدول رو بازیابی کنم بعد از هر رکورد به صورت جدا استفاده کنم بدین صورت که یوسر کنترل مربوطه رو طراحی کردم که به صورت خودکار برای هر رکورد یک یوزر کنترل در صفحه نمایش تولید بشه که اطلاعات هر رکورد رو به صورت جدا از رکورد های دیگه نمایش داده بشه.ممنون

mehdin69
شنبه 11 خرداد 1392, 00:23 صبح
درست متوجه نشدم ولی برای نمایش جداگانه اطلاعات هر ردیف از اطلاعات باید از gridview استفاده کنین

C.mohsen
شنبه 11 خرداد 1392, 00:25 صبح
آخه نمیخام از gird view استفاده کنم.درست متوجه شدین من میخام هر رکورد رو جداگانه نشون بدم.ولی بدون grid view .مثلا مجموع 4 تا لیبل باهم یک رکورد رو نشون بدن. که لازمه واسه هر رکورد یه مجموع از لیبل تولید بشن .مثلا همین فروم رو در نظر بگیرین هر پست یک رکورده هر دفعه واسه این رکورد یک پست به صورت اتوماتیک تولید میشه تو صفحه.

mehdin69
شنبه 11 خرداد 1392, 00:33 صبح
نمی خواد این کارو کنین مثلاً یه literal بذارید رو فرم
بعد دستور html رو بهش بدید
یه چیزی مثل این

string s="<table>";
s+="<tr>";
s+="<td>"+"ستون اول "+"</td>"+"<td>"+"ستون دوم "+"</td>"+"<td>"+"ستون سوم "+"</td>"+"<td>"+"ستون چهارم "+"</td>";
s+="</tr>";
s+="</table>";
Literal1.Text=s;

mehdin69
شنبه 11 خرداد 1392, 00:35 صبح
کد بالا به تعداد ردیف های fetch شده از دیتابیس اگه بره توی حلقه for یا foreach یه gridview رو یه شما تحویل میده که خودتون اختصاصی درسش کردید

C.mohsen
شنبه 11 خرداد 1392, 00:44 صبح
کد بالا به تعداد ردیف های fetch شده از دیتابیس اگه بره توی حلقه for یا foreach یه gridview رو یه شما تحویل میده که خودتون اختصاصی درسش کردید
متوجه نشدم.جدول رو متوجه شدم ولی این رو نه .شما اینجوری توضیح بده که مثلا من از دیتابیس سلکت کردم خوب حالا موندم تو حلقه for چجوری از این اطلاعات استفاده کنم و چجوری هر کدوم رو جداگانه بریزم تو یه مثلا حالا جدول نه"با جدول قاطی میکنم" یه لیبلی که با کد توی حلقه تولید میشه.این رو در نظر داشته باشین باید تو حلقه for بنویسم که لیبل ها رو لود کنه توی صفحه.ممنون.کاش همون اول مینوشتم که for این مسئله رو نمیتونم بنویسم

C.mohsen
شنبه 11 خرداد 1392, 00:55 صبح
فهمیدم
int count=gridview.row.count
for(i=0;i==count;++)
lnew lable1
new label2
label1.text=gridview.row[i].cell[0]
label2.text=gridview.row[i].cell[1]
Panel1.Controls.Add(label1
Panel1.Controls.Add(label2););
}
نمیدونم چرا گیر کرده بودم.ممنون از mehdin69 (http://barnamenevis.org/member.php?164274-mehdin69)

mehdin69
شنبه 11 خرداد 1392, 01:12 صبح
اطلاعات ریختم تو datatable
تو وب هر جا خواستین میتونین label استفاده نکنین
حالا بازم اگه دوست داشتین استفاده کنین خودتون جای اینا یه label هم new کنین خاصیت Text رو بهش هر چی دوست داشتین بدید

DataTable table1 = new DataTable("Employee");
table1.Columns.Add("Name");
table1.Columns.Add("Id");
table1.Rows.Add("Mehdi", 1);
table1.Rows.Add("Nazemosadat", 2);

string s="<table>";
s += "<td>" + "کد" + "</td>" + "<td>" + "نام" + "</td>";
for (int i = 0; i < table1.Rows.Count; i++)
{
s += "<tr>";
s += "<td>" + table1.Rows[i]["Id"].ToString() + "</td>" + "<td>" + table1.Rows[i]["Name"].ToString() + "</td>";
s += "</tr>";
}

s+="</table>";