PDA

View Full Version : آیا این شیوه من در برنامه نویسی درست است ؟

korosh00
شنبه 11 خرداد 1392, 09:50 صبح
سلام
من برای نوشتن یک برنامه asp.net دوتا web form درست کردم
یکی را برای نمایش اطلاعات و یکی هم برای ورود اطلاعات
حالا تو قسمت ورود اطلاعات مانند همون کد نویسی تحت ویندوز که انجام می دادم برای باتن هایی که گذاشته بودم تو صفحه کد نویسی کردم . البته فضاهای مورد نظر را هم اضافه کردم using system ها و غیره
کانکشن استرینگ را هم در وب کانفیگ گذاشتم و ی کدی هم در page load گذاشتم تا رشته اتصال برقرار شده باشه و خوب هم کار کرد همه کدها از حذف و ویرایش و غیره حتی صفحه لودینگ را هم درست کردم مثل همون کد نویسی تحت ویندوز از دیتابیس خوب کار کرد .
تا اینجا من بجز معرفی یک رشته اتصال در سورس چیزی ننوشتم . ولی من در اکثر کدهایی که دوستان می گذارند یا در اینترنت هست می بینم از تگ هایی استفاده می کنند <asp : از این چیزها
مثلابرای اضافه کردن رکورد از تگ استفاده می کنند ولی من به روشی که گفتم می رم و جواب میگیرم .
حالا آیا هر دو درست است یا روش من به مشکل بر می خورد .

صباح فتحی
یک شنبه 12 خرداد 1392, 03:34 صبح
سلام اگه اول راه هستید entity framworkرو یاد بگیرید.موفق باشید

forestasphalt
یک شنبه 12 خرداد 1392, 10:27 صبح
دوست عزیز جواب هر دو روش یکیه!مثلا باتن هایی رو که میکشی میندازی داخل صفحه اگه به قسمت source صفحه .aspx بری همون تگ ها رو میبینی!

meisam3322
یک شنبه 12 خرداد 1392, 14:51 عصر
دوست عزیز امکان نداره شما از control های asp.net استفاده کنید و در قسمت code view ، یا html code view ، از تگ های asp> استفاده نشده باشه

Cybersilent
یک شنبه 12 خرداد 1392, 16:59 عصر
احتمالا شما زیاد با قسمت سورسِ دیزاین کار نکردید. چون هر چیزی که شما روی صفحه قرار میدید به ازای اون یک کد در قسمت سورس تولید میشه که همون تگ ها هستند.