PDA

View Full Version : سوال: چرا میگن نباید از روش ویزاردی برای اتصال به بانک استفاده کرد؟

oliya24
شنبه 11 خرداد 1392, 10:27 صبح
سلام
دوستان تا به حال خیلی این را شنیدم که میگن نباید از روش ویزاردی برای اتصال به بانک استفاده کرد!!!!!
دنبال دلیلش هستم فجیع که چرا ؟؟؟؟ میشه واقعا دلیل درست و محکمه پندی رو به من بگید؟
باتشکر:متعجب::متعجب::متعجب:: تعجب::متعجب::متعجب::متعجب:

drsina
شنبه 11 خرداد 1392, 11:02 صبح
داداش فکر کنم تو ویزاردی بعضی چیزا رو که بعدان می خوای اضافه کنی ! ارور بده .
شاید
به هر دوستان دیگه هم نظرشون رو بگن .

oliya24
شنبه 11 خرداد 1392, 11:06 صبح
خوب یه سوال دیگه اگر از روش ویزاردی بری برات کد های کار رو هم ایجاد میکنه؟؟؟؟؟

vistacali
شنبه 11 خرداد 1392, 11:07 صبح
روش ویزاردی نسبت به بقیه روش ها سرعت کمتری داره این نکته در برنامه های که داده های سنگین رو میخوای جابه جا کنی مشاهده میشود

oliya24
شنبه 11 خرداد 1392, 11:21 صبح
برای من که تازه کار هستم میتونم این کارها رو به صورت ویزاردی انجام بدم و بعد کد کار رو بردارم ؟؟؟؟؟؟ منظورم اینه که روش ویزاردی کد رو تولید میکنه؟؟؟؟

oliya24
شنبه 11 خرداد 1392, 11:49 صبح
کسی نیست جواب بده؟؟؟؟

amir200h
شنبه 11 خرداد 1392, 12:42 عصر
دوست من در روش ویزاردی شما خودتونو تو یه محیط خیلی بسته گرفتار میکنین که اگه احیانا بخواین قسمتی از برنامه تون رو بعدها ویرایش یا بخشی رو اضافه کنید به مشکل ها و خطاهای زیادی بر خورد میکنین. ولی در روش کد نویسی شما دستتون بی نهایت بازه و فقط با تغییر کوئری میتونین بخش های زیادی رو سریع تر و بهتر ویرایش کنین.
به شخصه بهتون پیشنهاد میکنم اصلا سمت روش ویزاردی نرو

programerinfonet
شنبه 11 خرداد 1392, 13:04 عصر
دوست عزیز تو روش ویزاردی همون طور که از اسمش پیداست تمامی آبجکت ها به طور ویزاردی ایجاد میشن نه کد و این امر در خیلی از مواقع اجرا نمیشه
مثلأ پروژه رو از سیستم خودت جابه جا کنی به محلی دیگه و یا ویروس یا عواملی باعث بشه که یکی از فایلا پاک بشه و یا اصلأ فایل قادر به ذخیره کردن رکورد نباشه
من خودم یک بار با روش ویزاردی کار کردم و وقتی رکوردها رو ذخیره میکرد برنامه بسته میشد و اجرا میشد رکوردها نبود اما تو بانک بود
و هزاران مشکل دیگه

mhsmity
شنبه 11 خرداد 1392, 13:31 عصر
سلام
خیلی روش باحالی راحتی برای توسعه نرم افزار های بزرگ هستش من در کنار ویزاردی بعضی جاها از کد نویسی متسقیم استفاده می کنم
در کل مشکلات که دوستان گفتن رو تاحاله نداشتم
و پشنهاد به جناب عالی اینکه با سرعتی که این روش دارد هیج مشکلی برات پیش نمیاد از همین روش استفاه کن. حتما .

tooraj_azizi_1035
شنبه 11 خرداد 1392, 14:25 عصر
سلام
این جمله درست نیست.
Strongly Typed Dataset چیزی است که توسط ویزار تولید می شود و شاید حداقل حدود 2 هزار خط کد است که برای بالا بردن خوانایی و علل دیگری که می تونید سرچ کنید.

csharpdoost
شنبه 11 خرداد 1392, 18:18 عصر
در روش کد نویسی شما روی خط به خط کدهاتون کنترل دارید و میدونید کدوم خط چه کاری رو انجام میده و پیدا کردن خطا و رفع اون هم مطمئنن راحت تر و سریع تر هستش. اما در ویزاردی شما کدها رو نمیبینید و اگه بنا به دلایلی جایی خطا بده فهمیدن خطا و رفع اون مشکله. بنده با هر دو روش کار کردم و روش کدنویسی رو ترجیح میدم.