PDA

View Full Version : نمایش آخرین فیلد

akhani3
شنبه 11 خرداد 1392, 15:13 عصر
سلام
دوستان من اکسس زیاد نمیدونم لطفا در صورت امکان فایل پیوست رو برام با موارد فوق اصلاح کنید
1-در فرم اصلی همیشه آخرین فیلدی که وارد شده نمایش داده شود.
2-تاریخ به شمسی وارد شود
3-در گزارش گیری تاریخهای ثبت شده به صورت منوی کشویی باز شود.
ممنون

Access2013
شنبه 11 خرداد 1392, 17:31 عصر
سلام

لطفا يه نگاه به قوانين سايت (http://barnamenevis.org/misc.php?do=showrules) بكن !! شما بدون جستجو با يك عنوان تاپيك چندين سوال مطرح كرديد !!!

لطف كن يه جستجو بزن بعد تاپيكت را حذف كن
1آخرين فيلد نه ! آخرين ركورد
2توابع تاريخ شمسي تو سايت هست
3ميتوني به صورت كمبو تعريف كني

موفق باشيد

reza_1199
شنبه 11 خرداد 1392, 19:42 عصر
در مورد سوال اولتون در رویداد open فرمت بنویس docmd.gotorecord,,aclast
فیلد تاریخت در فرمت آن long date را انتخاب کن وinputmask آن رو برابر 0000/00/00;0;_
فیلد ساعت رو در format آنshort time رو انتخاب کن و input mask اونو 00:00 قرار بده
برای گزارشگیری یک کویری از فیلدهای مورد نظر درست کن و در قسمت شرط (criteria) مثلا تاریخ بنویس [forms]![نام فرم]![text1] و در فرم اصلی یک text قرار بده و نام اونو text1 بزار و inputmask اونو بصورت تاریخ کفته شده در بالا قرار بده و یک گزارش از کویری ایجاد کن
یک کلید در فرم قرار بده و اونو به گزارش ربط بده تمام

akhani3
شنبه 11 خرداد 1392, 20:32 عصر
هر چند که هیچی نفهمیدم چون گفتم که اکسس نمیدونم اما ممنونم از وقتی که گزاشتی با راهنمایی که کردی یک کاریش میکنم و تایپ رو فردا پاک میکنم اخه اخطار دادن:گریه:

reza_1199
شنبه 11 خرداد 1392, 22:11 عصر
تا فردا یه نمونه برات می ذارم که امیدوارم به دردت بخوره

reza_1199
شنبه 11 خرداد 1392, 22:40 عصر
امیدوارم این نمونه بدردت بخوره و کارت راه بیفته باز اگر موردی داشتی خوشحال میشم حد المقدور کمکت کنم

akhani3
شنبه 11 خرداد 1392, 23:38 عصر
ممنون از کمکت*قصد دارم اطلاعات رو به صورت نمودار هم نمایش بدهم *اگر مشکلی پیش امد حتما مزاحمت میشم

akhani3
شنبه 11 خرداد 1392, 23:56 عصر
دوست عزیز برنامه من یک برنامه برق شبیه لب ویوست که اطلاعات رو از دستگاهها بطور اتومان جمع میکنه و در فایل اکسس فوق هر سه دقیقه یکبار وارد میکنه و تاریخ و ساعت رو از سیستم میخونه ضمن تشکر تز فایل ارسالیت ایا این توانایی را دارد که تاریخ خوانده شده از سیستم را به شمسی تبدیل و سبت کنه؟و ضمنا با سبت اطلاعات جدید اون اطلاعات در فرمی که زحمتش رو کشیدی نمایش داده شود؟