PDA

View Full Version : سوال: چگونه می توان راست کلیک را غیر فعال کرد؟

mtn677
شنبه 11 خرداد 1392, 21:59 عصر
سلام
یک نرم افزار دارم که حاوی یک browser است که هنگام اجرا سایت مورد نظر من رو لود میکنه حالا من می خوام امکان راست کلیک بر روی سایت لود شده وجود نداشته باشه.در اصل هدف من جلوگیری از دسترسی به سورس سایت لود شده هست که با قفل کردن راست کلیک می خوام انجامش بدم باید چکار کنم؟

سید حمید حق پرست
شنبه 11 خرداد 1392, 22:24 عصر
سلام
یک نرم افزار دارم که حاوی یک browser است که هنگام اجرا سایت مورد نظر من رو لود میکنه حالا من می خوام امکان راست کلیک بر روی سایت لود شده وجود نداشته باشه.در اصل هدف من جلوگیری از دسترسی به سورس سایت لود شده هست که با قفل کردن راست کلیک می خوام انجامش بدم باید چکار کنم؟

سلام علیکم
برای اینکار بهترین راه گذاشتن کد توی فایلهای php یا html سایت برای جلوگیری از کلیک راست هستش
موفق باشید

یا علی (ع)

mtn677
شنبه 11 خرداد 1392, 22:31 عصر
سلام علیکم
برای اینکار بهترین راه گذاشتن کد توی فایلهای php یا html سایت برای جلوگیری از کلیک راست هستش
موفق باشید

یا علی (ع)

امکان دور زدنش چند درصده؟می خوام هیچ راهی برا دور زدنش وجود نداشته باشه.

سید حمید حق پرست
شنبه 11 خرداد 1392, 22:36 عصر
امکان دور زدنش چند درصده؟می خوام هیچ راهی برا دور زدنش وجود نداشته باشه.
اگر کاربر حرفه ای باشه که میتونه دور بزنه، اما اینکار بهتر از اینه که با برنامه جلوگیری کنید، چون اگر کاربر حرفه ای باشه برنامه شما رو بررسی و لینک سایت پیدا میکنه و با مرورگر باز میکنه...

یا علی (ع)

mtn677
شنبه 11 خرداد 1392, 22:40 عصر
اگر کاربر حرفه ای باشه که میتونه دور بزنه، اما اینکار بهتر از اینه که با برنامه جلوگیری کنید، چون اگر کاربر حرفه ای باشه برنامه شما رو بررسی و لینک سایت پیدا میکنه و با مرورگر باز میکنه...

یا علی (ع)

بعضی سایتها هستن که کل سورسشون یک خط بیشتر نیست یعنی سورس رو با یه روشهایی پنهان کردن میدونی چطور این کارو انجام میدن؟

سید حمید حق پرست
شنبه 11 خرداد 1392, 22:44 عصر
بعضی سایتها هستن که کل سورسشون یک خط بیشتر نیست یعنی سورس رو با یه روشهایی پنهان کردن میدونی چطور این کارو انجام میدن؟
راههای مختلفی وجود دراه، بعنوان مثال کد کردن سورس سایت با روشهای مختلف.
اگر سایت شما به صورت html باشه که اینکارا لازمه انجام بدید. اما اگر یک سیستم مدیریت هست یا قالب یک سیستم مدیریت که کاربر نمیتونه قالبتون در بیاره مگر به صورت html

یا علی (ع)

mtn677
شنبه 11 خرداد 1392, 22:49 عصر
راههای مختلفی وجود دراه، بعنوان مثال کد کردن سورس سایت با روشهای مختلف.
اگر سایت شما به صورت html باشه که اینکارا لازمه انجام بدید. اما اگر یک سیستم مدیریت هست یا قالب یک سیستم مدیریت که کاربر نمیتونه قالبتون در بیاره مگر به صورت html

یا علی (ع)

من می خوام توی سایتم چندتا فیلد باشه که یه اطلاعاتی درونشون هست ولی نمی خوام کسی از این اطلاعات باخبر بشه همین.چه پیشنهادی می کنید؟

m.4.r.m
شنبه 11 خرداد 1392, 23:33 عصر
بیا اینم کد غیر فعال کردن کلیک راست

Option Explicit
Dim WithEvents hDoc As HTMLDocument

Private Sub Form_Load()
WebBrowser1.Navigate "http://www.google.com"
End Sub

Private Function hDoc_oncontextmenu() As Boolean
hDoc_oncontextmenu = False
End Function

Private Sub WebBrowser1_BeforeNavigate2(ByVal pDisp As Object, URL As Variant, Flags As Variant, TargetFrameName As Variant, PostData As Variant, Headers As Variant, Cancel As Boolean)
Set hDoc = Nothing
End Sub

Private Sub WebBrowser1_DocumentComplete(ByVal pDisp As Object, URL As Variant)
Set hDoc = WebBrowser1.Document
End Sub

mtn677
یک شنبه 12 خرداد 1392, 11:38 صبح
بیا اینم کد غیر فعال کردن کلیک راست

Option Explicit
Dim WithEvents hDoc As HTMLDocument

Private Sub Form_Load()
WebBrowser1.Navigate "http://www.google.com"
End Sub

Private Function hDoc_oncontextmenu() As Boolean
hDoc_oncontextmenu = False
End Function

Private Sub WebBrowser1_BeforeNavigate2(ByVal pDisp As Object, URL As Variant, Flags As Variant, TargetFrameName As Variant, PostData As Variant, Headers As Variant, Cancel As Boolean)
Set hDoc = Nothing
End Sub

Private Sub WebBrowser1_DocumentComplete(ByVal pDisp As Object, URL As Variant)
Set hDoc = WebBrowser1.Document
End Sub

راهی هم برا دور زدنش وجود داره؟

m.4.r.m
یک شنبه 12 خرداد 1392, 11:55 صبح
بالاخره ما نفهمیدیم می خوای غیر فعال کنی یا دور بزنی .

با کلید های Ctrl+C , Ctrl+V می تونی عمل کپی و پیست رو انجام بدی .

mtn677
یک شنبه 12 خرداد 1392, 12:39 عصر
بالاخره ما نفهمیدیم می خوای غیر فعال کنی یا دور بزنی .

با کلید های Ctrl+C , Ctrl+V می تونی عمل کپی و پیست رو انجام بدی .

می خوام داخل نرم افزارم یک browser باشه که نشه روی اون کلیک راست کرد چون نمی خوام کسی به سورس سایتی که با browser بالا میاد از طریق گزینه view source که در راست کلیک وجود داره دسترسی پیدا کنه.حالا اگه راست کلیک رو غیر فعال کنم حله؟

program2vb
یک شنبه 12 خرداد 1392, 12:54 عصر
می خوام داخل نرم افزارم یک browser باشه که نشه روی اون کلیک راست کرد چون نمی خوام کسی به سورس سایتی که با browser بالا میاد از طریق گزینه view source که در راست کلیک وجود داره دسترسی پیدا کنه.حالا اگه راست کلیک رو غیر فعال کنم حله؟

نه دوست عزیز هر کاری شما بکنی میشه سورس شما رو کپی کرد چون نرم افزار های زیادی برای این کار هستن ... علاوه بر نرم افزار ها مرورگر موزیلا و کروم هر دو دارای امکانی برای ویرایش سورس سایت هستن ....

که در موزیلا در راست کلیک هست و در کروم با دکمه f12 میاد و موزیلا هم قسمتهای دیگه ای هم برا این کار داره ......

موفق و پیروز باشید در پناه خدا ... یاعلی

mtn677
یک شنبه 12 خرداد 1392, 15:47 عصر
نه دوست عزیز هر کاری شما بکنی میشه سورس شما رو کپی کرد چون نرم افزار های زیادی برای این کار هستن ... علاوه بر نرم افزار ها مرورگر موزیلا و کروم هر دو دارای امکانی برای ویرایش سورس سایت هستن ....

که در موزیلا در راست کلیک هست و در کروم با دکمه f12 میاد و موزیلا هم قسمتهای دیگه ای هم برا این کار داره ......

موفق و پیروز باشید در پناه خدا ... یاعلی

ولی سایت من توسط مرورگر خود vb بالا میاد و اگه کلیک راست غیر فعال بشه دیگه مشکلی پیش نمیاد.حتی طرف نمیتونه بفهمه آدرس سایتم چیه.

SlowCode
یک شنبه 12 خرداد 1392, 17:21 عصر
کدی که دوستمون تو پست 8 گذاشتن واسه کارتو راه میندازه. میشه دورش زد ولی کار هر کسی نیست، همین خوبه:چشمک:

ولی سایت من توسط مرورگر خود vb بالا میاد و اگه کلیک راست غیر فعال بشه دیگه مشکلی پیش نمیاد.حتی طرف نمیتونه بفهمه آدرس سایتم چیه.
آره چون تو اینترنت اکسپلورر Inspector وجود نداره.

m.4.r.m
یک شنبه 12 خرداد 1392, 22:43 عصر
آدرس سایت رو میشه از گوگل در آورد اینکه کار سختی نیست اما اگه طرف مبتدی باشه نه نمی تونه اسم سایت رو تشخیص بده ولی اگه طرف این کاره باشه مثله بچه های برنامه نویس و .... میتونن در بیارن که اونم زیاد مهم نیست

امین مستانی
دوشنبه 13 خرداد 1392, 05:45 صبح
سلام...

با یه برنامه اسنیفر به راحتی میشه آدرس سایت رو پیدا کرد...البته نه برای کاربر های مبتدی ...
و همچنین گوگل که دوستان گفتن

موفق باشید

mtn677
دوشنبه 13 خرداد 1392, 10:36 صبح
آدرس سایت رو میشه از گوگل در آورد اینکه کار سختی نیست

سلام...

و همچنین گوگل که دوستان گفتن

موفق باشید

با گوگل چجوری میشه آدرسو به دست آورد؟با سرچ مطالب داخل سایت؟

امین مستانی
دوشنبه 13 خرداد 1392, 14:11 عصر
با گوگل چجوری میشه آدرسو به دست آورد؟با سرچ مطالب داخل سایت؟

بله .. البته اگر به گوگل معرفی کرده باشین ...!

m.4.r.m
دوشنبه 13 خرداد 1392, 15:05 عصر
حالا مطلب یا نوع سایت مثلا سایت وقتی در یک زمینه باشه شما راحت می تونی از گوگل پیدا کنی البته احتیاجی به گوگل نیست راه های دیگه هم وجود داره که این کار رو بشه کرد . ولی میره تو کارهای تخصصی

mtn677
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:34 عصر
البته دیگه به این کار نیاز ندارم با استفاده از سوکت نویسی مشکلم حل میشه.