PDA

View Full Version : سامانه ارسال پیامک

سمیرا55
دوشنبه 13 خرداد 1392, 01:27 صبح
با سلام
من میخام یک وب سایت ارسال پیامک با asp.net بنویسم یک قسمت داره به نام ارسال پیام حال در قسمت ارسال به منطقه مشکل دارم که کاربر وقتی این گزینه رو زد ابتدا استان و سپس شهر رو انتخاب میکنه بعدش لیست مناطق میاد از این جا به بعد روال کار رو نمی دونم و یک سوال دیگه هم دارم این که اگه کسی که در سایت عضو شد یک ایمیل فعال سازی حساب به ایمیلش ارسال میشه توی پیاده سازی کدش هم مشکل دارم اگر دوستان مرا راهنمایی کنند ممنون می شم.

sam166
دوشنبه 13 خرداد 1392, 09:30 صبح
شما باید در بانک اطلاعاتیتون لیست شماره های همراه منطقه ای یا استانی یا شهری رو داشته باشین

بعد از اینکه یک منطقه یا شهر رو انتخاب کردن لیست شماره های مربوط به اون شهر در قسمت شماره هایی که باید ارسال بشن قرار بگیرن
ولی به کاربر شماره ها رو نشون نده

برای سوال دومی هم کلی تاپیک زده شده.
ایمیل فعال سازی رو در تالار asp.net جستجو کنید
http://barnamenevis.org/search.php?searchid=2017287

سمیرا55
دوشنبه 13 خرداد 1392, 19:25 عصر
ضمن تشکر از شما
مثلا یک شهر رو بر اساس کدپستی منطقه بندی میکنیم بعد به هر منطقه پیامک میفرستیم ولی این بانک موبایل بر اساس کدپستی رو باید بخرم؟یعنی اگر شهر مشهد چندین منطقه داره باید بانک شماره های مویایل هر منطقه رو بخرم؟ این طور که هزینه اش خیلی بالا می ره من اینو برای پروژه پایان نامه می خوام از طرفی می خوام یک پروزه کامل هم تحویل بدم اگه در این زمینه راهنمایی کنید ممنون می شم.