PDA

View Full Version : استخدام کارآموز مسلط کامل به #C ( فوری )

itn-memar
دوشنبه 13 خرداد 1392, 11:14 صبح
شرکت فناوری اطلاعات شبکه به چند نفر کاراموز مسلط کامل به #C نیازمند است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره شرکت : 2684035 - 0311 و 09137877151 تماس حاصل فرمائید .

رزومه خود را به آدرس ایمیل : info@it-netco.com ارسال فرمائید .

این آکهی استخدام تا تاریخ : 1392 / 03 / 24 اعتبار دارد .

Irajchardoli
دوشنبه 13 خرداد 1392, 13:14 عصر
کسی که مسلط به C# باشه ؛ میاد کارآموزی؟!!

na_des
دوشنبه 13 خرداد 1392, 13:38 عصر
کاراموز مسلط کامل به #C

کسی که مسلط به C#‎‎ باشه ؛ میاد کارآموزی؟!!
واقعا سوال به جالبیه ؟!؟ لابد سه ماهم باید کاراموزی کرد بدون حقوق :متفکر:

UfnCod3r
دوشنبه 13 خرداد 1392, 15:14 عصر
مسلط کامل به #C

می خوان ازمون با این ترفند کار بکشن پولم ندن .:شیطان:

_behnam_
دوشنبه 13 خرداد 1392, 15:50 عصر
اگه شرکت اعتبار داشته باشه و مدیریت خوب باشه و همچنین یه تیم مجرب داشته باشه که کارآموزان بتونن واقعا اونجا کاراموزی کنن بد نیست.
وقتی شما در یک گروه فعالیت میکنی مطمئن باشید تجربه ای که کسب میکنید خیلی مفید هست و برای سابقه توی رزومه هم که خوبه.
نه توهین میخوام کنم و نه چیزه دیگه از این قبیل. خیلی معذرت میخوام اما خدایی شمایی که اینجور میگید ، آیا میتونید به صورت اصولی یه نرم افزار رو بنویسید؟
نه تنها منظورم شماست شما، بلکه خیلی کسانه دیگه هم هستن که برنامه نویسی رو بلد هستن اما اصول نوشتن برنامه رو نه!!!
اگه شرکت معتبر بود و نزدیک، بنده که میرفتم(منظورم این نیست که مسلط بر سی شارپ هستم،منظور در کل هست) :لبخندساده:

BORHAN TEC
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:31 عصر
سلام

می خوان ازمون با این ترفند کار بکشن پولم ندن .
به نظر من کارآموزی رفتن توی یک شرکت درست و حسابی حتی اگه چند ماه هم حقوق ندن ارزشش رو داره. این رو واقعاً جدی میگم. معمولاً افرادی که زیاد حرفه ای نیستند با کارآموزی رفتن و کار در تیم های قوی و درست و حسابی چیزهای خیلی زیادی یاد می گیرند و خیلی سریع تر می توانند پیشرفت کنند. هستند افرادی که با این روش از افراد سوء استفاده می کنند ولی همیشه هم نباید شما اینگونه به این موضوعات نگاه کنید.
موفق باشید...