PDA

View Full Version : یه دونه سوال؟

msinclude
دوشنبه 13 خرداد 1392, 15:55 عصر
سلام
برای کار کردن تو شرکت (اگه برنامه نویس باشی(php or asp)) با ید حتما cssوajaxو.. رو کامل بلد باشی کار واست جور میشه
یا اینکه php or asp رو حرفه ای بلد باشی ودر مورد بقیه اطلاعات متوسطی داشته باشی کار واست جورمیشه .یه راهنمایی کنید ممنون میشم؟

milad0077
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:32 عصر
درود

این دیگه بستگی به شرکت پذیرنده داره
بعضیا برنامه نویسشون با طراحشونو جدا میگیرن که کارا تفکیک شده باشن
بعضیا هم هردورو یکی میگیرن

Beginner Programmer
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:34 عصر
درود

این دیگه بستگی به شرکت پذیزنده داره
بعضیا برنامه نویسشون با طراحشونو جدا میگیرن که کارا تفکیک شده باشن
بعضیا هم هردورو یکی میگیرن
سلام
پاسخ دوستمون کامل بود

e_a_23
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:49 عصر
سلام

php و asp زبانهای برنامه نویس هستن و مربوط به حوزه کاری برنامه نویس سایت.css وhtml و ajaxمربوط به طراحی سایت هست و طراح سایت باید به اینا تسلط داشته باشه.اگر کسی اینا رو با هم بلد باشه که خوبه ولی لزومی نداره که همه اینا رو بلد باشید.اینا دو تا فیلد کاری جدا از همه.

سعید کشاورز
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:57 عصر
توی ایران اکثرا آچار فرانسه نیاز دارن..شما که میری یه جا استخدام بشی طرف میگه مثلا طراح وب سایت میخان..شما هم به خوشحالی میگی آخ جون من html o css o jquery بلدم حتما استخدام میشم.در صورتی که یه دفعه طرف میگه باید php یا asp هم بلد باشی..خلاصه اینکه به نظرم روی یه مبحث تمرکز کن خوب و حرفه ای یاد بگیر..کنارش هم چندتا چیز دیگه بلد باش..صرر نداره

صباح فتحی
دوشنبه 13 خرداد 1392, 16:58 عصر
معمولا طراح و برنامه نویس وب درشرکت ها مجزا هستن

mehbod.rayaneh
دوشنبه 13 خرداد 1392, 18:04 عصر
سلام
بستگی ب شرکتش داره دیگه!
هر چی کلاسش بالاتر باشه و پرسنلش بیشتر باشه خوب مطمئنا کاری ک از شما میخوان همون چیزیه ک تخصصشو دارید!
ولی شرکتهای کوچیکتر از کارمنداشون انتظار بیشتری دارن دیگه!!!
در اخر هم دوستانه بگم ... دنبال این نباشید ک جایی استخدام بشید! دنبال این باشید ک در آینده استخدام کنید! :چشمک:

msinclude
سه شنبه 14 خرداد 1392, 16:54 عصر
بازار کدوم بهتره aspیا php

moalla
سه شنبه 14 خرداد 1392, 17:09 عصر
دوستان عناوین تاپیکها رو طوری انتخاب کنید که هم تو جستجوها باید هم بقیه با یه نگاه بفهمن و برای استفاده های بعدی مفید باشه
بازار php خیلی خیلی بیشتره اما کسی که برای asp پول میده پول بیشتری میده چه سرور و چه برنامه نویس

برای بازار کار تو شرکتها معمولا باید همه رو بلد باشین اما اگه بخواین شخصی کار کنید نه. مثلا میتونید قالب بنویسید که php و این چیزها نمیخواد
یه مطلب دیگه اینکه الان خود php یکم مشتری هاش کم شدن و بعضی فریم ورکها تو بورسن مثل codeingiter و Lavera یا fuelphp
مثلا اگه همون اولی رو انتخاب کنید و زمینه داشته باشید شاید بگم یک دهم وقت یادگیری php رو صرف میکنید و سریعتر هم کارتون انجام میشه که کلا این یه بحث جداست فقط گفتم سرنخی داده باشم. با وجود این فریم ورکها بعضی ها میگن دیگه نیازی یه cms ها نیست

mehbod.rayaneh
سه شنبه 14 خرداد 1392, 17:09 عصر
چن روز پیش 1 بنده خدایی تاپیک زده بود با عنوان "دوتا سوال" !
جناب صادقیان (http://barnamenevis.org/member.php?4504-%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%B5%D 8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86) تاپیکشونو حذف کردن!
دلیل حذف هم نوشته بودن عنوان نامناسب!!!
الان ب نظرتون چرا تاپیک با عنوان "یه دونه سوال" حذف نمیشه؟؟؟ :لبخند:
نکنه شما پارتی دارید؟! :لبخند:
خوب در مورد بازار کار هم شما 1 نگاه ب بنرای بالای سایت بندازید متوجه میشید!!!
2 تاش استخدام asp کاره! و 1 دونه دلفی! بقیه هم ک تبلیغه!
پ نتیجه میگیرم بازار asp بهتره!

msinclude
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 18:36 عصر
چن روز پیش 1 بنده خدایی تاپیک زده بود با عنوان "دوتا سوال" !
جناب صادقیان (http://barnamenevis.org/member.php?4504-%D8%AD%D9%85%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%B5%D 8%A7%D8%AF%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86) تاپیکشونو حذف کردن!
دلیل حذف هم نوشته بودن عنوان نامناسب!!!
الان ب نظرتون چرا تاپیک با عنوان "یه دونه سوال" حذف نمیشه؟؟؟ :لبخند:
نکنه شما پارتی دارید؟! :لبخند:
خوب در مورد بازار کار هم شما 1 نگاه ب بنرای بالای سایت بندازید متوجه میشید!!!
2 تاش استخدام asp کاره! و 1 دونه دلفی! بقیه هم ک تبلیغه!
پ نتیجه میگیرم بازار asp بهتره!

سلام.
اولا اون بنده خدا زده دوتا سوال اما من یه دونه سوال داشتم بعدشم با دیدن یکی دوتا تبلیغ نمیشه گفت که حتما فلانه.اگه چند وقت پیش به سایت سری زده بودین میدیدی که دوتا تبلیغ php زده

mehbod.rayaneh
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 18:50 عصر
سلام.
اولا اون بنده خدا زده دوتا سوال اما من یه دونه سوال داشتم بعدشم با دیدن یکی دوتا تبلیغ نمیشه گفت که حتما فلانه.اگه چند وقت پیش به سایت سری زده بودین میدیدی که دوتا تبلیغ php زده
بعــــــــله ... 100% البته حق داشتن ... تو اون تاپیک 3 تا سوال پرسیده شده بود ک منم تذکر دادم!!! :قهقهه:
هان؟ والا الان زیر اسم منو ببینید نوشته کاربر دائمی! تاریخ عضویتمم ببینید متوجه میشید ک من خییییییلیییی وقته میام اینجا!!! کدوم چند وقت پیش دقیقا؟! :لبخند:

msinclude
جمعه 17 خرداد 1392, 15:53 عصر
والا الان زیر اسم منو ببینید نوشته کاربر دائمی! تاریخ عضویتمم ببینید متوجه میشید ک من خییییییلیییی وقته میام اینجا!!! کدوم چند وقت پیش دقیقا؟! :لبخند:

دادا حق با شماس شما تاج سری.شاید چند وقتی سرکی نزده بودین.1 ماه پیش.:لبخندساده:

mehbod.rayaneh
جمعه 17 خرداد 1392, 16:29 عصر
دادا حق با شماس شما تاج سری.شاید چند وقتی سرکی نزده بودین.1 ماه پیش.:لبخندساده:
غلامم :لبخند::چشمک: شاید ... ولب در کل من فک میکنم تو کشور بیشتر asp بازار داره!