PDA

View Full Version : سوال: ممنوعیت دسترسی به فولدر یا درایوها

f.beigirad
سه شنبه 14 خرداد 1392, 15:11 عصر
درود بر شما دوستان.

دوستان چطور میتونم درایو های هارد دیسک یا فولدر هایی رو از دید یک کاربر (Accuount) خاص محو کنم یا دسترسی به اونها رو برای کاربرم غیر ممکن کنم.

دوستان اگر Attribute ها رو تغییر بدو اونوقت اگر با یوزر دیگه ای وارد شم خودمم نمیبینمشون!!:متفکر::متفکر::م فکر:

نمیدونم چکار کنم!!!

زاستی یه فولدر رو share کردم ، فقط دسترسی اون کاربر غیرفعال شد.ولی همچنان اون فولدر توی درایو دیده میشد و وقتی روش کلیک میکردم ازم پسورد میخواست(پسورد اکانت ادمین)

پیشاپیش از راهنمایی هاتون متشکرم

alexmcse
سه شنبه 14 خرداد 1392, 18:59 عصر
سلام
بایوزر ادمین میشود پرمیشن های فولدر ها را دینای کرد یا اتربییوت ها
و در دیگر یوزرها باید لیمیتد باشند (مخالف ادمین ) این نوع یوزر ها نمیتوانند تنظیمات ادمین را تغییر بدهند در نتیچه فولدر ها باز نمیشوند
این فراید در شبکه های کامپیوتری و چند یوزری مورد استفاده قرار میگیرند و روش خوبی است

f.beigirad
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 00:46 صبح
سلام دوست من.

ممنون از پلسخت.من همین کارو کردم .تو متن بالا که نوشتم share کردم ، در واقع دسترسی EveryYone رو حذف کردم و فقط خود ادمین باقی موند.ok کردم و از اکانت بعدی وارد شدم ازم پسورد خواست .

من میخوام کلا فولدری یا پارتیشنی رو از دید کاربر اکانت دیگه محو کنم.
البته از رجیستری میتونم پارتیشنو hide کنم ولی فولدر یا فایلو بلد نیستم.

من یه نرم افزار برای محدود کردن یوزرای دیگه دیدم که واقعا محشر بود.خیلی امکانات خوبی داشت.حتی دسترسی به رجیستری و غیره رو علاوه بر مدیریت فایل ها و نمایش یا پنهان کردنشونو انجام میداد.
در. ضمن اگر من بخوام attribute هزارتا فولدر یا فایلو تغییر بدم خیلی زمانبر میشه .

نمیدونم چکار کنم.