PDA

View Full Version : سوال: طراحی فرم (افکت گذاری روی ظاهر شدن)

hackman
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 01:29 صبح
سلام چه جوری میتونم تنظیم کنم که فرمم هنگام باز شدن افکت داشته باشه

مثلا به شکل کشویی از چپ به راست یا fade in

یا اینکه باتن های برنامرو چه جوری میتونم خودم طراحی کنم مثلا بیضی شکلش کنم یا زاویه هاشو شیب بدم

mousa1992
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 01:38 صبح
سلام
ی موضوع رو متذکر بشم که برا زیبا سازی برنامتون نیازی به این چیزا ندارین :| بازم نظر خودتونه - با سی شارپ نمیتونین چنین کارهایی با کفیت انجام بدین - میخوای ی چیز خوشگل طراحی کنی باید بری سراغ wpf و blend
با کلاس GraphicPath میتونین button ها و ... رو تغییر شکل بدین که در واقع کنترل هاتون رو برش میزنین شاید بتونین با همین کلاس برا انیمیشن هم کارایی کنین که به زحمتش فک نکنم بیارزه

موفق باشی

barnamenevisjavan
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 08:17 صبح
برای افکت ها میتونید هم از یکسری کدها استفاده کنید هم از توابع api نمونه تو ارشیو دارم بزودی اموزش تصویریش رو میزارم تو سایت خودم

amirmms
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 09:21 صبح
سلام دوست عزیز
خودت را خسته نکن اگه فرمت زیاد کنترل روش باشه بخوای با یک تایمر اونو حرکت بدی سیستم که چه عرض کنم CPU ها میسوزه چون توی ایران هنوز سیستم های قدرت مند نیست .
ولی یه روش همین هست که Top و Left فرمت رو خارج از محدوده ی صفحه بگذاری و به یک تایمر شروع به حرکت کنی و تا هنگامی که به وسط صفحه رسید غیر فعال کنی.
اندازه ی صفحه ی مانیتور هم میتوی با یک سری کد های آماده به دست بیاری که من VB رو دارم ولی اگه بگردی توی اینترنت می تونی پیداشون کنی.

omidrajabitiz
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 10:22 صبح
سلام دوستان عزیز

اینم یک کد مفید در مورد باز و بسته شدن فرم ها در حالت های مختلف
امیدوارم مفید واقع بشه

موفق باشی

hackman
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 16:27 عصر
سلام دوستان عزیز

اینم یک کد مفید در مورد باز و بسته شدن فرم ها در حالت های مختلف
امیدوارم مفید واقع بشه

موفق باشی

ممنون ... توی این نمونه ای که گذاشتین همه نوع بود به غیر از باز شدن از چپ به راست یا راست به چپ

khokhan
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 16:56 عصر
ممنون ... توی این نمونه ای که گذاشتین همه نوع بود به غیر از باز شدن از چپ به راست یا راست به چپ
ببین اینه اونی که همینه :لبخند::لبخند:

barnamenevisjavan
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 17:29 عصر
سلام همونطور که گفته بودم فیلم رو آماده کردم میتونید رایگان دانلود کنید.
سایتم هم سر بزنید
shadoow.ir
http://uploadboy.com/addx99xdiavm.html

aliasghar2
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 18:45 عصر
اقا بزن تو فاز wpf
توی win form این کارا اخر عاقبت نداره برنامه کند میشه چون برای کار های گرافیکی ار cpu کار میکشه ولی wpf از gpu

hackman
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 21:45 عصر
اقا بزن تو فاز wpf
توی win form این کارا اخر عاقبت نداره برنامه کند میشه چون برای کار های گرافیکی ار cpu کار میکشه ولی wpf از gpu

پس یه رفرنس خوب معرفی کن برای یاد گیریه سریع wpf

aliasghar2
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 23:06 عصر
توی سایت EhsanAvr (http://ehsanavr.com/?cat=1761)یه سری فیلم امورشی blend رو گداشته که میشه باهاش فرم های wpf رو ساخت اموزشش انگلیسی ولی فوق العادس من خودم هم تازه شروع کردم ولی سرعت یادگیریم با این اموزش بالا رفته
رفرنس فارسی مناسب نمیسناسم

موفق باشید