PDA

View Full Version : مشكل در اپلود سايت

shima and pariya
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 20:23 عصر
سلام.بنده سايتم رو در هاست www.aspspider.com اپلود كردم.در قسمت FileManegerدو فولدر هست كه تو يكي فايلهام و تو يكي ديتابسيم هستش105167
و كانكشن استرينگ رو در فايليcssدر فولدر App_Code گذاشتم و به صورت زير تغيير دادم
public static string connectionstring = @"Data Source=.\SQLExpress;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=Database.mdf";
ديتابسم Expressهست
و خود ديتابيسم هم داخل فولدرdatabaseكه تو عكس بالا ميبينيد گذاشتم و هم داخل فولدرapp_data
ادرسي كه من تو سايت پيدا كردم به عنوان ادرس سايت اين بود:
http://aspspider.info/shayeste
كه اين اررو رو ميده:
105170
كسي ميتونه كمكم كنه؟
ايا از سايت كسي استفاده كرده؟ يا روشي كه من اپلود رو انجام دادم درسته؟كسي سايتي كه بشه ازexpressاستفاده كرد و مشكلي نداشته باشه ميشناسه؟
(و صدتا سواااااااااال ديگه):لبخند:
ممنون ميشم واقعا اگه كسي راهنماييم كنه
مرررررررررررسي

shima and pariya
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 20:26 عصر
راستي اينم از عكسي كه سايت به عنوان ادرس به من داد(البته فك كنم!!!!!!!!!)
105172
و اينه كه من فولدري كه سايتم توش بود رو zipكردم و بعد از اپلود extact كردم (پاپليش نكردم!!!)

RezaNrzdh
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 21:26 عصر
ConnectionString رو باید توی web.config بذارین...css که برای UI هست.

shima and pariya
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 07:52 صبح
ممنونم از پاسختون.تو web configهم گذاشتم . همون ارور رو ميده.من نمويدونم كاري كه من انجام دادم خوبه يا نه؟كلاسي تعريف كردم كه كار اصلي كار با ديتابيس رو واسم انجام ميده يعني ‍connectionو DataAdaptorو Command Textو....و داخل برنامم و توابعي كه داخل كلاس نوشتم استفاده ميكنم.و (connectinString)هم داخل كلاس هست.ايا روش اپلود من درسته؟يا بايد پاپليش كنم؟يا نحوه ادذس دهي به سايتم درسته ؟چون هاست ادرسي كه به من داده اصلا شبيه به ادرس سايت نيست!!!!!!
ممنونم اگه كسي ميدونه جواب بده

setareh2013
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 08:17 صبح
سلام
به این تاپیک یه نگاهی بیندازید .
http://barnamenevis.org/showthread.php?267021-Upload-و-نصب-برنامه-Asp.net-و-پایگاه-داده-MSSQL-در-Host-(در-حال-تکمیل)

RezaNrzdh
پنج شنبه 16 خرداد 1392, 15:43 عصر
کاری که انجام دادین مطمعنا درسته...کلاس نویسی و لایه بندی وب سایت روند سایت سازی هستش.
یکی از راه ها نوشتن کانکشن توی وب کانفیگ هست. و توی یک کلاس یه متد تعریف کنید و کانکشن رو از وب کانفیگ بخونه و در خودش نگه داره...متد های دیگه مثل datareader و dataadapter و execure و ... هم از اون متد استفاده کنن برای اتصال هاشون.

اما من فک نمیکنم مشکل شما برنامه نویسیتون باشه...چون اگه خطایی در برنامه و یا کانفیگی از جانب برنامه شما بود ارور میداد.
اگه خطا در اتصال به دیتابیس یا کانفیگ های asp.net باشه پیغام های مشخصی داره و حداقل اون قسمت از کدتون رو نمایش میده (اگه customerrors ریموت اونلی نشده باشه).

چند جا که الان سرچ کردم به نظر مشکل مربوط به کانفیگ هاست میشه و مربوط به تنظیمات iis احتمالا برمیگرده.بعضی از کاربر ها که به فایل های سرورشون دسترسی داشتن اون رو فیکس کردن.

I fixed this by killing off the worker process (asp_wp.exe), then deleting the website directory from the .net temp files (C:\WINNT\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Tempo rary ASP.NET Files) and then doing an iisreset.

برخی اوقات اشکالاتی در سیستم کامپایل Framework پیش می اید که باعث بروز اینگونه خطاها میشود.
برای رفع مشکل هرچه سریعتر یک درخواست پشتیبانی ارسال نمایید تا بخش فنی خطا را بررسی و رفع نمایند.

I fixed the Compiler Error Message: The compiler failed with error code 128 and worked for me. 1 - I reinstalled Framework v2.0.
2 - I removed the application folder from: <C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Temp orary ASP.NET Files>
3 - On IIS I removed the Virtual directory of the applicationand created new one.
4 - I published web site and test.
5 - If the problem continues:
Go to <C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Micr osoft .NET Framework 2.0> on your server or where the Framework is instaled and run the file install.exe then select Repair. It will repair Microsoft .NET Framework 2.0.
Good luck.

shima and pariya
یک شنبه 19 خرداد 1392, 14:54 عصر
مرسي كه وقت گذاشتيد .ي ذره تنظيماتشو عوض كردم الان اين ارور رو ميده
105309
مرسي از همه دوستان